Jedziesz w góry? Zrób upgrade samochodu

Szykując się do wyjazdu w góry, by poszaleć na stokach, przygotuj nie tylko narty lub deskę i resztę sprzętu, ale także swój samochód. Oto najcichszy bagażnik bazowy i nietypowe łańcuchy śniegowe, by podróż do stacji narciarskiej była komfortowa i bezpieczna.
Interpack
Bagażnik Whispbar jest zaprojektowany na wzór skrzydła samolotu, więc stawia niewielki opór powietrzu i nie hałasuje. (fot. Interpack)

Whispbar to bagażnik, który został zaprojektowany na kształt skrzydła samolotu, dzięki czemu jest bardzo opływowy i ma bardzo dobre właściwości aerodynamiczne. Dzięki temu nawet podczas szybkiej jazdy nie powoduje dużego hałasu i jest najcichszym z obecnie dostępnych na rynku konstrukcji tego typu.

Poza tym innowacyjny system montażu akcesoriów, który pozwala uniknąć zdejmowania gumowego wkładu, skraca czas zakładania dodatkowych elementów do kilku minut, nawet jeśli zadanie to zleciłeś osobie o niewielkich zdolnościach manualnych.

Whispbar sprzedawany jest w dwóch rozmiarach: Whispbar Through, którego belka wychodzi poza obrys samochodu dla osób przewożących większe ładunki, lub Whispbar Flush gdzie belka kończy się na krawędzi samochodu i tworzy z nim kompatybilną całość.

Interpack dla amatorów zimowych wojaży ma także oryginalne i świetnie wglądające łańcuchy śniegowe o nazwie K-Summit, zaprojektowane przez firmię König. Ich innowacyjność polega na tym, że zakłada się je tylko na zewnętrzną część koła. Ucieszy to na pewno posiadaczy samochodów, w których przestrzeń między kołem a częściami mechanicznymi jest niewielka i montowanie tradycyjnych łańcuchów jest zadaniem wymagającym od właściciela auta nawet wielogodzinnej gimnastyki i iście zegarmistrzowskiej precyzji.

W przypadku K-Summit montaż trwa zaledwie kilka chwil - w zasadzie do założenia tego łańcucha wystarczy jeden ruch ręką. Jak zapewnia producent, ich skuteczność podczas jazdy na ośnieżonej lub oblodzonej drodze w niczym nie ustępuje bardziej pancernym rozwiązaniom.

Więcej informacji: www.interpack.com.pl

MH

Wróć do Newsroomu

REKLAMA