[ X ]

Drogi Użytkowniku,

W związku z tym, że począwszy od dnia 25.05.2018 r. na terenie Polski obowiązują nowe przepisy regulujące kwestie ochrony Państwa danych osobowych, Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych), (dalej zwane RODO), Motor-Presse Polska sp. z o.o. z siedzibą we Wrocławiu (53-238) przy ul. Ostrowskiego 7, wpisana do rejestru przedsiębiorców Krajowego Rejestru Sądowego prowadzonego przez Sąd Rejonowy dla Wrocławia – Fabrycznej we Wrocławiu, VI Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego pod nr KRS: 0000151026, NIP: 8990026326, REGON: 930327847 o kapitale zakładowym w wysokości 2.860.000,00 złotych zachęcamy do zapoznania się ze zaktualizowaną treścią "Polityki prywatności" naszych Serwisów. Znajdują się w niej szczegółowe informacje na temat zasad przetwarzania danych osobowych na naszych stronach internetowych.

Kontynuując korzystanie z naszej strony internetowej (również poprzez zamknięcie tego komunikatu) z wykorzystaniem domyślnych ustawień przeglądarki internetowej w zakresie prywatności, wyrażasz zgodę na przetwarzanie danych osobowych przez Motor-Presse Polska Sp. z o. o oraz naszych Zaufanych Partnerów do celów marketingowych, w szczególności na potrzeby wyświetlania reklam dopasowanych do Twoich zainteresowań i preferencji. Pamiętaj, że wyrażenie zgody jest dobrowolne. Możesz też odmówić zgody lub ograniczyć jej zakres zmieniając ustawienia plików cookies w przeglądarce.

Kontynuuj przeglądanie

REKLAMA
REKLAMA
PODZIEL SIĘOCEŃ
3.8

Jedziesz w góry? Zrób upgrade samochodu

Szykując się do wyjazdu w góry, by poszaleć na stokach, przygotuj nie tylko narty lub deskę i resztę sprzętu, ale także swój samochód. Oto najcichszy bagażnik bazowy i nietypowe łańcuchy śniegowe, by podróż do stacji narciarskiej była komfortowa i bezpieczna.
Bagażnik Whispbar jest zaprojektowany na wzór skrzydła samolotu, więc stawia niewielki opór powietrzu i nie hałasuje. (fot. Interpack)
Whispbar to bagażnik, który został zaprojektowany na kształt skrzydła samolotu, dzięki czemu jest bardzo opływowy i ma bardzo dobre właściwości aerodynamiczne. Dzięki temu nawet podczas szybkiej jazdy nie powoduje dużego hałasu i jest najcichszym z obecnie dostępnych na rynku konstrukcji tego typu.

Poza tym innowacyjny system montażu akcesoriów, który pozwala uniknąć zdejmowania gumowego wkładu, skraca czas zakładania dodatkowych elementów do kilku minut, nawet jeśli zadanie to zleciłeś osobie o niewielkich zdolnościach manualnych.

REKLAMA

Whispbar sprzedawany jest w dwóch rozmiarach: Whispbar Through, którego belka wychodzi poza obrys samochodu dla osób przewożących większe ładunki, lub Whispbar Flush gdzie belka kończy się na krawędzi samochodu i tworzy z nim kompatybilną całość.

Interpack dla amatorów zimowych wojaży ma także oryginalne i świetnie wglądające łańcuchy śniegowe o nazwie K-Summit, zaprojektowane przez firmię König. Ich innowacyjność polega na tym, że zakłada się je tylko na zewnętrzną część koła. Ucieszy to na pewno posiadaczy samochodów, w których przestrzeń między kołem a częściami mechanicznymi jest niewielka i montowanie tradycyjnych łańcuchów jest zadaniem wymagającym od właściciela auta nawet wielogodzinnej gimnastyki i iście zegarmistrzowskiej precyzji.

W przypadku K-Summit montaż trwa zaledwie kilka chwil - w zasadzie do założenia tego łańcucha wystarczy jeden ruch ręką. Jak zapewnia producent, ich skuteczność podczas jazdy na ośnieżonej lub oblodzonej drodze w niczym nie ustępuje bardziej pancernym rozwiązaniom.

Więcej informacji: www.interpack.com.pl

MH

Wróć do Newsroomu

Komentarze

 (1)
ZOBACZ KOMENTARZE
REKLAMA
ZOBACZ RÓWNIEŻ Zamknij