[ X ]

Drogi Użytkowniku,

W związku z tym, że począwszy od dnia 25.05.2018 r. na terenie Polski obowiązują nowe przepisy regulujące kwestie ochrony Państwa danych osobowych, Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych), (dalej zwane RODO), Motor-Presse Polska sp. z o.o. z siedzibą we Wrocławiu (53-238) przy ul. Ostrowskiego 7, wpisana do rejestru przedsiębiorców Krajowego Rejestru Sądowego prowadzonego przez Sąd Rejonowy dla Wrocławia – Fabrycznej we Wrocławiu, VI Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego pod nr KRS: 0000151026, NIP: 8990026326, REGON: 930327847 o kapitale zakładowym w wysokości 2.860.000,00 złotych zachęcamy do zapoznania się ze zaktualizowaną treścią "Polityki prywatności" naszych Serwisów. Znajdują się w niej szczegółowe informacje na temat zasad przetwarzania danych osobowych na naszych stronach internetowych.

Kontynuując korzystanie z naszej strony internetowej (również poprzez zamknięcie tego komunikatu) z wykorzystaniem domyślnych ustawień przeglądarki internetowej w zakresie prywatności, wyrażasz zgodę na przetwarzanie danych osobowych przez Motor-Presse Polska Sp. z o. o oraz naszych Zaufanych Partnerów do celów marketingowych, w szczególności na potrzeby wyświetlania reklam dopasowanych do Twoich zainteresowań i preferencji. Pamiętaj, że wyrażenie zgody jest dobrowolne. Możesz też odmówić zgody lub ograniczyć jej zakres zmieniając ustawienia plików cookies w przeglądarce.

Kontynuuj przeglądanie

REKLAMA
REKLAMA
PODZIEL SIĘOCEŃ
3.0

Jedyny łatwy dzień był wczoraj – Luminox z serii 3580

Najnowszy model zegarka szwajcarskiej marki Luminox oddaje hołd US Navy SEALs – elitarnej jednostce wojskowej, która nigdy się nie poddaje.

luminox fot. Materiały prasowe
Mantra SEALsów "The only easy day was yesterday" mówi o tym, że codziennie pracując nad sobą ze zwiększonym wysiłkiem sprawiamy, że każdy poprzedni dzień wydaje się łatwiejszy.

Model Luminox z chronografem został na nowo zaprojektowany, aby sprostać najcięższym przeszkodom. Motyw przewodni Navy SEALs został umieszczony na tarczy zegarka, aby każdego dnia inspirować tego, kto go nosi na nadgarstku. Bez względu czy jesteś na siłowni czy w pracy, jesteś gotowy przekraczać własne granice.

Koperta z jednostronnie obrotowym bezelem wykonana jest z CARBONOX, innowacyjnego materiału karbonowego, który jest znakiem towarowym Luminox. Jest bardzo wytrzymały, a za razem lekki, jest więc idealnym partnerem dla aktywnych osób. Zegarek posiada szkło o wysokiej odporności na zarysowania i stłuczenia oraz system podwójnego zabezpieczenia koronki, co zapewnia bardzo wysoką wodoszczelność aż do 200 m / 20 atm.

Każdy zegarek Luminox jest wyposażony w unikalny samozasilający system stałego podświetlenia Luminox (LLT), który umożliwia odczytanie godziny w każdych warunkach, nawet zupełnej ciemności, aż do 25 lat. Bez naświetlania, bez naciskania przycisku, godzina jest zawsze widoczna.

Luminox z serii 3580

Cena: 1 980 zł

Dostępny w wybranych butikach SWISS i na swiss.com.pl

REKLAMA

Komentarze

 
DODAJ KOMENTARZ
REKLAMA
ZOBACZ RÓWNIEŻ Zamknij