REKLAMA

Jedyny łatwy dzień był wczoraj – Luminox z serii 3580

Najnowszy model zegarka szwajcarskiej marki Luminox oddaje hołd US Navy SEALs – elitarnej jednostce wojskowej, która nigdy się nie poddaje.

luminox fot. Materiały prasowe
fot. Materiały prasowe
Mantra SEALsów "The only easy day was yesterday" mówi o tym, że codziennie pracując nad sobą ze zwiększonym wysiłkiem sprawiamy, że każdy poprzedni dzień wydaje się łatwiejszy.

Model Luminox z chronografem został na nowo zaprojektowany, aby sprostać najcięższym przeszkodom. Motyw przewodni Navy SEALs został umieszczony na tarczy zegarka, aby każdego dnia inspirować tego, kto go nosi na nadgarstku. Bez względu czy jesteś na siłowni czy w pracy, jesteś gotowy przekraczać własne granice.

Koperta z jednostronnie obrotowym bezelem wykonana jest z CARBONOX, innowacyjnego materiału karbonowego, który jest znakiem towarowym Luminox. Jest bardzo wytrzymały, a za razem lekki, jest więc idealnym partnerem dla aktywnych osób. Zegarek posiada szkło o wysokiej odporności na zarysowania i stłuczenia oraz system podwójnego zabezpieczenia koronki, co zapewnia bardzo wysoką wodoszczelność aż do 200 m / 20 atm.

Każdy zegarek Luminox jest wyposażony w unikalny samozasilający system stałego podświetlenia Luminox (LLT), który umożliwia odczytanie godziny w każdych warunkach, nawet zupełnej ciemności, aż do 25 lat. Bez naświetlania, bez naciskania przycisku, godzina jest zawsze widoczna.

Luminox z serii 3580

Cena: 1 980 zł

Dostępny w wybranych butikach SWISS i na swiss.com.pl

REKLAMA

Komentarze

 
DODAJ KOMENTARZ
REKLAMA