REKLAMA

Javier Bardem w Polsce!

Gwiazdor "Skyfall" i "Piratów z Karaibów" będzie miał szansę sprawdzić się także w nowej roli, jako globalny ambasador największego światowego konkursu dla startupów zaangażowanych społecznie – Chivas Venture.  W ramach współpracy już 18 stycznia Javier Bardem odwiedzi Polskę!

Javier Bardem
W startupach drzemie siła, którą niejednokrotnie doceniło już Hollywood, tworząc produkcje takie jak „Social Network” – film ukazujący początki jednej z największych firm na świecie, czyli Facebooka. Od niedawna międzynarodowym środowiskiem startupowym jest zainteresowany także jeden z najbardziej znanych aktorów Hollywood – Javier Bardem.


To nie jego pierwsze spotkanie z szeroko pojętym biznesem. Rodzina Bardema od lat prowadzi kilka restauracji na terenie Hiszpanii. Aktor był zaangażowany także w projekt społeczny – The Enough Project – sprzeciwiający się zbrodniom przeciwko ludzkości w krajach Afryki.

REKLAMA

Dzięki swojej karierze aktorskiej w Hollywood oraz hiszpańskim korzeniom, gwiazdor doskonale orientuje się nie tylko w rynku biznesowym USA, ale także w realiach dotyczących Europy. Jako ambasador Chivas Venture chce zainspirować nowe pokolenie do osiągnięcia sukcesu, przy jednoczesnym, pozytywnym wpływie na życie innych. Aktor przyjedzie do Polski już 18 stycznia, jako honorowy gość specjalny finału Chivas Venture, podczas którego wyłoniony zostanie polski zwycięzca konkursu.

Chivas Venture to globalna inicjatywa marki Chivas, której celem jest promowanie innowacyjnych startupów, rozwiązujących ważne problemy społeczne. Program zapewnia realne wsparcie finansowe i merytoryczne nowatorskich koncepcji, które mogą zmienić świat. Dzięki Chivas The Venture start-upy z całego świata mogą przedstawić swój pomysł na poziomie globalnym i walczyć o dofinansowanie z puli nagród wynoszącej łącznie aż  1 milion dolarów

Materiały nadesłane przez producenta.

Komentarze

 
DODAJ KOMENTARZ
REKLAMA