[ X ]

Drogi Użytkowniku,

W związku z tym, że począwszy od dnia 25.05.2018 r. na terenie Polski obowiązują nowe przepisy regulujące kwestie ochrony Państwa danych osobowych, Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych), (dalej zwane RODO), Motor-Presse Polska sp. z o.o. z siedzibą we Wrocławiu (53-238) przy ul. Ostrowskiego 7, wpisana do rejestru przedsiębiorców Krajowego Rejestru Sądowego prowadzonego przez Sąd Rejonowy dla Wrocławia – Fabrycznej we Wrocławiu, VI Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego pod nr KRS: 0000151026, NIP: 8990026326, REGON: 930327847 o kapitale zakładowym w wysokości 2.860.000,00 złotych zachęcamy do zapoznania się ze zaktualizowaną treścią "Polityki prywatności" naszych Serwisów. Znajdują się w niej szczegółowe informacje na temat zasad przetwarzania danych osobowych na naszych stronach internetowych.

Kontynuując korzystanie z naszej strony internetowej (również poprzez zamknięcie tego komunikatu) z wykorzystaniem domyślnych ustawień przeglądarki internetowej w zakresie prywatności, wyrażasz zgodę na przetwarzanie danych osobowych przez Motor-Presse Polska Sp. z o. o oraz naszych Zaufanych Partnerów do celów marketingowych, w szczególności na potrzeby wyświetlania reklam dopasowanych do Twoich zainteresowań i preferencji. Pamiętaj, że wyrażenie zgody jest dobrowolne. Możesz też odmówić zgody lub ograniczyć jej zakres zmieniając ustawienia plików cookies w przeglądarce.

Kontynuuj przeglądanie

REKLAMA
REKLAMA
PODZIEL SIĘOCEŃ

Japa Cup- pierwszy dzień regat zakończony!

Po raz pierwszy w historii udało się zorganizować zawody rangi Pucharu Polski, które połączyły środowiska windsurfingowe i  kitesurfingowe - Japa Cup poświęcone są pamięci Andrzeja ”Japy” Ożoga, który jako trener i zawodnik, wywarł duży wpływ na rozwój obu dyscyplin w Polsce.

Japa Cup
Po raz pierwszy w historii udało się zorganizować zawody rangi Pucharu Polski, które połączyły środowiska windsurfingowe i  kitesurfingowe - Japa Cup poświęcone są pamięci Andrzeja ”Japy” Ożoga, który jako trener i zawodnik, wywarł duży wpływ na rozwój obu dyscyplin w Polsce. Po raz kolejny jako lokalizacja wybrana została baza BO Sport na kempingu Chałupy 3, gdzie odpowiednia infrastruktura pozwoliła na rozegranie wszystkich konkurencji na jednym akwenie.

Duża frekwencja i dobre warunki pogodowe umożliwiłyszybkie rozpoczęcie zawodów. Pierwsi w wodzie pojawili się zawodnicy Freestyle. Rozegrano pierwsze dwie rundy kategorii Open, jeden pojedynek kobiet i dwa pojedynki młodzików. Niestety słabnący wiatr nie pozwolił na wyłonienie zwycięzców, w związku z czym dalsza część zawodów została przeniesiona na niedzielę.

REKLAMA

Równolegle z zawodami freestyle, ruszyły zawody Kite Twintip Race. Udało się rozegrać trzy wyścigi, które zdominował Tomek Janiak, wygrywając każdy z nich. Drugie miejsce zajął jego kolega z reprezentacji Polski – Maks Żakowski. Na dalszych pozycjach znaleźli się odpowiednio Tomasz Głazik, Grzegorz Łopusiewicz i Andrzej Fal.

Stały wiatr o sile 10-14 węzłów pozwolił na rozegranie dwóch konkurencji windsurfingowych. Zarówno w Formule Windsurfing i w Slalomie rozegrano cztery wyścigi. Po pierwszym dniu zawodów w obydwu kategoriach prowadzi Hubert Mokrzycki. Windsurferzy mogą zaliczyć ten dzień do bardzo udanych, spędzając cały dzień na regatach.

W niedzielę pierwszy możliwy start jest planowany na 10:00. Prognozy przewidują lekką bryzę i słoneczną pogodę, więc istnieje duża szansa na rozegranie kolejnych wyścigów zarówno windsurfingowych, jak i kitesurfingowych. Zapraszamy wszystkich do kibicowania i na ceremonię rozdania nagród.

Sponsorami całego cyklu zawodów są marki: North Kiteboarding i Ion oraz Aztorin, Ford Kite Cup, GoPro, a energii zawodnikom doda jak co roku  Red Bull.

Serdecznie zapraszamy na drugi dzień zawodów!

 Kalendarz  zawodów z cyklu Pucharu Polski i Mistrzostw Polski 2016:

11-12 czerwca – Chałupy Japa Cup

22-23 lipca - Rewa Aztorin Kite Challenge

11-15 sierpnia - Jastarnia Ford Kite Festival

Komentarze

 (1)
ZOBACZ KOMENTARZE
REKLAMA
ZOBACZ RÓWNIEŻ Zamknij