Jak pozbyć się zaskórników? Koniecznie sprawdź tę metodę!

Przedstawimy sprawdzoną metodę, która faktycznie działa i przynosi widoczne efekty. Serum z 2% kwasem salicylowym oraz zielona glinka – to duet, który łączy dogłębne oczyszczenie i absorpcje sebum, skuteczne właściwości w walce z zaskórnikami. Zawarty dodatkowo w serum węgiel aktywny potęguje działanie dla lepszych efektów.

Jak pozbyć się zaskórników? fot. materiały prasowe

Serum z kwasem salicylowym odblokowuje i zwęża pory, usuwa martwe komórki z powierzchni skóry oraz ogranicza nadmierne wydzielanie sebum, przez co zapobiega powstawaniu wyprysków. Wzbogacona formuła o węgiel aktywny zmniejsza ilość zaskórników, oczyszcza wągry i działa przeciwtrądzikowo. Doskonale rozpuszcza się w tłuszczach, dzięki czemu przenika przez warstwę łojową skóry, docierając do zapchanych porów. W efekcie odblokowuje ujścia gruczołów łojowych, sprawiając, że pory stają się mniej widoczne, a skóra gładka i oczyszczona.

Zielona glinka wykazuje właściwości odżywcze, przeciwzapalne oraz oczyszczające. Skutecznie oczyszcza cerę, przyspiesza gojenie niedoskonałości oraz absorbuje nadmiar sebum. Cera już po pierwszym zastosowaniu staje się gładsza, bardziej nawilżona i dotleniona. Poprzez działanie ściągające zwęża pory i zapobiega powstawaniu zaskórników. Przywraca skórze naturalną równowagę.

SACMETHOD by Nacomi - jak skutecznie pozbyć się zaskórników?

Na dokładnie oczyszczoną i suchą skórę nałóż KWAS SALICYLOWY 2% i wmasuj do całkowitego wchłonięcia, omijając okolice oczu. Teraz daj mu trochę czasu, by zaczęły działać składniki aktywne. Po upływie 30-40 minut, nie zmywając kwasu, nałóż zieloną glinkę i pozostaw na kolejne 10-15 minut. Co jakiś czas spryskuj hydrolatem lub tonikiem, by nie dopuścić do wyschnięcia glinki. Po upływie tego czasu całość dokładnie zmyj.

Efekt? Ściągnięte i oczyszczone pory, zdecydowanie jaśniejsze i mniej widoczne „czarne główki”. By uzyskać jeszcze lepsze efekty i zachować je na dłużej potrzebna jest systematyczność. Stosuj metodę regularnie 1-2 razy w tygodniu.