REKLAMA

Jak latem zadbać o brodę?

Regularne wizyty u barbera i odświeżanie konturu w domu to sposoby każdego brodacza na nienaganną brodę. Jednak imponujący zarost to przede wszystkim efekt odpowiedniej pielęgnacji.

ZEW fot. Materiały prasowe
Kluczem jest odżywianie i nawilżanie brody na co dzień. Produkty, które w tym pomogą to nowy, cytrynowy olejek do brody i roller z bukowego drewna od ZEW for men. Olejek nadaje zarostowi miękkość, połysk i przyjemny zapach, a roller pomaga go wyczesać i ułożyć. Efekt godny profesjonalnego barbera gwarantowany.

Codzienna pielęgnacja jest najważniejszą częścią dbania o wygląd. Aby ułatwić to zadanie, marka ZEW for men przygotowała letnią propozycję – olejek o świeżym, cytrusowym zapachu oraz roller do brody. Olejek do brody ZEW for men przeznaczony jest do codziennej pielęgnacji i stylizacji brody, ma właściwości silnie regenerujące, wzmacniające i nabłyszczające zarost.

REKLAMA

Dzięki zawartości m.in. oleju kameliowego, arganowego, z wiesiołka i maku polnego, kosmetyk pielęgnuje i odżywia brodę pozostawiając ją miękką w dotyku i łatwą do ułożenia oraz rozczesania. Olejek zamknięty został w szklanej butelce z poręczna pipetą. Roller został wykonany z bieszczadzkiego drewna bukowego, posiadającego certyfikat FSC i został nabity żyłką nylonową, która posiada właściwości antystatyczne. Zęby rollera zakończone są kulkami, dzięki czemu nie podrażniają skóry i delikatnie rozczesują włosy. Nadaje się on zarówno do stylizacji zarostu, jak i fryzur.

Ona produkty będą doskonałym uzupełnieniem letniej pielęgnacji każdego brodacza.

Cena olejku do brody: 69 zł. Cena rollera do włosów i brody: 30 zł.

Komentarze

 (1)
ZOBACZ KOMENTARZE
REKLAMA