Jak aplikować perfumy BEMINE, by ją uwieść?

Męskie perfumy z feromonami BEMINE od Lovely Lovers dzięki wysokim koncentracjom atraktantów zapachowych pomagają ułatwić kontakt z płcią piękną. Kreatorzy takich zapachów jak DESTINY, ENIGMA i ORIGINAL doradzają jak, kiedy i w jakiej ilości stosować perfumy zależnie od okazji.

BeMine BEMINE

Podstawową zasadą jest aplikacja na punkty pulsowe naszego ciała, wzmacniające projekcję - czyli to jak mocno zapach będzie wyczuwalny z większej odległości. Jednak warto wiedzieć które miejsca będą optymalnie uwalniać atraktanty zależnie od sytuacji oraz dodatkowo skorzystać z niestandardowych miejsc.

Randka w restauracji lub domu

Podczas randki nie ma potrzeby, by wszyscy goście restauracji czuli nasz zapach. Dlatego warto użyć miejsc, które będą uwodzić tylko najbliższą nam partnerkę. Sugerujemy 3-5 aplikacji np. za uszami, tors, wewnętrzna część łokcia i nadgarstek.

Impreza w klubie/domówka

Z uwagi na sporą przestrzeń dla projekcji zapachu sugerowana ilość aplikacji to aż 5-7. Warto 2 aplikacje poświęcić na tył szyi, aby ciągnął się za nami ogon atraktantów. Dodatkowo dobrym ruchem jest naniesienie zapachu na ubranie np. kołnierzyk, aby zapach utrzymał się do rana mimo przetańczonej całej nocy.

Wieczór w łóżku

Jeżeli wiesz, że obudzisz się następnego ranka obok swojej kobiety, eksperci sugerują niestandardowe miejsca jak włosy, na których bukiet zapachowy będzie bardzo trwały i jednocześnie delikatny. Wewnętrzna część łokcia sprawdzi się podczas przytulania. Optymalna liczba aplikacji: 1-3.

Więcej informacji na www.bemine.com.pl

Zobacz również:
REKLAMA