JIVR Scooter – hulajnoga elektryczna

Hulajnoga elektryczna JIVR | Scooter charakteryzuje się spójnym, ergonomicznym i rozpoznawalnym wzornictwem. Lekka, składana i przeznaczona do jazdy po mieście wykonana jest z wytrzymałego stopu aluminium.

JIVR Scooter fot. materiały prasowe

Inspiracją dla firmy JIVR od zawsze było poszukiwanie rozwiązań, które pomogłyby osobom żyjącym i przemieszczającym w mieście. W 2014 r. założyciel firmy Marcin Piątkowski, studiujący wówczas w Londynie badał naturę zakorkowanych miast i rozpoczął pracę nad stworzeniem rozwiązania tego problemu. Po dwóch latach badań rynku i wielu iteracjach produktowych powstał pierwszy na świecie składany, elektryczny rower bez łańcucha - JIVR | Folder. Wkrótce po tym do firmy dołączyła grupa inwestorów z firm Tesla, Pepsi, BMW i Jaguar, a w 2017 r. rozpoczęto produkcję. Od tego czasu marka wprowadza na rynek kolejne pojazdy, w tym miejskie rowery elektryczne i hulajnogi elektryczne.

Autorski układ kierowniczy w hulajnodze JIVR Scooter zapewnia doskonałą stabilność i większą kontrolę na drodze, a 10” dętkowe koła amortyzują nierówności na drodze. Silnik umiejscowiony z przodu o mocy 350W i dużym momencie obrotowym pozwala szybko rozpędzić się do przepisowych prędkości, a wygodna wymienna bateria o pojemności 6.4Ah pozwala przejechać do 20km. Szybkie ładowanie zapewniają praktycznie nieograniczony dystans. Wisienką na torcie są opcjonalne wymienne drewniane podesty.

Produkty marki JIVR projektowane są w centrum badań i rozwoju zlokalizowanym w Polsce, przy współpracy polskich i zagranicznych projektantów i inżynierów.

  • Cena: 2699 zł (2159zł podczas Black Week)
  • www.jivr.pl