[ X ]

Drogi Użytkowniku,

W związku z tym, że począwszy od dnia 25.05.2018 r. na terenie Polski obowiązują nowe przepisy regulujące kwestie ochrony Państwa danych osobowych, Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych), (dalej zwane RODO), Motor-Presse Polska sp. z o.o. z siedzibą we Wrocławiu (53-238) przy ul. Ostrowskiego 7, wpisana do rejestru przedsiębiorców Krajowego Rejestru Sądowego prowadzonego przez Sąd Rejonowy dla Wrocławia – Fabrycznej we Wrocławiu, VI Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego pod nr KRS: 0000151026, NIP: 8990026326, REGON: 930327847 o kapitale zakładowym w wysokości 2.860.000,00 złotych zachęcamy do zapoznania się ze zaktualizowaną treścią "Polityki prywatności" naszych Serwisów. Znajdują się w niej szczegółowe informacje na temat zasad przetwarzania danych osobowych na naszych stronach internetowych.

Kontynuując korzystanie z naszej strony internetowej (również poprzez zamknięcie tego komunikatu) z wykorzystaniem domyślnych ustawień przeglądarki internetowej w zakresie prywatności, wyrażasz zgodę na przetwarzanie danych osobowych przez Motor-Presse Polska Sp. z o. o oraz naszych Zaufanych Partnerów do celów marketingowych, w szczególności na potrzeby wyświetlania reklam dopasowanych do Twoich zainteresowań i preferencji. Pamiętaj, że wyrażenie zgody jest dobrowolne. Możesz też odmówić zgody lub ograniczyć jej zakres zmieniając ustawienia plików cookies w przeglądarce.

Kontynuuj przeglądanie

REKLAMA
REKLAMA
PODZIEL SIĘOCEŃ
5.0

II etap zawodów o Puchar Polski w kitesurfingu Aztorin Kite Challenge!

Aztorin Kite Challenge, który rozegrany zostanie w Rewie w dniach 22 – 23 lipca, będzie drugim tegorocznym przystankiem liczącym się do ogólnej klasyfikacji Pucharu Polski w kitesurfingu.

Aztorin Kite Challenge fot. Materiały prasowe
Na malowniczo położonym cyplu rewskim spotkają się zawodnicy startujący w trzech konkurencjach: Freestyl`u, Twin Tip Racingu oraz Kiteracingu, w którym w tym roku zobaczymy także zawodników uprawiających Foilboarding.

Po pierwszym etapie zawodów we Freestyl`u wśród kobiet liderką jest Kasia Lange, a w kategorii open na prowadzeniu mamy ex - aequo siedmiu zawodników: Victora Borsuka, Denisa Żurika, Marka Rowińskiego, Maice Dittricha, Wojtka Issela, Krzysztofa Issela oraz Posito Martineza.  W klasyfikacji Twin Tip Racing w kategorii open oraz masters prowadzi Tomek Janiak, wśród kobiet najlepsza jest Agnieszka Grzymska. W grupie licznie reprezentowanych młodzików na pierwszym miejscu plasuje się Tomek Glazik.

REKLAMA

Podobnie jak w poprzedniej, tak i w tej edycji zawodów, na uczestników czekają atrakcyjne nagrody. Warto będzie powalczyć o sportowe zegarki z limitowanej edycji AZTORIN Kite Challenge Special Edition, które zostały zaprojektowanespecjalnie dla fanów kitesurfingu. Ten modnyzegarek jest także idealny dla miłośników innych sportów wodnych, dla wszystkich, którzy kochają wolność, freestyle, morze, słońce, wiatr i prędkość. Dzięki swoim właściwościom – m.in. kauczukowy pasek i zakręcana koronka – zegarek świetnie sprawdzi się w kontakcie z wodą.

Nagrody ufunduje również Ford Kite Cup, North Kiteboarding, Ion oraz GoPro, partnerzy zawodów. Energii zawodnikom doda jak co roku Red Bull.

Pod szyldem zawodów sportowych będzie działać również VIP-owska Szkółka Kitesurfingowa, która, co roku gości znanych sportowców, dziennikarzy i celebrytów.

Zakończenie rywalizacji pucharowej oraz Mistrzostwa Polski rozegrane zostaną w czasie zaplanowanego w dniach 11 - 15 sierpnia w Jastarni, Ford Kite Festival, najbardziej oczekiwanej imprezy sezonu.

Więcej informacji znajdziecie na stronie www.forcup.pl oraz oficjalnym profilu Facebook: https://www.facebook.com/fordkitecup.

Serdecznie zapraszamy!

Kalendarz  zawodów Pucharu Polski i Mistrzostw Polski 2016:

  • 22-23 lipca - Rewa AZTORIN Kite Challenge
  • 11-15 sierpnia - Jastarnia Ford Kite Festival

22 lipca

  • 8:00 – 9:30      Zapisy do zawodów
  • 10:00               Skippers meeting
  • 10:30               Pierwszy możliwy start

23 lipca

  • 9:00                 Skippers meeting
  • 17:00               Ostatni możliwy start
  • 19:00               Zakończenie zawodów

*harmonogram może ulec zmianie ze względu na warunki pogodowe

mat. prasowe

Komentarze

 (1)
ZOBACZ KOMENTARZE
REKLAMA
ZOBACZ RÓWNIEŻ Zamknij