[ X ]

Drogi Użytkowniku,

W związku z tym, że począwszy od dnia 25.05.2018 r. na terenie Polski obowiązują nowe przepisy regulujące kwestie ochrony Państwa danych osobowych, Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych), (dalej zwane RODO), Motor-Presse Polska sp. z o.o. z siedzibą we Wrocławiu (53-238) przy ul. Ostrowskiego 7, wpisana do rejestru przedsiębiorców Krajowego Rejestru Sądowego prowadzonego przez Sąd Rejonowy dla Wrocławia – Fabrycznej we Wrocławiu, VI Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego pod nr KRS: 0000151026, NIP: 8990026326, REGON: 930327847 o kapitale zakładowym w wysokości 2.860.000,00 złotych zachęcamy do zapoznania się ze zaktualizowaną treścią "Polityki prywatności" naszych Serwisów. Znajdują się w niej szczegółowe informacje na temat zasad przetwarzania danych osobowych na naszych stronach internetowych.

Kontynuując korzystanie z naszej strony internetowej (również poprzez zamknięcie tego komunikatu) z wykorzystaniem domyślnych ustawień przeglądarki internetowej w zakresie prywatności, wyrażasz zgodę na przetwarzanie danych osobowych przez Motor-Presse Polska Sp. z o. o oraz naszych Zaufanych Partnerów do celów marketingowych, w szczególności na potrzeby wyświetlania reklam dopasowanych do Twoich zainteresowań i preferencji. Pamiętaj, że wyrażenie zgody jest dobrowolne. Możesz też odmówić zgody lub ograniczyć jej zakres zmieniając ustawienia plików cookies w przeglądarce.

Kontynuuj przeglądanie

REKLAMA
REKLAMA
PODZIEL SIĘOCEŃ

Hugo Boss i Formuła E

Hugo Boss z dumą ogłasza rozpoczęcie partnerskiej współpracy z Formułą E. Co może wyniknąć z sojuszu uwodzicielskiego stylu i nieokiełznanej szybkości? Zobacz sam.

Hugo Boss
Metzingen, 13 listopada 2017 roku. HUGO BOSS rozpoczyna współpracę partnerską z Formułą E – serią wyścigów samochodowych na torach ulicznych, gdzie ścigają się samochody elektryczne – jako oficjalny partner modowy. Tym samym HUGO BOSS nawiązuje do stałej koncepcji marki, jaką jest innowacja oraz do swoich długotrwałych związków ze sportami motorowymi.

Formuła E oferuje emocjonujące doświadczenia podczas wyścigów na torach ulicznych w największych miastach na całym świecie. Koncentrując się na przyszłości sportów motorowych, Formuła E stanowi platformę dla rozwoju technologii pojazdów z napędem elektrycznym, ulepszania projektów, funkcjonalności i zrównoważonego rozwoju samochodów elektrycznych. Równocześnie seria ta stanowi budzącą emocje globalną markę w branży rozrywkowej.

REKLAMA

Ubierając przyszłych zwycięzców, HUGO BOSS kieruje się takimi samymi wartościami, jakie są kluczowe dla sportów motorowych i mentalności zwycięzców, czyli dynamizmem, perfekcjonizmem i precyzją. Jako oficjalny partner, HUGO BOSS będzie projektować i produkować stylizacje dla kierownictwa, pracowników oraz wolontariuszy serii Formuła E. W związku z nowo nawiązaną współpracą, HUGO BOSS wnosi do Formuły E trzydzieści pięć lat doświadczeń w dziedzinie sportów motorowych, jak również dynamiczny styl, z jakiego słynie jako marka modowa.

Dyrektor Generalny HUGO BOSS, Mark Langer, tak mówi o nawiązanej współpracy: „Jako marka modowa zawsze szukamy innowacyjnych rozwiązań w kwestii projektu i zrównoważonego rozwoju. Kiedy po raz pierwszy zetknęliśmy się z Formułą E, od razu dostrzegliśmy potencjał tej serii. Jesteśmy szczęśliwi, że zostaliśmy pierwszym partnerem modowym, który wspiera tę jakże ekscytującą nową serię sportów motorowych.”

Alejandro Agag, założyciel i dyrektor generalny Formuły E powiedział: „Jestem zachwycony, że do rodziny Formuły E dołączyła jeszcze jedna globalna marka, szczególnie że jest to tak szanowana i rozpoznawalna marka w świecie mody jak HUGO BOSS. Tworząc tę współpracę będziemy świadkami tego, jak nasz zespół podczas każdego wyścigu jest nastawiony na zwycięstwo i jest gotowy tworzyć spektakularne widowisko w metropoliach na całym świecie.

Ponieważ HUGO BOSS jest pierwszym oficjalnym partnerem modowym serii, nie możemy się doczekać, kiedy zobaczymy efekty ich działań w postaci dynamicznego stylu i innowacji, z których słynie marka BOSS. Po raz pierwszy efekt współpracy będzie można podziwiać podczas ekskluzywnego eventu w Hong Kongu 1 grudnia. Będzie to weekend otwierający sezon – runda pierwsza i druga mistrzostw FIA Formuła E 2017/18.

Dalsze informacje dotyczące spółki dostępne są na stronie internetowej group.hugoboss.com. Najświeższe informacje na temat naszych kolekcji znajdują się na stronie hugoboss.com. 

Komentarze

 
DODAJ KOMENTARZ
REKLAMA
ZOBACZ RÓWNIEŻ Zamknij