REKLAMA

Hugo Boss i Formuła E

Hugo Boss z dumą ogłasza rozpoczęcie partnerskiej współpracy z Formułą E. Co może wyniknąć z sojuszu uwodzicielskiego stylu i nieokiełznanej szybkości? Zobacz sam.

Hugo Boss
Metzingen, 13 listopada 2017 roku. HUGO BOSS rozpoczyna współpracę partnerską z Formułą E – serią wyścigów samochodowych na torach ulicznych, gdzie ścigają się samochody elektryczne – jako oficjalny partner modowy. Tym samym HUGO BOSS nawiązuje do stałej koncepcji marki, jaką jest innowacja oraz do swoich długotrwałych związków ze sportami motorowymi.

Formuła E oferuje emocjonujące doświadczenia podczas wyścigów na torach ulicznych w największych miastach na całym świecie. Koncentrując się na przyszłości sportów motorowych, Formuła E stanowi platformę dla rozwoju technologii pojazdów z napędem elektrycznym, ulepszania projektów, funkcjonalności i zrównoważonego rozwoju samochodów elektrycznych. Równocześnie seria ta stanowi budzącą emocje globalną markę w branży rozrywkowej.

REKLAMA

Ubierając przyszłych zwycięzców, HUGO BOSS kieruje się takimi samymi wartościami, jakie są kluczowe dla sportów motorowych i mentalności zwycięzców, czyli dynamizmem, perfekcjonizmem i precyzją. Jako oficjalny partner, HUGO BOSS będzie projektować i produkować stylizacje dla kierownictwa, pracowników oraz wolontariuszy serii Formuła E. W związku z nowo nawiązaną współpracą, HUGO BOSS wnosi do Formuły E trzydzieści pięć lat doświadczeń w dziedzinie sportów motorowych, jak również dynamiczny styl, z jakiego słynie jako marka modowa.

Dyrektor Generalny HUGO BOSS, Mark Langer, tak mówi o nawiązanej współpracy: „Jako marka modowa zawsze szukamy innowacyjnych rozwiązań w kwestii projektu i zrównoważonego rozwoju. Kiedy po raz pierwszy zetknęliśmy się z Formułą E, od razu dostrzegliśmy potencjał tej serii. Jesteśmy szczęśliwi, że zostaliśmy pierwszym partnerem modowym, który wspiera tę jakże ekscytującą nową serię sportów motorowych.”

Alejandro Agag, założyciel i dyrektor generalny Formuły E powiedział: „Jestem zachwycony, że do rodziny Formuły E dołączyła jeszcze jedna globalna marka, szczególnie że jest to tak szanowana i rozpoznawalna marka w świecie mody jak HUGO BOSS. Tworząc tę współpracę będziemy świadkami tego, jak nasz zespół podczas każdego wyścigu jest nastawiony na zwycięstwo i jest gotowy tworzyć spektakularne widowisko w metropoliach na całym świecie.

Ponieważ HUGO BOSS jest pierwszym oficjalnym partnerem modowym serii, nie możemy się doczekać, kiedy zobaczymy efekty ich działań w postaci dynamicznego stylu i innowacji, z których słynie marka BOSS. Po raz pierwszy efekt współpracy będzie można podziwiać podczas ekskluzywnego eventu w Hong Kongu 1 grudnia. Będzie to weekend otwierający sezon – runda pierwsza i druga mistrzostw FIA Formuła E 2017/18.

Dalsze informacje dotyczące spółki dostępne są na stronie internetowej group.hugoboss.com. Najświeższe informacje na temat naszych kolekcji znajdują się na stronie hugoboss.com. 

Komentarze

 
DODAJ KOMENTARZ
REKLAMA