[ X ]

Kontynuując korzystanie z naszej strony internetowej (również poprzez zamknięcie tego komunikatu), wyrażasz zgodę na przetwarzanie Twoich danych osobowych na zasadach wskazanych w "Polityce prywatności"

Kontynuuj przeglądanie

REKLAMA
  • Men's Health

  • Promocje

  • Head & Shoulders z technologią Scalp Shield– trwała ochrona przed łupieżem

REKLAMA
PODZIEL SIĘOCEŃ
5.0

Head & Shoulders z technologią Scalp Shield– trwała ochrona przed łupieżem

Każdy, kto zmagał się z łupieżem, wie, ile stresu może on przysporzyć. Wyprowadza nas z równowagi i ma ogromny wpływ na nasze samopoczucie. Zmniejsza naszą pewność siebie i chęć nawiązywania nowych kontaktów, a niekiedy wywołuje nawet frustrację i rozkojarzenie. Nic więc dziwnego, że każda osoba borykająca się z łupieżem marzy, by pozbyć się go na dobre.

head & shoulders fot. materiały prasowe

Head & Shoulders jako lider w dziedzinie ochronnej pielęgnacji skóry głowy i włosów od ponad sześćdziesięciu lat prowadzi przełomowe badania, aby zrozumieć przyczyny łupieżu i zapewnić skuteczne i trwałe rozwiązanie tej przykrej przypadłości.

Udoskonalona formuła Head & Shoulders, oprócz ZPT zawiera obecnie technologię Scalp Shield, zapewniającą ochronę przeciwłupieżową i eliminującą stres wywierany na skórę głowy. Rezultat – trwała ochrona przed łupieżem*.

fot. Materiały prasowe

Odkrycie Head & Shoulders, by zrozumieć przyczyny łupieżu

Najnowsze badania naukowe prowadzone przez Head & Shoulders wskazują, że stres oksydacyjny wywoływany przez czynniki zewnętrzne takie jak: ciepło, pot i zanieczyszczenia mogą zwiększać stres oksydacyjny wywierany na skórę głowy i nasilać łupież.

fot. Materiały prasowe

Zidentyfikowano 3 kluczowe czynniki stresogenne wpływające na kondycję skóry głowy:

  1. Podstawowy czynnik stresogenny: Malassezia Globossa, jeden z mikroorganizmów występujący naturalniena skórze głowy, żywiący się sebum.
  2. Czynnik wywołujący stres: sebum, mieszanka lipidów występujących naturalnie
    na skórze głowy i umożliwiających rozwój grzybów Malassezia.
  3. Czynnik potęgujący stres: czynniki zewnętrzne np. ciepło, pot, zanieczyszczenia, które mogą wywołać reakcje na powierzchni skóry głowy u poszczególnych osób bardziej wrażliwych na produkty uboczne produkowane przez Malassezia i sebum, które może nasilać łupież.

Oznacza to, że skóra na głowie jest nieustannie atakowana przez czynniki stresogenne – w tym przez niedawno odkryte oksydacyjne czynniki stresogenne. Aby zatem zapewnić ochronę przeciwłupieżową, należy stosować proaktywne podejście ukierunkowane na eliminowanie stresu oksydacyjnego. Tylko tak można chronić skórę głowy przed stresem i przerwać jego cykl.

fot. Materiały prasowe

Inteligentne rozwiązanie: technologia Scalp Shield

Head & Shoulders opracowało inteligentne rozwiązanie o unikalnej, opatentowanej formule, zaprojektowane tak, aby całkowicie* wyeliminować płatki łupieżu i zapewnić trwałą ochronę przed łupieżem*. Szampony ukierunkowane są na 3 kluczowe czynniki wywołujące stres skóry głowy dzięki unikalnej formule wzbogaconej o ZPT.

Działanie technologii Scalp Shield polega na nieustannym odnawianiu tarczy ochronnej na powierzchni skóry głowy podczas regularnego mycia oraz zwalczaniu czynników stresogennych, wpływających na kondycję skóry głowy pomiędzy myciami.

Jak działa technologia Scap Shield:

1. Podczas stosowania szamponu aktywowany zostaje unikalny system tarczy.

2. Niewidoczna tarcza zawierająca cynk pokrywa skórę głowy, aby zwalczać 3 przyczyny wywieranego na nią stresu i pomaga w wyeliminowaniu czynników stresogennych na powierzchni skóry głowy.

3. Ponieważ przyczyny stresu wywieranego na skórę głowy przybierają na sile z czasem i pomiędzy myciami, należy odnawiać tarczę ochronną skóry głowy poprzez regularne stosowanie szamponu Head & Shoulders.

Trwała ochrona przed łupieżem

Wyniki badań klinicznych wykazały, że Head & Shoulders z technologią Scalp Shield, przy regularnym stosowaniu, pomaga zwalczyć przyczyny stresu wywieranego na skórę głowy, aby obniżyć poziom doświadczanego przez nią stresu oksydacyjnego (związanego z łupieżem).

Podczas Światowego Kongresu Dermatologii w 2015 r. zaprezentowano nowe badanie kliniczne, które wykazało, że Head & Shoulders z technologią Scalp Shield obniża poziom stresu oksydacyjnego nawet o 70% i eliminuje jego przyczyny, aby zapewnić trwałą ochronę przed łupieżem*.

Rezultat:

Obniżenie stresu wywieranego na skórę głowy skutkuje czystymi, zadbanymi i pięknie odżywionymi włosami, a osobom zmagającym się z łupieżem pozwala cieszyć się włosami bez łupieżu i zdrową skórą głowy* – już na zawsze.

Technologia Smart Shield jest obecna we wszystkich szamponach Head & Shoulders.

mat. prasowe

*widoczne oznaki łupieżu przy regularnym stosowaniu
** związane z łupieżem; przy regularnym stosowaniu

 

Komentarze

 (1)
ZOBACZ KOMENTARZE
REKLAMA
ZOBACZ RÓWNIEŻ Zamknij