Niezawodna pomoc w twojej kuchni – Haier I-Message 2 HWO60SM2B9XH

Szukając pomysłu na obiad często sięgamy po aplikacje z dostępnymi propozycjami przepisów. Jednak samo przygotowanie potraw okazuje się później nieco trudniejsze. A gdyby twój piekarnik podpowiadał dania, a później sam ustawiał parametry urządzenia tak, żeby wyszło idealnie? Taki właśnie jest nowy Haier I-Message 2 HWO60SM2B9XH.

Haier I-Message 2 HWO60SM2B9XH fot. materiały prasowe

Dania jak z 5-gwiazdkowej restauracji

Haier I-Message 2 HWO60SM2B9XH to nowoczesne urządzenie posiadające praktyczne rozwiązania. W pełni dotykowy, cyfrowy wyświetlacz przeprowadzi cię przez wszystkie funkcje oraz przedstawi propozycję dań wraz ze szczegółową instrukcją jak je wykonać. Piekarnik współpracuje z aplikacją hOn, w której znajdziesz ponad 300 przepisów z podziałem na dania dietetyczne, uwzględniające poziom trudności, czas przygotowania oraz specjalne okazje. Co więcej, po wybraniu odpowiedniego przepisu aplikacja krok po kroku przeprowadzi cię przez proces przygotowania potrawy oraz dobierze odpowiednie parametry piekarnika, którym możesz sterować za pomocą smartfona. Nie musisz wybierać się do wykwintnej restauracji, aby zjeść dania na miarę szefa kuchni.

Programy dostosowane do twoich potrzeb

Jeśli marzy ci się przygotowanie soczystego kurczaka w doskonale przypieczonej skórce funkcja Tailor Bake pozwoli ci osiągnąć doskonałe efekty: chrupiący na zewnątrz i miękki w środku. Wykorzystanie grzałek o pulsacyjnym działaniu sprawi, że danie będzie smaczniejsze i zdrowsze, a przy tym zachowa wszystkie właściwości odżywcze. Z kolei do wypieku delikatnych ciast, ciasteczek i rogalików idealnym rozwiązaniem jest program SOFT +, czyli połączenie dwóch różnych funkcji pieczenia i dwóch różnych prędkości wentylatora. Perfekcyjnie przyrządzisz wszystko, co wymaga zaczynu, by było delikatne i miękkie bez zagrożenia przypaleniem.  Co ciekawe, urządzenie posiada funkcję Multi-Level. Dzięki niej możesz przygotowywać różne potrawy w tym samym czasie na różnych poziomach wnętrza piekarnika bez obaw o wymieszanie zapachów.

Wygodne użytkowanie

Jeśli potrzebujesz oddalić się od urządzenia, możesz kontrolować zdalnie proces pieczenia za pomocą termosondy, która wskazuje poziom temperatury wewnątrz przygotowywanej potrawy. Dzięki niej bezbłędnie określisz, kiedy Twoje danie osiągnie optymalną temperaturę. Informacja o jej poziomie pojawi się na wyświetlaczu piekarnika, a jeśli korzystasz z aplikacji hOn również na ekranie Twojego smartfona, który łącząc się z piekarnikiem automatycznie skoryguje temperaturę o wartości podane przez termosondę. Wszystko po to, by zapewnić odpowiednie rezultaty pieczenia, a samo tworzenie wykwintnych dań było czystą przyjemnością. Zwłaszcza, że po zakończeniu pieczenia, twój piekarnik zadba o to, by sam się oczyścić.  Wystarczy wybrać odpowiednią funkcję, a system aktywuje eliminację wszelkich osadów tłuszczu i pozostałości po pieczeniu, spalając je w temperaturze 430°C.