[ X ]

Drogi Użytkowniku,

W związku z tym, że począwszy od dnia 25.05.2018 r. na terenie Polski obowiązują nowe przepisy regulujące kwestie ochrony Państwa danych osobowych, Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych), (dalej zwane RODO), Motor-Presse Polska sp. z o.o. z siedzibą we Wrocławiu (53-238) przy ul. Ostrowskiego 7, wpisana do rejestru przedsiębiorców Krajowego Rejestru Sądowego prowadzonego przez Sąd Rejonowy dla Wrocławia – Fabrycznej we Wrocławiu, VI Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego pod nr KRS: 0000151026, NIP: 8990026326, REGON: 930327847 o kapitale zakładowym w wysokości 2.860.000,00 złotych zachęcamy do zapoznania się ze zaktualizowaną treścią "Polityki prywatności" naszych Serwisów. Znajdują się w niej szczegółowe informacje na temat zasad przetwarzania danych osobowych na naszych stronach internetowych.

Kontynuując korzystanie z naszej strony internetowej (również poprzez zamknięcie tego komunikatu) z wykorzystaniem domyślnych ustawień przeglądarki internetowej w zakresie prywatności, wyrażasz zgodę na przetwarzanie danych osobowych przez Motor-Presse Polska Sp. z o. o oraz naszych Zaufanych Partnerów do celów marketingowych, w szczególności na potrzeby wyświetlania reklam dopasowanych do Twoich zainteresowań i preferencji. Pamiętaj, że wyrażenie zgody jest dobrowolne. Możesz też odmówić zgody lub ograniczyć jej zakres zmieniając ustawienia plików cookies w przeglądarce.

Kontynuuj przeglądanie

REKLAMA
REKLAMA
PODZIEL SIĘOCEŃ
5.0

HTC HD2 dostępny już w Polsce

HD2, najnowszy palmtop firmy HTC, trafił do sprzedaży w naszym kraju. Warto na niego zwrócić uwagę, bo wyposażony w system Windows Phone, aparat 5 Mpix i dotykowy wyświetlacz 4,3 cala w swojej klasie ma niewielu godnych siebie konkurentów.

Palmtop HTC HD2 (fot. HTC)
Lista zalet tego eleganckiego i funkcjonalnego telefonu zamkniętego w smukłej czarnej obudowie jest długa. Otwiera ją imponujący pojemnościowy ekran dotykowy o przekątnej 4,3 cala i rozdzielczości 480x800 px, po raz pierwszy zastosowany w komórce z systemem Windows Phone, czyli Windows Mobile 6.5. Wyświetlacz jest czuły i precyzyjny, dzięki czemu obsługa HD2 nie sprawia kłopotów. Zwłaszcza, że zaprojektowana dla tego modelu nawigacja jest intuicyjna, płynność działania telefonu gwarantuje szybki procesor 1 GHz oraz duża pamięć (RAM 448 MB + ROM 512 MB), a komunikacja w odróżnieniu od innych telefonów nie bazuje na aplikacjach, ale na kontaktach.

REKLAMA

Co to oznacza? "Wszystkie interakcje w postaci maili, wiadomości tekstowych, wykonanych rozmów telefonicznych czy nawet wpisów Facebooka są w jednym miejscu. Tam, gdzie każe Ci szukać intuicja, obok zdjęcia osoby, z którą pozostajesz w kontakcie" - wyjaśnia producent. Dodajmy: zdjęcia, które możesz wykonać 5-megapikselowym aparatem z diodową lampa błyskową i automatycznym ustawianiem ostrości.

Pozostając jeszcze na chwile w temacie komunikacji: HD2 łączy się z internetem, korzystając z superszybkiej technologii 3.5G, dzięki czemu możesz go z powodzeniem wykorzystywać go w roli modemu dla swojego laptopa, kiedy nie masz dostępu do sieci WiFi.

Oczywiście, HD2, jak przystało na telefon tej klasy, można też łatwo spersonalizować, m.in. tworząc skróty do najczęściej używanych aplikacji na ekranie głównym. Ciekawym rozwiązaniem jest też dzwonek, który cichnie, gdy wykryje, że wziąłeś aparat do ręki, oraz automatyczne dostosowywanie jasności ekranu do oświetlenia zewnętrznego.

Orientacyjna cena modelu HD2 to ok. 2899 zł.

MH

Wróć do Newsroomu

Komentarze

 (4)
ZOBACZ KOMENTARZE
REKLAMA
ZOBACZ RÓWNIEŻ Zamknij