[ X ]

Drogi Użytkowniku,

W związku z tym, że począwszy od dnia 25.05.2018 r. na terenie Polski obowiązują nowe przepisy regulujące kwestie ochrony Państwa danych osobowych, Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych), (dalej zwane RODO), Motor-Presse Polska sp. z o.o. z siedzibą we Wrocławiu (53-238) przy ul. Ostrowskiego 7, wpisana do rejestru przedsiębiorców Krajowego Rejestru Sądowego prowadzonego przez Sąd Rejonowy dla Wrocławia – Fabrycznej we Wrocławiu, VI Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego pod nr KRS: 0000151026, NIP: 8990026326, REGON: 930327847 o kapitale zakładowym w wysokości 2.860.000,00 złotych zachęcamy do zapoznania się ze zaktualizowaną treścią "Polityki prywatności" naszych Serwisów. Znajdują się w niej szczegółowe informacje na temat zasad przetwarzania danych osobowych na naszych stronach internetowych.

Kontynuując korzystanie z naszej strony internetowej (również poprzez zamknięcie tego komunikatu) z wykorzystaniem domyślnych ustawień przeglądarki internetowej w zakresie prywatności, wyrażasz zgodę na przetwarzanie danych osobowych przez Motor-Presse Polska Sp. z o. o oraz naszych Zaufanych Partnerów do celów marketingowych, w szczególności na potrzeby wyświetlania reklam dopasowanych do Twoich zainteresowań i preferencji. Pamiętaj, że wyrażenie zgody jest dobrowolne. Możesz też odmówić zgody lub ograniczyć jej zakres zmieniając ustawienia plików cookies w przeglądarce.

Kontynuuj przeglądanie

REKLAMA
REKLAMA
PODZIEL SIĘOCEŃ
5.0

HP-Sferis znów na podium w Pucharze Polski

Ze zmiennym szczęściem kolarze HP-Sferis Team startowali w gdańskiej edycji Pucharu Polski Skandia Maraton Lang Team. Najlepiej spisali się Bartosz Banach i Wojtek Halejak, którzy zajęli odpowiednio drugie i trzecie miejsce.
Zawodnik grupy HP-Sferis na ostatnich metrach przed metą wyścigu Pucharu Polski w Gdańsku. (fot. HP)
Gdańsk przywitał zawodników ciężką trasą o długości blisko 100 kilometrów. Od startu czołówka nadawała mocne tempo, głównie za sprawą Roberta Banacha i Wojtka Halejaka reprezentujących grupę HP-Sferis Team. Przez pierwsze trzy rundy, które można nazwać rozpoznawczymi, bo czołowi zawodnicy próbowali bardziej odczytać taktykę rywali niż otwarcie zaatakować, różnice czasowe między najlepszymi zawodnikami nie były duże - ścisła czołówka zaczęła się kruszyć właśnie na trzecim okrążeniu.

REKLAMA

Ataków na nadmorskiej trasie nie było za wiele. Tego dnia to tempo i trasa robiły selekcję. "Najmocniejsze nogi" miał Dariusz Batek, który odjechał zawodnikom HP-Sferis Bartoszowi Banachowi i Wojtkowi Halejakowi na ostatnich kilometrach. Dwa miejsca na podium to powód do zadowolenia dla drużyny, szczególnie, że Bartosz Banach umocnił się na prowadzeniu w klasyfikacji indywidualnej Pucharu Polski.

Pecha miały natomiast panie. Joanna Jabłczyńska nie została wpuszczona na ostatnią rundę ze względu na zbyt dużą stratę, a Olga Wasiuk złapała przysłowiowego "kapcia" i nie ukończyła rywalizacji. Na pocieszenie pozostaje fakt, że HP-Sferis nadal pewnie prowadzi w klasyfikacji drużynowej Pucharu Polski.

Samotny jeździec w MH HP-Sferis Tour

Oprócz profesjonalistów z HP-Sferis na gdańską trasę wyjechał również uczestnik MH HP-Sferis Tour - akcji zorganizowanej przez nasz magazyn z grupą kolarską HP-Sferis, w której na zdobywcę największej ilości punktów w 8 wybranych wyścigach MTB czeka wysokiej klasy netbook HP Folio 13. Na liczącej 33 kilometry trasie mini wystartował Marcin Krukowski, który w klasyfikacji generalnej zajął 194. miejsce.

Uczestnicy akcji MH HP-Sferis Tour mają jeszcze 3 okazje do zdobycia cennych punktów - 22 lipca w Bytowie, 9 września w Rzeszowie i 22 września w Kwidzyniu.

MH

Komentarze

 (1)
ZOBACZ KOMENTARZE
REKLAMA
ZOBACZ RÓWNIEŻ Zamknij