HENDERSON – kolekcja jesień/zima 2018

W nadchodzącym sezonie w kolekcji męskiej bielizny HENDERSON królują detale. Drobne desenie, delikatne przeszycia i stonowane kolory to najnowsze propozycje marki na jesień i zimę 2018.

Henderson

To dzięki najlepszej jakości i wygodzie oferowanej przez bieliznę Henderson mężczyzna czuje się w niej komfortowo. Dobre samopoczucie i styl zaczynają się pod ubraniem.  Mężczyzna HENDERSON to świadomy klient, który wie, że wyznacznik stylu to nie tylko dobry zegarek czy garnitur szyty na miarę. Kolekcja HENDERSON na jesień-zimę 2018 to kontynuacja bieliźnianego trendu z szerokimi  gumami w roli głównej, wzbogacona o delikatne desenie i stonowane kolory.

Szarości, czerń i paleta niebieskiego to jesienna propozycja, w której swój ulubiony model odnajdą nawet najwięksi bieliźniani konserwatyści. Nowością w kolekcji są długie skarpety garniturowe, do których projektanci HENDERSON podeszli z przymrużeniem oka. Najmodniejsze kolorowe skarpety w paski, kropki czy kotwice znajdziesz niebawem na Henderson.pl

Kolekcja HENDERSON jesień – zima 2018 to pięć zróżnicowanych linii bielizny, w których każdy znajdzie swój ulubiony model bokserek lub slipek, ale także szlafrok czy piżamę.

REKLAMA