HENDERSON – kolekcja jesień/zima 2018

W nadchodzącym sezonie w kolekcji męskiej bielizny HENDERSON królują detale. Drobne desenie, delikatne przeszycia i stonowane kolory to najnowsze propozycje marki na jesień i zimę 2018.

Henderson
To dzięki najlepszej jakości i wygodzie oferowanej przez bieliznę Henderson mężczyzna czuje się w niej komfortowo. Dobre samopoczucie i styl zaczynają się pod ubraniem.  Mężczyzna HENDERSON to świadomy klient, który wie, że wyznacznik stylu to nie tylko dobry zegarek czy garnitur szyty na miarę. Kolekcja HENDERSON na jesień-zimę 2018 to kontynuacja bieliźnianego trendu z szerokimi  gumami w roli głównej, wzbogacona o delikatne desenie i stonowane kolory.

REKLAMA

Szarości, czerń i paleta niebieskiego to jesienna propozycja, w której swój ulubiony model odnajdą nawet najwięksi bieliźniani konserwatyści. Nowością w kolekcji są długie skarpety garniturowe, do których projektanci HENDERSON podeszli z przymrużeniem oka. Najmodniejsze kolorowe skarpety w paski, kropki czy kotwice znajdziesz niebawem na Henderson.pl

Kolekcja HENDERSON jesień – zima 2018 to pięć zróżnicowanych linii bielizny, w których każdy znajdzie swój ulubiony model bokserek lub slipek, ale także szlafrok czy piżamę.

Zobacz również:
Odpowiednio przeszkoleni lekarze i specjaliści, zaznajomieni ze specyfiką CrossFitu, oferujący zindywidualizowane wsparcie oparte na danych genetycznych, biometrycznych i badaniach krwi. Tak ma wyglądać opieka medyczna przyszłości. I to nie za wiele lat, tylko już za chwilę. 
ZOBACZ WIĘCEJ

Komentarze

 
DODAJ KOMENTARZ
REKLAMA