[ X ]

Kontynuując korzystanie z naszej strony internetowej (również poprzez zamknięcie tego komunikatu), wyrażasz zgodę na przetwarzanie Twoich danych osobowych na zasadach wskazanych w "Polityce prywatności"

Kontynuuj przeglądanie

REKLAMA
REKLAMA
PODZIEL SIĘOCEŃ

HENDERSON Z POMYSŁEM NA DZIEŃ CHŁOPAKA 2017

Dzień Chłopaka już wkrótce. 30 września święto wszystkich ważnych dla nas mężczyzn. Tata, partner, mąż? Życzenia złóż obowiązkowo, choć warto przygotować na ten dzień również niewielką niespodziankę. 

Henderson
Bielizna to element garderoby, który zawsze jest dobrym pomysłem na prezent. Tym bardziej, że okazji Dnia Chłopaka Henderson przygotował specjalne rabaty. Twoja druga połówka to fan Gwiezdnych Wojen a może  wielbiciel klasyki uznający jedynie biel i czerń? Na Henderson.pl znajdziesz aż pięć linii bielizny, z których każda dostosowana jest do różnych potrzeb i oczekiwań mężczyzn.

Wybierz model i kolor, a resztą zajmiemy się my.  Wiemy, że komfort to podstawa dobrego samopoczucia Twojego faceta,  znani jesteśmy z wygody i wytrzymałości naszych projektów. Owocem naszego dwudziestoletniego doświadczenia jest bielizna, która staje się drugą skórą. Przekonana? Odwiedź nas na HENDERSON.pl

REKLAMA

Komentarze

 
DODAJ KOMENTARZ
REKLAMA
ZOBACZ RÓWNIEŻ Zamknij