[ X ]

Drogi Użytkowniku,

W związku z tym, że począwszy od dnia 25.05.2018 r. na terenie Polski obowiązują nowe przepisy regulujące kwestie ochrony Państwa danych osobowych, Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych), (dalej zwane RODO), Motor-Presse Polska sp. z o.o. z siedzibą we Wrocławiu (53-238) przy ul. Ostrowskiego 7, wpisana do rejestru przedsiębiorców Krajowego Rejestru Sądowego prowadzonego przez Sąd Rejonowy dla Wrocławia – Fabrycznej we Wrocławiu, VI Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego pod nr KRS: 0000151026, NIP: 8990026326, REGON: 930327847 o kapitale zakładowym w wysokości 2.860.000,00 złotych zachęcamy do zapoznania się ze zaktualizowaną treścią "Polityki prywatności" naszych Serwisów. Znajdują się w niej szczegółowe informacje na temat zasad przetwarzania danych osobowych na naszych stronach internetowych.

Kontynuując korzystanie z naszej strony internetowej (również poprzez zamknięcie tego komunikatu) z wykorzystaniem domyślnych ustawień przeglądarki internetowej w zakresie prywatności, wyrażasz zgodę na przetwarzanie danych osobowych przez Motor-Presse Polska Sp. z o. o oraz naszych Zaufanych Partnerów do celów marketingowych, w szczególności na potrzeby wyświetlania reklam dopasowanych do Twoich zainteresowań i preferencji. Pamiętaj, że wyrażenie zgody jest dobrowolne. Możesz też odmówić zgody lub ograniczyć jej zakres zmieniając ustawienia plików cookies w przeglądarce.

Kontynuuj przeglądanie

REKLAMA
REKLAMA
PODZIEL SIĘOCEŃ

HENDERSON Z POMYSŁEM NA DZIEŃ CHŁOPAKA 2017

Dzień Chłopaka już wkrótce. 30 września święto wszystkich ważnych dla nas mężczyzn. Tata, partner, mąż? Życzenia złóż obowiązkowo, choć warto przygotować na ten dzień również niewielką niespodziankę. 

Henderson
Bielizna to element garderoby, który zawsze jest dobrym pomysłem na prezent. Tym bardziej, że okazji Dnia Chłopaka Henderson przygotował specjalne rabaty. Twoja druga połówka to fan Gwiezdnych Wojen a może  wielbiciel klasyki uznający jedynie biel i czerń? Na Henderson.pl znajdziesz aż pięć linii bielizny, z których każda dostosowana jest do różnych potrzeb i oczekiwań mężczyzn.

Wybierz model i kolor, a resztą zajmiemy się my.  Wiemy, że komfort to podstawa dobrego samopoczucia Twojego faceta,  znani jesteśmy z wygody i wytrzymałości naszych projektów. Owocem naszego dwudziestoletniego doświadczenia jest bielizna, która staje się drugą skórą. Przekonana? Odwiedź nas na HENDERSON.pl

REKLAMA

Komentarze

 
DODAJ KOMENTARZ
REKLAMA
ZOBACZ RÓWNIEŻ Zamknij