[ X ]

Kontynuując korzystanie z naszej strony internetowej (również poprzez zamknięcie tego komunikatu), wyrażasz zgodę na przetwarzanie Twoich danych osobowych na zasadach wskazanych w "Polityce prywatności"

Kontynuuj przeglądanie

REKLAMA
REKLAMA
PODZIEL SIĘOCEŃ
3.7

Golarka foliowa czy rotacyjna – czyli jak ujarzmić swój zarost?

Podczas całego życia mężczyzna goli się przeciętnie około 20 tysięcy razy. To wystarczająco dużo, aby zainwestować w dobrą golarkę, która będzie dopasowana do potrzeb i typu skóry. Badania pokazują, że aż czterech na pięciu mężczyzn korzysta z niewłaściwej golarki. Po co tak cierpieć? Doradzimy Ci, jak wybrać sprzęt idealny, aby ujarzmić Twój zarost!

Efekt golarki foliowej

QUIZ - Jaka jest Twoja golarka idealna?

Jaki masz rodzaj skóry?

a) raczej normalną

b) jestem wrażliwcem

Jaki masz rodzaj zarostu?

a) gęsty i twardy

b) niezbyt gęsty i słaby

W jaki sposób rośnie Twój zarost?

a) w różnych kierunkach

b) w jednym kierunku

Czy zdarza Ci się nosić kilkudniowy zarost?

a) tak

b) nie

Ile czasu masz na golenie?

a) niewiele, max. 10 minut

b) na spokojnie kwadrans


Rozwiązanie quizu - twoja idealna golarka to:

golarka rotacyjna - większość odpowiedzi a
golarka foliowa  - większość odpowiedzi b 

STOP podrażnieniom!

Jeżeli Twoja skóra jest podatna na podrażnienia sięgnij po golarkę foliową. Posiada ona specjalną siateczkę, która pokrywa ostrza tnące, a tym samym chroni skórę przed podrażnieniami. Wybierz wodoodporną golarkę Capture Cut Pro od Remington i podczas golenia skorzystaj z pianki lub żelu - pozwoli to na lepszy poślizg ostrzy. 

Jak pupa niemowlęcia

Masz zarost jak wiking? Najlepiej sprawdzi się u Ciebie golarka rotacyjna ze względu na zróżnicowany kształt głowic tnących. Dla posiadaczy słabszego zarostu polecamy golarki foliowe, które przycinają włosy maksymalnie blisko twarzy, goląc dokładniej niż rotacyjne.

Niesforne włoski

Twoje włoski rosną we wszystkich kierunkach? Sięgnij po golarkę rotacyjną HyperFlex Aqua Pro od Remington. Technologia ComfortFloat sprawia, że ostrza dopasowują się do rysów twarzy i chwytają włoski pod każdym kątem. Maksymalna dokładność golenia gwarantowana!

Gładka czy zarośnięta?

Cenisz sobie idealnie gładką skórę twarzy i każdy dzień rozpoczynasz od golenia? Wybierz golarkę foliową (np. z serii Capture Cut). Pozwala ona na delikatniejsze i bardziej precyzyjne golenie. Nosisz kilkudniowy zarost? Sięgnij po golarkę rotacyjną!

Time is money!

Różne rodzaje golarek wymagają różnego czasu, który należy poświęcić, aby ogolić się dokładnie. Dlatego, jeżeli jesteś zabiegany – wybierz golarkę rotacyjną. Gdy zależy Ci na hiperdokładności – zarezerwuj sobie więcej czasu z golarką foliową.

Kupując dowolny produkt męski marki Remington między 2.11 a 31.12.2016, możesz odebrać gwarantowany prezent - praktyczny powerpack VARTA. Dodatkowo weź udział w konkursie i wygraj trening kosmonauty w ośrodku szkoleniowym NASA na Florydzie! Wygrywa aż 5 osób!

Szczegóły akcji znajdziesz na: www.nowywymiargolenia.pl


KONKURS

Ale to nie wszystko! Specjalnie dla Was przygotowaliśmy szybki konkurs, w którym do wygrania są 3 golarki od Remington – no wyboru: HyperFlex, Aqua Pro lub Capture Cut Pro. Wystarczy odpowiedzieć na proste pytanie: Jak wyobrażasz sobie dzień z życia astronauty? Na odpowiedzi czekamy do 27 listopada! 

 

fot. mat prasowe

Produkty z kategorii: golarki znajdziesz w sekcji MH Zakupy: golarki do brody

Komentarze

 (2)
ZOBACZ KOMENTARZE
REKLAMA
ZOBACZ RÓWNIEŻ Zamknij