Woda toaletowa Fusion d‘Issey Extrême

W głębinach morza spoczywają niezliczone ilości wulkanów. Czasami budzą się one z potężną siłą. Popis intensywności magnetycznej siły zamknięto w Fusion d’lssey Extrême.

Fusion d‘Issey Extrême fot. Materiały prasowe

W zapachu Fusion d'Issey istniała już ekspresja siły naturalnej: erupcja wulkanu na ziemi. Dzisiejsze poszukiwania kontynuowane są pod wodą. Wersja Extrême maluje nowy wymiar wody, wykorzystując ekstremalny chłód prądów. Złożoność kompozycji dopełnia głębia ziemskich wulkanów. Połączenie między ciepłem a zimnem tworzy wyrazisty kontrast.

Nowa intensywność

Jak oda do pięknych przedmiotów, elegancki flakon rozwija i opisuje nowy rozdział historii Fusion d'Issey. Zamknięty w nim został mroczny błękit, tak tajemniczy jak niezbadane głębiny morza. Fasetowany kształt butelki przypomina ręcznie rzeźbiony kamień a kultowy czarny korek zanurza się w kolorze, który przywołuje na myśl magię obsydianu. Nazwa zapachu uwydatniająca słowo Extrême napisana jest z siłą lawy i intensywnością koloru pomarańczowego. Dodaje nowe znaczenie srebrnemu napisowi, który przywołuje kontrastowy, intensywny chłód, idealnie definiując zapach.

W samym sercu, odkryto nowego ducha Fusion d'Issey, który skomponowany został już wcześniej przez Nathalie Lorson. Ten nowy fougère (kultowy klasyk męskiego zapachu) tworzy zabawę potężnych żywiołów, które za sprawą magnetycznej siły przeciwstawiają się jak i łączą, z chłodem wody i ciepłem wulkanu.

W tej eksplozji energii emanującej z materiałów Fusion d'Issey Extrême, odbywa się gra na kontrastach: przeszywającego chłodu i nasilającego się ciepła. Dzięki wibracji ciepła słonecznego bursztynowego akordu obecnego w Fusion d'Issey, wersja Extrême mocno wykorzystuje swój olfaktoryczny podpis fougère, podkreślając niesamowity kontrast, poprzez promienną obecność przypraw.

Zapach otwiera się świeżą, cytrusową nutą esencji bergamotki wzbogaconej kardamonem, dodając kompozycji lodowatego charakteru.

Serce zapachu jest ziołowe, zbudowane wokół słonecznego akordu oferującego w kontraście świeżość mięty pieprzowej. Aromat stał się bogatszy, poprzez wzbogacenie go nutą kokosa i chłodną nutą hybrydowej lawendy.

Nuta bazy ujawnia intensywność drewna wulkanicznego, skrytego pomiędzy miękkością a wytrzymałością drzewa sandałowego i esencji z paczuli. Kontrast jest bardziej wyrazisty, dodając kompozycji niesamowitej głębi.

Subtelna równowaga pomiędzy chłodem a ciepłem. Po świeżość żażenia się. Wersja Extrême to eksplodująca nowymi doznaniami magma, przypływ energii i intensywności.

W swojej eksploracji nowego świata zapachu Issey Miyake, Nathalie Lorson stworzyła z Fusion d'Issey Extrême „lodową erupcję wulkaniczną". Postanowiła przeobrazić dostępną w perfumerii klasykę zapachu, fougère, aranżując świat otoczony naturalną siłą i mocą wulkanów, ale w ich podwodnym wymiarze.

W kompozycji, zimno staje się żarzące, jakby lawa wydobyła się z głębin oceanu. Subtelne połączenie gorąca - chłodu, tworzy kontrast między lodowatą fasetą z chłodnymi przyprawami (kardamon i imbir) a ciepłymi, ekscytującymi nutami drewna. Potężna, głęboka paczula miesza się z drewnem sandałowym, które spala się naturalnie, jak lawa.

Dla Nathalie Lorson: "Nowe dzieło zawiera jej własną interpretację lodu wulkanicznego. Mroźne nuty krzyżują zapach, łącząc się ze słoneczno – mineralnym podpisem zanurzonym wpodwodnym wulkanicznym świecie.To właśnie chciałam przekazać w zapachu – ten moment zetknięcia, kiedy lawa wpływa do bardzo zimnej wody."

Nowe wyobrażenie świata

Z tajemniczych głębin wzburzonego i trzaskającego morza, wyłaniają się elementy nowego życia, niezbadanej formy natury. Odłamki eksplodującego szkła i gęstość czarnego obsydianu odzwierciedla wyłaniający się z wody flakon.

W hołdzie naturze, niekończącym się źródle inspiracji dla zapachu Issey Miyake, ukazuje się przeobrażenie lawy, która w zetknięciu z wodą zamienia się w szkło, a następnie przemienia we flakon. Fusion d'Issey Extrême znajduje się na szczycie skały wyłaniającej się z otchłani oceanu.

Dwie wizualizacje aranżują wprowadzenie nowego zapachu. Na wyspie z kamienia, flakon spoczywa na wulkanicznej skale. Ogniste promienie słońca oświetlają nieskończony horyzont nad nieskończonością wody.

W Issey Miyake od zawsze szczegóły miały wielkie znaczenie. Obsydianowo - czarny korek jest fasetowanego kształtu przypominając rzeźbiony kamień a nazwa Fusion d'Issey w pomarańczowych literach w kolorze lawy, spotyka się z nową nazwą, z siłą i determinacją: Extrême.

Saga Fusion d’Issey

Nowa historia opowiedziana w zapachach Issey Miyake składa hołd naturze w całym jej wymiarze. Przekazuje historię ziemskich wulkanów przedstawiając ich niesamowitą moc, siłę i energię.

Pierwsze dzieło, Fusion d'Issey, to słoneczny i mineralny fougère, który czerpie swą chłodną nutę z cytrusowego akcentu cytryny, mlecznej łagodności wody kokosowej i ziołowej obecności nut rozmarynu i pelargonii. Nutami bazy są żarzące się drzewa powulkaniczne, żywioł paczuli i miękkość ambroksu. Zapach kontrastów, witalności, energii.

Fusion d'Issey Extrême kontynuuje historię w nowym, zaakcentowanym przyprawami spojrzeniu. Zanurzony w głębinach ziemi, by wydobyć nową siłę, pogłębioną w wibrujący kontrast między gorącem a zimnem. Z wnętrza morza wydobywa się tajemnicza moc, potęga nowego zapachu Extrême.

Kup teraz

Zobacz również:
Fajnie jest móc przenosić duże ciężary. Fajnie jest przenosić ciężary szybko. A połączenie obu tych umiejętności? Bezcenne. Ten plan łączy w sobie ćwiczenia, które pozwolą Ci udźwignąć każdy ciężar, w każdej pozycji, w każdym wieku. Trenuj w systemie AMRAP (tyle rund, ile zdołasz) z timerem ustawionym na 15 minut.
ZOBACZ WIĘCEJ
REKLAMA