Fundacja 4F Pomaga dofinansuje budowę boiska

Nowoczesne boisko wielofunkcyjne dla szkoły podstawowej, która jest w potrzebie – takie zadanie na najbliższe miesiące postawiła przed sobą Fundacja 4F Pomaga.

4F 4F

Pomysł utworzenia Fundacji 4F Pomaga zrodził się w 2020 roku, gdy w obliczu pandemii koronawirusa spółka OTCF S.A., właściciel marki 4F, przekazała ponad 3,5 mln zł na sprzęt ochronny dla polskich szpitali. Poza wsparciem ochrony zdrowia, działalność fundacji skupiona jest na promocji sportu wśród najmłodszych.

Jednym z celów, jakie stawia przed sobą Fundacja 4F Pomaga, są przedsięwzięcia związane z tworzeniem obiektów sportowych dla dzieci i młodzieży. Właśnie ten cel realizowany będzie poprzez nowy projekt Fundacji – „W zasięgu sportu”, w ramach którego pokryje ona koszty utworzenia boiska dla szkoły podstawowej, która go nie posiada lub posiada w złym stanie technicznym.

Zgłosić do projektu może się każda szkoła podstawowa w Polsce. Aby to zrobić, należy wypełnić wniosek dostępny na stronie 4fpomaga.org, najpóźniej do 13.06.2021. Spośród przesłanych zgłoszeń komisja dokona wyboru trzech szkół. Zwycięzcę wyłonią przeprowadzone w finałowych placówkach wizje lokalne.

Koszt budowy boiska pokryty zostanie m.in. dzięki klientom 4F, którzy zakupili charytatywne produkty z oferty 4F, czyli np. linii Lime Line, z której 20% zysku spółka OTCF S.A. przeznacza na realizację celów statutowych Fundacji 4F Pomaga. Szczegółowy regulamin projektu dostępny jest na stronie 4fpomaga.org.

WYBRANE DLA CIEBIE

PROMOCJE

Kolejna legenda od marki Montblanc : Legend Red Eau de Parfum

Z okazji 10 rocznicy powstania legendarnego zapachu – ikony -  Montblanc Legend Eau de Toilette, marka Montblanc przedstawia nową propozycję dla Panów, tym razem w śmiałej czerwieni – Montblanc Legend Red Eau de Parfum.

PROMOCJE

60-lecie Jamesa Bonda: OMEGA i Daniel Craig świętowali wspólnie w Londynie

Szwajcarska firma zegarmistrzowska OMEGA była gospodarzem odświętnego wieczoru w Londynie z okazji 60-lecia filmowej premiery Jamesa Bonda. Gościem honorowym wydarzenia był Daniel Craig.

PROMOCJE

Black Friday w DR SMILE

Proste zęby i piękny uśmiech za cenę długiego, uciążliwego i kosztownego leczenia? Tak już było. Cyfrowa rewolucja nie ominęła nawet ortodoncji, a w Polsce zmieniło się wszystko, odkąd na rynku obecny jest DR SMILE.

PROMOCJE

Certina została oficjalnym partnerem Pucharu Świata FIS w narciarstwie biegowym

Certina z radością i dumą ogłasza ponowne zaangażowanie w biegi narciarskie: Wraz z rozpoczęciem nadchodzącego sezonu szwajcarski producent zegarków obejmie na 4 lata rolę oficjalnego partnera w zakresie pomiaru czasu podczas Pucharu Świata FIS w narciarstwie biegowym. Otwarcie sezonu zawodów narciarskich najwyższej klasy odbędzie się 25 listopada 2022 roku w miejscowości Ruka w Finlandii. To pierwszy etap całej serii weekendów poświęconych wyścigom, w których rywalizować będą ze sobą zespoły damskie, męskie i mieszane – i w których Certina zapewni niezawodną precyzję!