Fundacja 4F Pomaga dofinansuje budowę boiska

Nowoczesne boisko wielofunkcyjne dla szkoły podstawowej, która jest w potrzebie – takie zadanie na najbliższe miesiące postawiła przed sobą Fundacja 4F Pomaga.

4F 4F

Pomysł utworzenia Fundacji 4F Pomaga zrodził się w 2020 roku, gdy w obliczu pandemii koronawirusa spółka OTCF S.A., właściciel marki 4F, przekazała ponad 3,5 mln zł na sprzęt ochronny dla polskich szpitali. Poza wsparciem ochrony zdrowia, działalność fundacji skupiona jest na promocji sportu wśród najmłodszych.

Jednym z celów, jakie stawia przed sobą Fundacja 4F Pomaga, są przedsięwzięcia związane z tworzeniem obiektów sportowych dla dzieci i młodzieży. Właśnie ten cel realizowany będzie poprzez nowy projekt Fundacji – „W zasięgu sportu”, w ramach którego pokryje ona koszty utworzenia boiska dla szkoły podstawowej, która go nie posiada lub posiada w złym stanie technicznym.

Zgłosić do projektu może się każda szkoła podstawowa w Polsce. Aby to zrobić, należy wypełnić wniosek dostępny na stronie 4fpomaga.org, najpóźniej do 13.06.2021. Spośród przesłanych zgłoszeń komisja dokona wyboru trzech szkół. Zwycięzcę wyłonią przeprowadzone w finałowych placówkach wizje lokalne.

Koszt budowy boiska pokryty zostanie m.in. dzięki klientom 4F, którzy zakupili charytatywne produkty z oferty 4F, czyli np. linii Lime Line, z której 20% zysku spółka OTCF S.A. przeznacza na realizację celów statutowych Fundacji 4F Pomaga. Szczegółowy regulamin projektu dostępny jest na stronie 4fpomaga.org.

Zobacz również:
Z rozciąganiem jest jak z treningiem siłowym – tylko systematyczna praca  daje widoczne rezultaty. Sam zobacz, na co możesz liczyć.
ZOBACZ WIĘCEJ