[ X ]

Drogi Użytkowniku,

W związku z tym, że począwszy od dnia 25.05.2018 r. na terenie Polski obowiązują nowe przepisy regulujące kwestie ochrony Państwa danych osobowych, Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych), (dalej zwane RODO), Motor-Presse Polska sp. z o.o. z siedzibą we Wrocławiu (53-238) przy ul. Ostrowskiego 7, wpisana do rejestru przedsiębiorców Krajowego Rejestru Sądowego prowadzonego przez Sąd Rejonowy dla Wrocławia – Fabrycznej we Wrocławiu, VI Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego pod nr KRS: 0000151026, NIP: 8990026326, REGON: 930327847 o kapitale zakładowym w wysokości 2.860.000,00 złotych zachęcamy do zapoznania się ze zaktualizowaną treścią "Polityki prywatności" naszych Serwisów. Znajdują się w niej szczegółowe informacje na temat zasad przetwarzania danych osobowych na naszych stronach internetowych.

Kontynuując korzystanie z naszej strony internetowej (również poprzez zamknięcie tego komunikatu) z wykorzystaniem domyślnych ustawień przeglądarki internetowej w zakresie prywatności, wyrażasz zgodę na przetwarzanie danych osobowych przez Motor-Presse Polska Sp. z o. o oraz naszych Zaufanych Partnerów do celów marketingowych, w szczególności na potrzeby wyświetlania reklam dopasowanych do Twoich zainteresowań i preferencji. Pamiętaj, że wyrażenie zgody jest dobrowolne. Możesz też odmówić zgody lub ograniczyć jej zakres zmieniając ustawienia plików cookies w przeglądarce.

Kontynuuj przeglądanie

REKLAMA
REKLAMA
PODZIEL SIĘOCEŃ
5.0

Ford Kite Cup w Rewie już w długi weekend czerwcowy!

Drugi etap Pucharu Polski i Mistrzostw Polski w kitesurfingu Ford Kite Cup 2014 w Rewie zbliża się wielkimi krokami. Na rewskim cyplu popisy najlepszych kitesurferów w konkurencjach Freestyle oraz Race będzie można podziwiać już w najbliższy długi weekend.

Ford Kite Cup 2014 fot. Ford Kite Cup
Już w czwartek na starcie zawodów staną zawodnicy światowej kitesurfingowej czołówki. Wśród nich zobaczyć będzie można mistrzynię świata Karolinę Winkowską z Teamu Forda, która niedawno została ambasadorką Egiptu. To właśnie w kraju faraonów odbyły się ostatnie zawody Pucharu Świata PKRA, gdzie Karolina zajęła pierwsze miejsce i wciąż prowadzi w rankingu kobiet. Swój udział w zawodach zapowiedzieli także zawodnik z Dominikany, Felix Antonio Martinez "Posito" oraz riderzy teamu Ozone: Jake Kelsick z Antiguy i Marek "Murphy" Zach z Czech.

Zawody zapowiadają się bardzo emocjonująco, gdyż po majowym zwycięstwie Karoliny Winkowskiej i Marka Rowińskiego we Freestylu oraz Agnieszki Grzymskiej i Maksa Żakowskiego w Racingu zawodnicy niecierpliwią się, aby znów zmierzyć się w walce o upragniony tytuł. Tym bardziej, że w międzyczasie konkurencja nie śpi i ciężko trenuje.

REKLAMA

Prognoza wiatrowa na długi weekend jest bardzo obiecująca, słońce i zachodni wiatr o średniej sile powinny zagwarantować idealne warunki zarówno zawodnikom, jak i kibicom.

Pula nagród w zawodach wynosi 139 000 zł. Nagrody ufundowali firma motoryzacyjna Ford, a także sponsorzy: North Kiteboarding i Ion - wiodący producenci sprzętu kitesurfingowego, dystrybutor sportowych zegarków Aztorin oraz GoPro - producent kamer sportowych. Ford Kite Cup wspierają także nowi sponsorzy: firma Bauhaus, dystrybutor wiatromierzy Vaavud oraz marka odzieżowa Evokaii. Zawodnikom i kibicom skrzydeł doda Red Bull. Patronem medialnym Pucharu Polski i MIstrzostw Polski Ford Kite Cup jest magazyn Men's Health.

Wszystkich zainteresowanych wzięciem udziału w zawodach zachęcamy do zapoznania się z regulaminem dostępnym na nowej stronie www.fordcup.pl. Bieżące informacje o zawodach w Rewie śledzić można na stronie tegorocznych zawodów Ford Kite Cup na Facebooku.

Harmonogram zawodów w Rewie:

1 dzień zawodów 19 czerwca (czwartek)

 • 8:00-9:30 Rejestracja zawodników
 • 10:00 Skippers meeting oraz losowanie grup
 • 10:30-19:00 Rozgrywanie zaplanowanych konkurencji

2 dzień zawodów 20 czerwca (piątek)

 • 8:00-9:30 Rejestracja zawodników
 • 10:00 Skippers meeting oraz losowanie grup
 • 10:30-19:00 Rozgrywanie zaplanowanych konkurencji

3 dzień zawodów 21 czerwca (sobota)

 • 9:00 Skippers meeting
 • 9:30-19:00 Rozgrywanie zaplanowanych konkurencji
 • 19:00 Wręczenie nagród zwycięzcom oraz zakończenie zawodów

4 dzień zawodów 22 czerwca (niedziela) - dzień rezerwowy zawodów

 • 9:00 Skippers meeting
 • 9:30-16:00 Rozgrywanie zaplanowanych konkurencji
 • 18:00 Wręczenie nagród zwycięzcom oraz zakończenie zawodów

Więcej informacji na stronie: www.fordcup.pl oraz na oficjalnych profilach:
Facebook: facebook.com/fordkitecup
Google+: bit.ly/1gDMJUu
Twitter: twitter.com/FordKiteCup

MH

Komentarze

 (1)
ZOBACZ KOMENTARZE
REKLAMA
ZOBACZ RÓWNIEŻ Zamknij