[ X ]

Drogi Użytkowniku,

W związku z tym, że począwszy od dnia 25.05.2018 r. na terenie Polski obowiązują nowe przepisy regulujące kwestie ochrony Państwa danych osobowych, Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych), (dalej zwane RODO), Motor-Presse Polska sp. z o.o. z siedzibą we Wrocławiu (53-238) przy ul. Ostrowskiego 7, wpisana do rejestru przedsiębiorców Krajowego Rejestru Sądowego prowadzonego przez Sąd Rejonowy dla Wrocławia – Fabrycznej we Wrocławiu, VI Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego pod nr KRS: 0000151026, NIP: 8990026326, REGON: 930327847 o kapitale zakładowym w wysokości 2.860.000,00 złotych zachęcamy do zapoznania się ze zaktualizowaną treścią "Polityki prywatności" naszych Serwisów. Znajdują się w niej szczegółowe informacje na temat zasad przetwarzania danych osobowych na naszych stronach internetowych.

Kontynuując korzystanie z naszej strony internetowej (również poprzez zamknięcie tego komunikatu) z wykorzystaniem domyślnych ustawień przeglądarki internetowej w zakresie prywatności, wyrażasz zgodę na przetwarzanie danych osobowych przez Motor-Presse Polska Sp. z o. o oraz naszych Zaufanych Partnerów do celów marketingowych, w szczególności na potrzeby wyświetlania reklam dopasowanych do Twoich zainteresowań i preferencji. Pamiętaj, że wyrażenie zgody jest dobrowolne. Możesz też odmówić zgody lub ograniczyć jej zakres zmieniając ustawienia plików cookies w przeglądarce.

Kontynuuj przeglądanie

REKLAMA
REKLAMA
PODZIEL SIĘOCEŃ
5.0

Ford Kite Cup 2015 z gwiazdami na Karaibach

W przepięknych krajobrazach karaibskiej wyspy Martynika rozpoczęły się przygotowania do dziesiątego, jubileuszowego sezonu kultowych zawodów Ford Kite Cup.

Ford Kite Cup 2015 logo
W czasie wyjazdu zaproszone gwiazdy oraz  dziennikarze mieli okazję zmierzyć się z kitesurfingiem oraz przyjrzeć się treningom najlepszej polskiej zawodniczki, Karoliny Winkowskiej.

Karolina od wielu lat reprezentuje Team Forda i jest aktualną Mistrzynią Świata PKRA w konkurencji Freestyle. Na Martynice Karolina przygotowywała się do kolejnych startów tegorocznego sezonu, który rozpoczęła od zwycięstwa w zawodach Pucharu Świata w Maroko.

REKLAMA

Wśród zaproszonych gości, którzy w tropikalnym słońcu stawiali pierwsze kroki pod okiem doświadczonych instruktorów, zaczynając od teorii i szybko przechodząc do praktyki, byli: Marcelina Zawadzka – Miss Polonia 2011, Jakub Wesołowski wraz z żoną Agnieszką oraz Krystian Wieczorek.

W turkusowej i ciepłej  wodzie morza Karaibskiego, przy doskonałych warunkach wiatrowych kursanci szybko robili postępy w nauce na jednym z najpiękniejszych spotów na wyspie,  na plaży Pointe du Marin.

Agnieszka Kawiorska oraz Maria Niklińska, które w ubiegłych latach razem z Ford Kite Cup próbowały już kitesurfingu miały okazję pływać razem z instruktorami po dzikich lagunach usytuowanych pomiędzy rafą koralową a brzegiem w miejscowości Cap Chevalier doskonaląc swój styl i  umiejętności.

Wszyscy uczestnicy wyjazdu przeżyli wiele emocji na wodzie, a dodatkowych, niezapomnianych wrażeń dostarczyło im także zwiedzanie wyspy, nurkowanie na rafach koralowych oraz rejs katamaranem.

Treningi mistrzyni Karoliny Winkowskiej oraz postępy gwiazd rejestrowały ekipy reporterów TVN i TVP2, dziennikarze popularnych magazynów: Party, Gala, Men’s Health, Logo, Viva, Show, Esquire, Twoje Imperium, Życie na Gorąco, Przegląd Sportowy, Voyage oraz portal Vipnews.pl.

Przed nami cztery etapy Pucharu Polski i Mistrzostw Polski Ford Kite Cup zaplanowane według następującego kalendarza:

1. 8 - 10 maja, Chałupy

2. 4 - 7 czerwca, Rewa (Mistrzostwa Polski w konkurencji Foilboarding)

3. 24 - 26 lipca,  Łeba

4. 14 - 16 sierpnia, Jastarnia (Mistrzostwa Polski w konkurencji Course Racing)

Więcej informacji na stronie www.fordcup.pl oraz na FB zawodów.

Komentarze

 (1)
ZOBACZ KOMENTARZE
REKLAMA
ZOBACZ RÓWNIEŻ Zamknij