[ X ]

Drogi Użytkowniku,

W związku z tym, że począwszy od dnia 25.05.2018 r. na terenie Polski obowiązują nowe przepisy regulujące kwestie ochrony Państwa danych osobowych, Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych), (dalej zwane RODO), Motor-Presse Polska sp. z o.o. z siedzibą we Wrocławiu (53-238) przy ul. Ostrowskiego 7, wpisana do rejestru przedsiębiorców Krajowego Rejestru Sądowego prowadzonego przez Sąd Rejonowy dla Wrocławia – Fabrycznej we Wrocławiu, VI Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego pod nr KRS: 0000151026, NIP: 8990026326, REGON: 930327847 o kapitale zakładowym w wysokości 2.860.000,00 złotych zachęcamy do zapoznania się ze zaktualizowaną treścią "Polityki prywatności" naszych Serwisów. Znajdują się w niej szczegółowe informacje na temat zasad przetwarzania danych osobowych na naszych stronach internetowych.

Kontynuując korzystanie z naszej strony internetowej (również poprzez zamknięcie tego komunikatu) z wykorzystaniem domyślnych ustawień przeglądarki internetowej w zakresie prywatności, wyrażasz zgodę na przetwarzanie danych osobowych przez Motor-Presse Polska Sp. z o. o oraz naszych Zaufanych Partnerów do celów marketingowych, w szczególności na potrzeby wyświetlania reklam dopasowanych do Twoich zainteresowań i preferencji. Pamiętaj, że wyrażenie zgody jest dobrowolne. Możesz też odmówić zgody lub ograniczyć jej zakres zmieniając ustawienia plików cookies w przeglądarce.

Kontynuuj przeglądanie

REKLAMA
REKLAMA
PODZIEL SIĘOCEŃ
5.0

Ford Kite Cup 2014: mistrzowski trening na Wyspach Kanaryjskich

Na piaszczystych plażach malowniczej hiszpańskiej wyspy Fuerteventury rozpoczął się sezon kultowych zawodów Ford Kite Cup. W czasie wyjazdu prasowego dziennikarze i popularni polscy aktorzy mogli podglądać treningi mistrzyni świata z 2012 r. Karoliny Winkowskiej.

Ford Kite Cup Karolina Winkowska (fot. Łukasz Nazdraczew/Eureka)
Karolina Winkowska, najlepsza polska zawodniczka należąca do Teamu Forda, mistrzyni świata PKRA z 2012 roku, przygotowywała się na Fuerteventurze do nadchodzącego sezonu, ćwicząc nowe triki. Karolina szlifowała formę, wykonując bardzo trudne ewolucje, obroty ciała wokół drążka-baru, takie jak: back mobe czy slim chance. Udało jej się osiągnąć bardzo wysoką formę, o czym może świadczyć wykonanie jednego z najtrudniejszych trików w kitesurfingu - KGB, którym to chce pokonać swoje rywalki podczas zbliżających się zawodów o Puchar Świata we Francji.

REKLAMA

Już dziewiąty rok z rzędu Szkółki VIP gościły znane twarze. Tym razem na kite'a przyjechali: Beata Sadowska, Agnieszka Więdłocha, Olga Frycz, Maja Bohosiewicz, Ewa Gawryluk z Waldkiem Błaszczykiem oraz Andrzej Młynarczyk. Szkolenia odbywały się w jednej z najlepszych baz kite'owych w Europie, Rene Egli, pod okiem doświadczonych instruktorów. Początkujący stawiali pierwsze kroki na osłoniętej lagunie, a zawodowcy korzystali z wód oceanu w samym środku strefy silnych wiatrów na plaży Sotavento.

Dla Beaty Sadowskiej, Mai Bohosiewicz i Andrzeja Młynarczyka był to kolejny wyjazd kitesurfingowy, więc trenowali ślizgi z deską i samodzielne panowanie nad latawcem. Olga Frycz, Agnieszka Więdłocha, Ewa Gawryluk, Waldek Błaszczyk oraz ich córka Marysia po raz pierwszy mieli do czynienia z kitem i rozpoczęli naukę od teorii, stopniowo przechodząc do praktyki.

Najbardziej wytrwałą kitesurferką okazała się Beata Sadowska, która dzięki świetnemu przygotowaniu sportowemu dzielnie łączyła codzienne szkolenia z regularnym treningiem biegowym oraz obowiązkami macierzyńskimi, opiekując się swoim synkiem Tytusem.

Wszyscy uczestnicy wyjazdu przeżyli wiele sportowych emocji. Niezapomnianych wrażeń dostarczyło także zwiedzanie wyspy oraz niesamowity rejs legendarnym 82-stopowym jachtem "Fisher & Paykel", zdobywcą drugiego miejsca w ekstremalnym wyścigu dookoła świata.

Treningi mistrzyni oraz postępy gwiazd rejestrowały ekipy reporterów TVN i TVP2, dziennikarze popularnych magazynów oraz portali Onet, Afterparty i Vipnews. Magazyn Men's Health, jako patron medialny cyklu zawodów Ford Kite Cup, również miał przyjemność uczestniczyć w tym fantastycznym wypadzie.

Wyjazd był zorganizowany we współpracy z biurem podróży Itaka, pod patronatem Rady Turystyki Fuerteventura.

MH

Komentarze

 (1)
ZOBACZ KOMENTARZE
REKLAMA
ZOBACZ RÓWNIEŻ Zamknij