[ X ]

Drogi Użytkowniku,

W związku z tym, że począwszy od dnia 25.05.2018 r. na terenie Polski obowiązują nowe przepisy regulujące kwestie ochrony Państwa danych osobowych, Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych), (dalej zwane RODO), Motor-Presse Polska sp. z o.o. z siedzibą we Wrocławiu (53-238) przy ul. Ostrowskiego 7, wpisana do rejestru przedsiębiorców Krajowego Rejestru Sądowego prowadzonego przez Sąd Rejonowy dla Wrocławia – Fabrycznej we Wrocławiu, VI Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego pod nr KRS: 0000151026, NIP: 8990026326, REGON: 930327847 o kapitale zakładowym w wysokości 2.860.000,00 złotych zachęcamy do zapoznania się ze zaktualizowaną treścią "Polityki prywatności" naszych Serwisów. Znajdują się w niej szczegółowe informacje na temat zasad przetwarzania danych osobowych na naszych stronach internetowych.

Kontynuując korzystanie z naszej strony internetowej (również poprzez zamknięcie tego komunikatu) z wykorzystaniem domyślnych ustawień przeglądarki internetowej w zakresie prywatności, wyrażasz zgodę na przetwarzanie danych osobowych przez Motor-Presse Polska Sp. z o. o oraz naszych Zaufanych Partnerów do celów marketingowych, w szczególności na potrzeby wyświetlania reklam dopasowanych do Twoich zainteresowań i preferencji. Pamiętaj, że wyrażenie zgody jest dobrowolne. Możesz też odmówić zgody lub ograniczyć jej zakres zmieniając ustawienia plików cookies w przeglądarce.

Kontynuuj przeglądanie

REKLAMA
REKLAMA
PODZIEL SIĘOCEŃ
5.0

Ford Kite Cup 2014: czas na Łebę!

Już w najbliższy weekend kitesurferzy uczestniczący w zawodach Ford Kite Cup wypuszczą swoje latawce w powietrze nad plażami i wodami Bałtyku w Łebie. Zapowiadają się 4 dni emocjonującej rywalizacji.

fot. Łukasz Nazdraczew/Eureka
Łeba co roku wita zawodników i kibiców pięknym słońcem, mocnym wiatrem i dużymi falami na Bałtyku. Tym razem zapowiada się podobnie, prognozy Zaplanowano w tym czasie mistrzostwa Polski w konkurencjach Race oraz Freestyle kobiet.

Zawody po raz kolejny odbędą się w międzynarodowym gronie. Organizatorzy spodziewają się wielu europejskich zawodników, którzy przyjadą do Polski spróbować swoich sił w Racingu w konfrontacji z czołowymi polskimi rejsiarzami. W klasyfikacji Pucharu Polski obecnie na prowadzeniu znajdują się Maks Żakowski, Błażej Ożóg, Tomek Janiak oraz Agnieszka Grzymska.

REKLAMA

W konkurencji Freestyle kitesurferzy ponownie zmierzą się ze zwycięzcą ostatnich zawodów w Rewie, Felixem Posito Martinezem z Dominikany. W Łebie pojawią się także świeżo upieczeni medaliści Mistrzostw Świata Juniorów: Denis Żurik i Krzysiek Issel, zdobywcy kolejno srebrnego i brązowego medalu, a swoim Fordem Kuga przyjedzie nad Bałtyk aktualna wicemistrzyni świata Karolina Winkowska, liderka w klasyfikacji kobiet tegorocznego Pucharu Polski.

Program zawodów:

1 dzień zawodów: 10 lipca (czwartek)

g. 8:00-9:30 -  rejestracja zawodników

g. 10:00 - skippers meeting oraz losowanie grup

g. 10:30-19:00 - rozgrywanie zaplanowanych konkurencji

2 dzień zawodów: 11 lipca (piątek)

g. 8:00-9:30 - rejestracja zawodników

g. 10:00 - skippers meeting oraz losowanie grup

g. 10:30-19:00 - rozgrywanie zaplanowanych konkurencji

3 dzień zawodów: 12 lipca (sobota)

g. 9:00 - skippers meeting

g. 9:30-19:00 - rozgrywanie zaplanowanych konkurencji

19:00 Wręczenie nagród zwycięzcom oraz zakończenie zawodów

4 dzień zawodów 13 lipca (niedziela)

dzień rezerwowy zawodów

g. 9:00 - skippers meeting

g. 9:30-16:00 - rozgrywanie zaplanowanych konkurencji

g. 18:00 -  wręczenie nagród zwycięzcom oraz zakończenie zawodów.

Więcej informacji o zawodach na stronie www.fordcup.pl oraz facebookowym profilu www.facebook.com/fordkitecup.

MH

Komentarze

 (1)
ZOBACZ KOMENTARZE
REKLAMA
ZOBACZ RÓWNIEŻ Zamknij