[ X ]

Drogi Użytkowniku,

W związku z tym, że począwszy od dnia 25.05.2018 r. na terenie Polski obowiązują nowe przepisy regulujące kwestie ochrony Państwa danych osobowych, Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych), (dalej zwane RODO), Motor-Presse Polska sp. z o.o. z siedzibą we Wrocławiu (53-238) przy ul. Ostrowskiego 7, wpisana do rejestru przedsiębiorców Krajowego Rejestru Sądowego prowadzonego przez Sąd Rejonowy dla Wrocławia – Fabrycznej we Wrocławiu, VI Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego pod nr KRS: 0000151026, NIP: 8990026326, REGON: 930327847 o kapitale zakładowym w wysokości 2.860.000,00 złotych zachęcamy do zapoznania się ze zaktualizowaną treścią "Polityki prywatności" naszych Serwisów. Znajdują się w niej szczegółowe informacje na temat zasad przetwarzania danych osobowych na naszych stronach internetowych.

Kontynuując korzystanie z naszej strony internetowej (również poprzez zamknięcie tego komunikatu) z wykorzystaniem domyślnych ustawień przeglądarki internetowej w zakresie prywatności, wyrażasz zgodę na przetwarzanie danych osobowych przez Motor-Presse Polska Sp. z o. o oraz naszych Zaufanych Partnerów do celów marketingowych, w szczególności na potrzeby wyświetlania reklam dopasowanych do Twoich zainteresowań i preferencji. Pamiętaj, że wyrażenie zgody jest dobrowolne. Możesz też odmówić zgody lub ograniczyć jej zakres zmieniając ustawienia plików cookies w przeglądarce.

Kontynuuj przeglądanie

REKLAMA
REKLAMA
PODZIEL SIĘOCEŃ
4.5

Fight Exclusive Night: gala sztuk walki we Wrocławiu

Kolejna, trzecia edycja gali MMA i kick-boxingu Fight Exclusive Night już 28 czerwca we wrocławskiej Hali Stulecia! To świetnia okazja, żeby zobaczyć na żywo i w niezwykłej sportowej atmosferze sztuki walki, jakie większość z nas może podziwiać najczęściej w… filmach akcji.

Wspaniałe widowisko, duże emocje

Dotychczasowe dwie, bardzo udane gale – w listopadzie 2013 oraz w marcu bieżącego roku – odbywały się w hali Klubu Biznesowego na Stadionie Wrocław. Nadchodząca edycja zagości natomiast na arenie Hali Stulecia, gdzie będzie okazja do śledzenia widowiska w całej jego pełni. Decyzję o zmianie miejsca oraz termin nadchodzących zawodów organizatorzy ogłosili 23 kwietnia br.

"To dla nas najpoważniejsza impreza i wielkie wyzwanie organizacyjne – mówią. – Mamy jednak wsparcie zasłużonych postaci polskiego sportu, jak brązowy medalista olimpijski, zapaśnik Damian Janikowski, czy też mistrz świata w kick-boxingu Paweł Jędrzejczyk. To nadaje naszej imprezie prestiżu i czyni ją wydarzeniem na miarę światową" – podkreślają.

REKLAMA

Wspierać Fight Exclusive Night będą również, tak jak dotychczas, partnerzy medialni, czyli Fight Box TV i stacja Polsat Sport, dzięki którym zmagania na wrocławskiej arenie mogą śledzić widzowie nie tylko w Polsce, ale i w Europie.

Na ringu wiele sław i debiutanci

Gwiazdą gali, zawodnikiem, który stanie do walki wieczoru, będzie najbardziej utytułowany obecnie polski kick-boxer, ośmiokrotny mistrz świata organizacji WKN Tomasz Makowski z Nowej Soli. To wielka indywidualność w walkach K-1 i muay thai, paradoksalnie, zawodnik bardziej rozpoznawany na arenie światowej niż we własnym kraju. Walczył na wielu liczących się zawodach – m.in. w Niemczech, na Słowacji, w Czechach, Australii i Tajlandii. Tomasz Makowski często trenuje w najlepszym wrocławskim klubie kick-boxingu – Puncherze Wrocław pod okiem znakomitego trenera Janusza Janowskiego.

Widzom zaprezentują się również zawodniczki, jak 19-letnia Sylwia Juśkiewicz, która zdołała już pokonać mistrzynię świata, Polkę – Martę Chojnoską. Znawcy tematu mówią, że Juśkiewicz wyrasta na prawdziwą gwiazdę sztuk walki.

Organizatorzy gali liczą także na to, że publiczność zapamięta i gorąco nagrodzi oklaskami umiejętności, między innymi, 20-latka Tymoteuszem Świątka, który stanie do walki ze szwedzkim zawodnikiem – Martinem Foudą, oraz reprezentanta Wrocławia – 21-letniego Maksymiliana Bratkiewicza, który stawi czoło „weteranowi” Marcinowi Naruszczce. Będzie też debiutant w sporcie MMA – Tyberiusz Kowalczyk, który zmagał się w sportach siłowych m.in. ze sławnym „Pudzianem”.

Lista zawodników jest ciągle otwarta, ale już dziś wiadomo, że program wrocławskiej gali Fight Exclusive Night będzie atrakcyjny i bogaty. Warto znaleźć czas na pełen emocji wieczór. Pierwsze walki zaczynają się o godz. 19.00.

Bilety online można kupować na KupBilet.pl. Dostępne są także w sieciach STS i Empik – w blisko 300 punktach na terenie kraju.

Więcej szczegółów o gali FEN na oficjalnej stronie organizatora imprezy www.fen-mma.com.

Uwaga! Konkurs!

Mamy dla was konkurs, w którym do wygrania jest 10 podwójnych wejściówek na wrocławską galę Fight Exclusive Night! Wystarczy, że odpowiesz na 2 proste pytania, a jedna z nich może być Twoja! Kliknij tutaj, aby wziąć udział w konkursie już teraz!

MH

Komentarze

 (1)
ZOBACZ KOMENTARZE
REKLAMA
ZOBACZ RÓWNIEŻ Zamknij