[ X ]

Drogi Użytkowniku,

W związku z tym, że począwszy od dnia 25.05.2018 r. na terenie Polski obowiązują nowe przepisy regulujące kwestie ochrony Państwa danych osobowych, Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych), (dalej zwane RODO), Motor-Presse Polska sp. z o.o. z siedzibą we Wrocławiu (53-238) przy ul. Ostrowskiego 7, wpisana do rejestru przedsiębiorców Krajowego Rejestru Sądowego prowadzonego przez Sąd Rejonowy dla Wrocławia – Fabrycznej we Wrocławiu, VI Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego pod nr KRS: 0000151026, NIP: 8990026326, REGON: 930327847 o kapitale zakładowym w wysokości 2.860.000,00 złotych zachęcamy do zapoznania się ze zaktualizowaną treścią "Polityki prywatności" naszych Serwisów. Znajdują się w niej szczegółowe informacje na temat zasad przetwarzania danych osobowych na naszych stronach internetowych.

Kontynuując korzystanie z naszej strony internetowej (również poprzez zamknięcie tego komunikatu) z wykorzystaniem domyślnych ustawień przeglądarki internetowej w zakresie prywatności, wyrażasz zgodę na przetwarzanie danych osobowych przez Motor-Presse Polska Sp. z o. o oraz naszych Zaufanych Partnerów do celów marketingowych, w szczególności na potrzeby wyświetlania reklam dopasowanych do Twoich zainteresowań i preferencji. Pamiętaj, że wyrażenie zgody jest dobrowolne. Możesz też odmówić zgody lub ograniczyć jej zakres zmieniając ustawienia plików cookies w przeglądarce.

Kontynuuj przeglądanie

REKLAMA
REKLAMA
PODZIEL SIĘOCEŃ
2.4

Ferrari F12 Berlinetta na Motor Show w Poznaniu

Już w kwietniu na targach Motor Show w Poznaniu będzie można zobaczyć najnowsze, najmocniejsze i najszybsze Ferrari w historii - przepiękne Ferrari F12 Berlinetta. Dzieło legendarnej włoskiej marki będzie jedną z największych gwiazd poznańskich targów. 

Najnowsze Ferrari F12 Berlinetta będzie jedną z największych atrakcji targów Motor Show w Poznaniu (fot. Ferrari)
"Po fantastycznym, bardzo ciepłym przyjęciu Ferrari na Międzynarodowych Targach Poznańskich w ubiegłym roku ponownie chcemy podzielić się naszą pasją do najsłynniejszej marki samochodowej świata z miłośnikami motoryzacji" - mówi Dante Cinque, dyrektor generalny Ferrari Warszawa.

REKLAMA

Nie tylko Berlinetta

Jak zapowiada Dante Cinque, tegoroczne stoisko (pawilon nr 5) będzie jeszcze bardziej okazałe - w ramach ekspozycji zaprezentowanych zostanie 5 modeli włoskiego producenta, z najnowszym, najszybszym i najmocniejszym Ferrari w historii - F12 Berlinetta - na czele.

"To jedna z największych gwiazd tegorocznego Motor Show, a zarazem główna gwiazda wielkiego stoiska Ferrari - mówi Rafał Błachowski, dyrektor Motor Show. - Chyba każda z 59 000 osób, które odwiedziły Motor Show w ubiegłym roku, pamięta stoisko Ferrari z pięknymi samochodami - wszak było co podziwiać. W tym roku włoska marka przygotowuje ekspozycję dwa razy większą".

Kiedy, gdzie i za ile?

Poznański Motor Show startuje 4 kwietnia, który będzie dniem dla mediów i biznesu. Organizatorzy targów publiczność zapraszają od piątku do niedzieli (5-7 kwietnia). Bilety na targi kosztują 17 złotych. Można je kupić już teraz, za pośrednictwem serwisu internetowego ticketpro.pl (sprzedaż potrwa do 25 marca 2013 roku) oraz w sieci sklepów Empik, Saturn i Media Markt (do 4 kwietnia). Bilety, jak co roku, można będzie nabyć również w kasach MTP, czynnych podczas targów w godzinach od 9.30 do 18.30.

Więcej informacji o poznańskich targach motoryzacyjnych znajdziesz na oficjalnej stronie www.MotorShow.pl. Magazyn Men's Health jest jednym z patronów medialnych tegorocznej imprezy.

MH

Komentarze

 (1)
ZOBACZ KOMENTARZE
REKLAMA
ZOBACZ RÓWNIEŻ Zamknij