REKLAMA

Femi Stories x Watchyourboobs x Rak’n’Roll

Dzień bez Stanika, który wypada 30/05, to świetny moment, żeby w przyjemnej, dziewczyńskiej atmosferze pogadać o tym, co najważniejsze - zdrowiu!

kobieta fot. Materiały prasowe
#watchyourboobs to akcja społeczna, w ramach której aktywne dziewczyny zachęcają inne, mniej lub bardziej aktywne dziewczyny, żeby bliżej przyjrzały się swojemu zdrowiu. A dlaczego? Bo na co dzień jesteśmy aktywne, biegamy, trenujemy, pracujemy, uczymy się, dbamy o swoje ciało, dajemy z siebie wszystko, a często zapominamy, że są rzeczy silniejsze od nas, nad którymi nie mamy kontroli. Tak, jesteśmy bohaterkami. Nie, nie jesteśmy nieśmiertelne.

Rak’n’Roll to fundacja założona przez Magdę Prokopowicz, której nie trzeba nikomu przedstawiać. Od lat prowadzi szeroko zakrojone akcje i działania mające na celu pomoc w walce się z chorobą nowotworową. Wspiera pacjentów w powrocie do zdrowia i przypomina o profilaktyce raka piersi.

Femi Stories, to popularna na rynku, polska marka odzieży lifestylowej i sportowej, stworzona od początku do końca przez dziewczyny dla dziewczyn. Femi to też młode, aktywne i zaangażowane w sprawy kobiet dziewczyny.

I co wyniknęło z tego, że się spotkałyśmy i postanowiłyśmy zrobić coś fajnego i ważnego dla innych?

Femi Stories zaprojektowała i wyprodukowała wyjątkową koszulkę promującą akcję #watchyourboobs. Uroczysta premiera koszulki będzie miała miejsce 30 maja, podczas konferencji prasowej R’n’R podsumowującej ubiegłoroczne działania fundacji w ramach kampanii „I po Raku!”.

Koszulka została wyprodukowana w limitowanej serii 100 sztuk, a całkowity dochód z jej sprzedaży będzie przeznaczony na kampanię „I po Raku!”.
Na początku maja 20 unikatowych sztuk trafiło do znanych dziewczyn ze świata show biznesu zaangazowanych w akcję. Zysk ze sprzedaży pozostałych 80 koszulek trafi na kampanię Fundacji Rak n' Roll.

W uroczystej premierze koszulki (30/05) wezmą udział dziennikarze i znane dziewczyny zaangażowane w akcję, dla których przewidziałyśmy dodatkową atrakcję w postaci treningu z jedną ze współautorek akcji #watchyourboobs – Kasią Wolską (Wolska Trenuje).

REKLAMA

Komentarze

 
DODAJ KOMENTARZ
REKLAMA