REKLAMA

Energetyczna moc białka!

Jak uzupełnić energię i natychmiast dostarczyć sobie pożądanych składników po satysfakcjonującym, ale intensywnym i wyczerpującym treningu? To zagwozdka każdego, kto nie wyobraża sobie życia bez uprawiania sportu. Z pomocą przychodzi seria Go On oraz Go On Nutrition. Poznajcie energetyczną moc białka!

sante, andrzej wrona fot. Materiały prasowe
fot. Materiały prasowe
Białko to jeden z najważniejszych składników odżywczych w diecie każdej aktywnej osoby. Dzięki niemu organizm regeneruje się  po wysiłku i kształtuje naszą sylwetkę.

Jest też przede wszystkim źródłem aminokwasów, które nie tylko budują mięśnie, ale są również elementami enzymów i neuroprzekaźników, pośrednio odpowiadających za metabolizm organizmu. Pozostaje pytanie – na jaką formę białka się zdecydować?

REKLAMA

"Batony proteinowe to przekąski, po które jako sportowiec sięgam najczęściej. Sam nie gotuję, ale ponieważ kontroluję to, co jem, to są one dla mnie wartościowym i najwygodniejszym rozwiązaniem na uzupełnienie energii między posiłkami" – mówi Andrzej Wrona, siatkarz, grający w składzie reprezentacji Polski.

Seria Go On firmy Sante to produkty stworzone z wysokiej jakości składników. Smaczne i pożywne batony proteinowe to m.in. 20% pełnowartościowego białka serwatkowego WPC 80 o wysokiej przyswajalności, inulina – naturalny prebiotyk stymulujący rozwój mikroflory jelit oraz błonnik.

Dla osób profesjonalnie uprawiających sport firma Sante przygotowała serię Go On Nutrition. Batony proteinowe zawierają izolaty białek mleka MPI, koncentrat białek serwatkowych WPC 80 oraz błonnik. Można stosować je jako uzupełnienie diety w białko po treningu lub zdrową przekąskę między posiłkami!

mat. prasowe

Komentarze

 (1)
ZOBACZ KOMENTARZE
REKLAMA