[ X ]

Drogi Użytkowniku,

W związku z tym, że począwszy od dnia 25.05.2018 r. na terenie Polski obowiązują nowe przepisy regulujące kwestie ochrony Państwa danych osobowych, Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych), (dalej zwane RODO), Motor-Presse Polska sp. z o.o. z siedzibą we Wrocławiu (53-238) przy ul. Ostrowskiego 7, wpisana do rejestru przedsiębiorców Krajowego Rejestru Sądowego prowadzonego przez Sąd Rejonowy dla Wrocławia – Fabrycznej we Wrocławiu, VI Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego pod nr KRS: 0000151026, NIP: 8990026326, REGON: 930327847 o kapitale zakładowym w wysokości 2.860.000,00 złotych zachęcamy do zapoznania się ze zaktualizowaną treścią "Polityki prywatności" naszych Serwisów. Znajdują się w niej szczegółowe informacje na temat zasad przetwarzania danych osobowych na naszych stronach internetowych.

Kontynuując korzystanie z naszej strony internetowej (również poprzez zamknięcie tego komunikatu) z wykorzystaniem domyślnych ustawień przeglądarki internetowej w zakresie prywatności, wyrażasz zgodę na przetwarzanie danych osobowych przez Motor-Presse Polska Sp. z o. o oraz naszych Zaufanych Partnerów do celów marketingowych, w szczególności na potrzeby wyświetlania reklam dopasowanych do Twoich zainteresowań i preferencji. Pamiętaj, że wyrażenie zgody jest dobrowolne. Możesz też odmówić zgody lub ograniczyć jej zakres zmieniając ustawienia plików cookies w przeglądarce.

Kontynuuj przeglądanie

REKLAMA
REKLAMA
PODZIEL SIĘOCEŃ
3.3

Energetyczna moc białka!

Jak uzupełnić energię i natychmiast dostarczyć sobie pożądanych składników po satysfakcjonującym, ale intensywnym i wyczerpującym treningu? To zagwozdka każdego, kto nie wyobraża sobie życia bez uprawiania sportu. Z pomocą przychodzi seria Go On oraz Go On Nutrition. Poznajcie energetyczną moc białka!

sante, andrzej wrona fot. Materiały prasowe
Białko to jeden z najważniejszych składników odżywczych w diecie każdej aktywnej osoby. Dzięki niemu organizm regeneruje się  po wysiłku i kształtuje naszą sylwetkę.

Jest też przede wszystkim źródłem aminokwasów, które nie tylko budują mięśnie, ale są również elementami enzymów i neuroprzekaźników, pośrednio odpowiadających za metabolizm organizmu. Pozostaje pytanie – na jaką formę białka się zdecydować?

REKLAMA

"Batony proteinowe to przekąski, po które jako sportowiec sięgam najczęściej. Sam nie gotuję, ale ponieważ kontroluję to, co jem, to są one dla mnie wartościowym i najwygodniejszym rozwiązaniem na uzupełnienie energii między posiłkami" – mówi Andrzej Wrona, siatkarz, grający w składzie reprezentacji Polski.

Seria Go On firmy Sante to produkty stworzone z wysokiej jakości składników. Smaczne i pożywne batony proteinowe to m.in. 20% pełnowartościowego białka serwatkowego WPC 80 o wysokiej przyswajalności, inulina – naturalny prebiotyk stymulujący rozwój mikroflory jelit oraz błonnik.

Dla osób profesjonalnie uprawiających sport firma Sante przygotowała serię Go On Nutrition. Batony proteinowe zawierają izolaty białek mleka MPI, koncentrat białek serwatkowych WPC 80 oraz błonnik. Można stosować je jako uzupełnienie diety w białko po treningu lub zdrową przekąskę między posiłkami!

mat. prasowe

Komentarze

 
DODAJ KOMENTARZ
REKLAMA
ZOBACZ RÓWNIEŻ Zamknij