Eksperci ZEW for men będą edukować Polaków

Polska marka ZEW for men wyrusza wraz z barberami w trasę po kraju, aby edukować Polaków w zakresie męskiej pielęgnacji. Eksperci ZEW for men, podczas wybranych festiwali muzycznych i wydarzeń w perfumeriach Douglas, będą przekazywać praktyczne porady i wskazówki, dzięki którym mężczyźni dowiedzą się, w jaki sposób odpowiednio dbać o włosy, brodę oraz skórę twarzy i ciała.

Marka naturalnych kosmetyków dla mężczyzn ZEW for men rozpoczęła letni cykl spotkań ze swoimi ekspertami – barberami, podczas których Panowie będą mogli dowiedzieć się, jak odpowiednio dbać o zarost, włosy i skórę, wypróbować kosmetyki, a także skorzystać z profesjonalnego serwisu barberskiego. Barberów ZEW for men będzie można spotkać w perfumeriach Douglas, w wybranych centrach handlowych.

REKLAMA

Z kolei podczas wybranych festiwali muzycznych dodatkową atrakcją będzie fakt, że spotkania odbędą się w „barberowozie” – ciężarowym samochodzie ZIL z 1987 roku, w którym zaaranżowano mobilny barbershop. Celem cyklu wydarzeń jest edukowanie Polaków na temat męskiej pielęgnacji, dbania o siebie i dobrego stylu.

Mobilny barbershop ZEW for men będzie obecny w tym roku na festiwalu Co Jest Grane 24, który odbędzie się w Warszawie 14 i 15 czerwca 2019 r. oraz w Olsztynie podczas Olsztyn Green Festival 15-17 sierpnia 2019 r.

Stanowiska barberskie w perfumeriach Douglas zostaną umieszczone w wybranych centrach handlowych na terenie całej Polski. Eksperci marki będą uczestniczyć w wydarzeniach organizowanych przez sieć perfumerii Douglas 5-7 września 2019 r. w Rzeszowie (Galeria Rzeszów) oraz 5-7 grudnia 2019 r. w Gdyni (CH Klif). Aby skorzystać z darmowego serwisu barberskiego, należy zakupić w perfumerii dowolny produkt marki ZEW for men i okazać paragon barberowi.

Zobacz również:
Podnoszenie ciężarów dla samego zdrowia i dobrego samopoczucia to zabawa, którą polecimy każdemu, ale nadal zabawa. Podnoszenie ciężarów, aby modelować i rozwijać sylwetkę, to już prawdziwa nauka. Przedstawiamy człowieka, który poznał wszystkie tajemnice hipertrofii i zechciał się nimi z nami podzielić.
ZOBACZ WIĘCEJ
REKLAMA