REKLAMA

Dzień Ojca w stylu ZEW for men

Z okazji Dnia Ojca polska marka naturalnych kosmetyków oraz wysokiej jakości akcesoriów dla mężczyzn ZEW for men organizuje promocję na wszystkie kosmetyki i zestawy, która potrwa w sklepie online poczujzew.pl do 23 czerwca włącznie. Flagowe produkty z bieszczadzkim węglem drzewnym i czarną hubą to propozycje marki na oryginalny prezent – profesjonalna męska pielęgnacja zamknięta w minimalistycznych opakowaniach zapewni każdemu tacie dobry nastrój w ten wyjątkowy dzień. 

Materiał prasowy
Aby ułatwić wybór prezentu na Dzień Ojca – eksperci marki ZEW for men przedstawiają propozycje:

  1. Dla Taty brodacza – broda to trend, który po wielu latach powrócił szturmem do mainstreamu. Dla ojców z zarostem eksperci marki ZEW polecają wielokrotnie nagradzane produkty do brody: balsam do brody z węglem drzewnym oraz odżywczy olejek do brody. W ofercie marki znajdują się też eleganckie zestawy – ucieszą każdego ojca, który przykłada uwagę do pielęgnacji na najwyższym poziomie.  
  2. Dla wymagającego Taty: pielęgnacja skóry twarzy – stresujący tryb życia często odbija się na męskiej skórze, która zaczyna być szara i zmęczona. Krem do twarzy i ciała ZEW for men z czarną hubą przynosi natychmiastową ulgę, przywraca skórze blask i właściwy poziom nawilżenia. 
  3. Dla Taty, któremu zależy na zdrowych włosach – apelujemy: modne włosy to zdrowe włosy! Naturalne mydło do włosów z węglem drzewnym zawiera masło shea, które działa wzmacniająco na włosy, a odżywczy aloes zapewnia regenerację i odbudowę warstwy ochronnej. 

Komentarze

 
DODAJ KOMENTARZ

REKLAMA

REKLAMA