Dzień Ojca 2021: Prezent dla każdego TATY!

Dzień Ojca to dobra okazja, aby pokazać Twojemu Tacie, jak wiele dla Ciebie znaczy. W tym roku podaruj mu wyjątkowy prezent zapewniający najwyższej jakości dźwięki – od muzyki idealnej do treningu lub relaksu, po doskonałej jakości rozmowy w trakcie telekonferencji. Kolekcja prawdziwie bezprzewodowych słuchawek Jabra jest idealnym wyborem dla aktywnych i lubiących dobrą muzykę ojców.

Dzień Ojca Jabra
Jeśli Twój tata ma bardziej oldschoolowy gust muzyczny niż Ty, idealnym dla niego wyborem będzie Jabra Elite 85t. To prawdziwie bezprzewodowe słuchawki douszne, które zapewniają idealny dźwięk i mocne basy. Dzięki nim Twój tata może bez przeszkód słuchać swojego ulubionego albumu, nie narażając Cię na konieczność słuchania razem z nim jego wyborów muzycznych.

REKLAMA

Najwyższej klasy redukcja szumów, którą zapewnia w pełni regulowana technologia Jabra Advanced ANCTM, oznacza, że tata może bez przeszkód wspominać swoje młode lata bez zakłóceń spowodowanych hałasem z zewnątrz. Muzyka to nie wszystko, słuchawki Elite 85t zapewniają również wyjątkową jakość połączeń – służąc Twojemu tacie od połączenia konferencyjnego po relaks na ulubionej sofie. Po włączeniu funkcji ANC wkładki douszne mogą pracować do 5,5 godziny na baterii, a w kompaktowym etui ładującym do 25 godzin, co pozwala na wiele godzin rozrywki.

Cena: od 519 zł

Zobacz również:
W dzisiejszym świecie energia do działania potrzebna jest nam od rana do wieczora. Nie ma zmiłuj. Co zapewni nam jej największą dawkę? Dobry trening czy pilnowanie diety? Zapytaliśmy eksperta. 
ZOBACZ WIĘCEJ
REKLAMA