REKLAMA

Dzień Chłopaka z Woody’s i Fundacją Mam Marzenie

30 września 2019, chłód i niepogoda nie osłabiły energii i temperatury gorących serc. Spotkaliśmy się w genialnej przestrzeni warszawskiego Ed Reda, aby z Woody’s i Fundacją Mam Marzenie świętować Dzień Chłopaka.

Dzięki zaangażowaniu Woody’s i partnerów akcji Spełniamy Marzenia, celebracja święta facetów dużych i małych, odbywała się w radosnej atmosferze. Cudowni kucharze z Ed Red, słynącej z niezwykłego sposobu sezonowania mięsa zadbali o rozkosze podniebienia. Wyjątkowa lokalizacja Ed Red’a, który mieści się w ponad stuletniej Hali Mirowskiej, w sercu starej Warszawy, związanym z mężczyznami oraz szereg atrakcji, sprawiły, że był to naprawdę wyjątkowy wieczór.

Panowie obecni na imprezie mieli okazję skorzystać ze stylizacji włosów by Woody’s wg. klasycznej lisbońskiej szkoły barberskiej, podczas gdy panie bawiły się makijażem wykonywanym przez wizażystki Ardell. W specjalnie wydzielonej strefie Sense and Body SPA masażystki relaksowały dłonie i głowy zaproszonych gości.

Gwoździem programu był piękny występ teatru Roma, którego artyści w 20 minut zaprezentowali na specjalnie przygotowanej na tę okoliczność scenie najsłynniejsze, ulubione utwory z 20 lat historii musicalowej Romy. Mieliśmy też możliwość jako jedni z pierwszych usłyszeć przedpremierowo utwór z najnowszego spektaklu, Aida wg Eltona Johna i Tima Rice’a. Niezapomnianych wrażeń muzycznych dostarczyła nam także AlekS oraz duet Retrospektakl.

Wszystko to było jednak tylko tłem, aby dzielić się szczęściem i radością z podopiecznymi Fundacji Mam Marzenie, którzy tego wieczoru nam towarzyszyli. Dzięki akcji Woody’s Spełniamy Marzenia i jej partnerom, w Ed Redzie spełniły się marzenia kilku pięknych dziecięcych serc i wszystko wskazuje na to, że to nie koniec dzielenia się dobrem. Już się nie możemy doczekać kolejnej edycji wydarzenia, a partnerom Woody’s, szczególnie restauracji Ed Red, Kukbukowi, Radiu Kolor, Ardell, Sense and Body SPA oraz Teatrowi Roma ogromnie dziękujemy za wsparcie i zaangażowanie w #spelniamymarzenia by Woody’s.

Komentarze

 
DODAJ KOMENTARZ
REKLAMA