REKLAMA

Dyskretny powiew klimatyzatorów Samsung Wind-Free

Na zewnątrz panuje upał, a Ciebie wykańcza biurowa klimatyzacja? Zobacz, jak sobie z tym poradzić.

Latem szczególnie często doskwierają nam przeziębienia i infekcje, spowodowane zbyt gwałtowną zmianą temperatur. Kiedy na zewnątrz panuje skwar, po wejściu do pomieszczenia z włączoną klimatyzacją, zazwyczaj odczuwamy zbyt mocno chłód. Aby wyeliminować tę niedogodność w kasetonowych klimatyzatorach Samsung Wind-Free™ zastosowano zaawansowaną technologię Wind-Free™ Cooling.

W przypadku 4-kierunkowego klimatyzatora Wind-Freepowietrze jest wydmuchiwane przez 15 700 umieszczonych w panelu mikrootworów, a w przypadku 1-kierunowych – przez 10 000. Otwory pozwalają na spokojny przepływ powietrza, który obejmuje równomiernie całe pomieszczenie. Dzięki temu użytkownicy nie odczuwają nieprzyjemnego uczucia zimna, a jedynie komfortowy chłód.

Kasetonowy 4-kierunkowy klimatyzator Samsung Wind-Free™ został także wyposażony w specjalnie zaprojektowany czujnik ruchu. Wykrywa on umiejscowienie osób w pomieszczeniu i na tej podstawie dostosowuje przepływ powietrza.

Kiedy na zewnątrz temperatura gwałtownie wzrasta, dużym ułatwieniem może być możliwość zdalnej obsługi urządzenia. Dzięki aplikacji SmartThings na smartfona, możemy nie tylko kontrolować funkcje klimatyzatora, lecz także zsynchronizować go z innymi inteligentnymi urządzeniami w domu. Aplikacja pozwala także monitorować średnie zużycie energii elektrycznej, dlatego nie musimy się już obawiać rachunków za prąd.

Komentarze

 
DODAJ KOMENTARZ
REKLAMA