Duży telewizor to wielkie emocje. Te kinowe i te sportowe

Kinowe i sportowe emocje w domu są w zasięgu ręki. Z pomocą przychodzą telewizory, które z powodzeniem łączą duże ekrany i świetną jakość obrazu. Zależność jest prosta - im większa przekątna, tym bardziej spektakularne efekty. Jeśli planujesz zakup nowego telewizora i zastanawiasz się, jaką wielkość ekranu wybrać, podpowiadamy – dorzuć 20 cali i daj się wciągnąć w centrum wydarzeń.

Samsung Neo QLED Samsung Neo QLED

Ostatnie lata to prawdziwa rewolucja technologiczna, także na rynku telewizorów. Dziś decydując się na większy ekran, możemy liczyć na bardziej realistyczne wrażenia niż kiedykolwiek wcześniej. Ostry, wyrazisty i pełen szczegółów obraz oraz świetne odwzorowanie kolorów to elementy, które doceni każdy widz – fanka sportu, miłośnik seriali czy pasjonat kina.

Ale czy duży ekran robi aż taką różnicę? Wystarczy pomyśleć o emocjach, jakie towarzyszą nam w kinie. Teraz możemy je przenieść do domu. Na telewizorze 65-calowym (lub większym) obraz wygląda bardziej realistycznie, a widz może niemal stać się częścią akcji – rozentuzjazmowanego tłumu na trybunach lub wartkiej akcji filmowej.

O nasze wrażenia zadbają telewizory Samsung Neo QLED 4K i 8K, które wykorzystują m.in. przełomową technologię Quantum Mini LED (nowy rodzaj podświetlenia), ale też niezwykle wydajny Procesor AI Neo Quantum, który przetwarza dane jeszcze szybciej, dla zapewnienia bardziej realistycznych scen.

Zarówno tych sportowych, jak i filmowych. Dodając do tego technologię przestrzennego dźwięku, możemy liczyć na kompletne wrażenia audiowizualne. Swoistą kropką nad „i” jest Smart TV, dzięki któremu obsługa telewizora i dostęp do filmowych serwisów VoD są szybkie i intuicyjne.

Zobacz również:
Jak do treningu podchodzi amator, który trenuje i osiąga wyniki jak profesjonalista? Przeczytaj, co o podejściu do treningu ma do powiedzenia Michał Wesołowski, zwycięzca zawodów Polish Chamiponships w kategorii Elite. 
ZOBACZ WIĘCEJ