Duży telewizor to wielkie emocje. Te kinowe i te sportowe

Kinowe i sportowe emocje w domu są w zasięgu ręki. Z pomocą przychodzą telewizory, które z powodzeniem łączą duże ekrany i świetną jakość obrazu. Zależność jest prosta - im większa przekątna, tym bardziej spektakularne efekty. Jeśli planujesz zakup nowego telewizora i zastanawiasz się, jaką wielkość ekranu wybrać, podpowiadamy – dorzuć 20 cali i daj się wciągnąć w centrum wydarzeń.

Samsung Neo QLED Samsung Neo QLED

Ostatnie lata to prawdziwa rewolucja technologiczna, także na rynku telewizorów. Dziś decydując się na większy ekran, możemy liczyć na bardziej realistyczne wrażenia niż kiedykolwiek wcześniej. Ostry, wyrazisty i pełen szczegółów obraz oraz świetne odwzorowanie kolorów to elementy, które doceni każdy widz – fanka sportu, miłośnik seriali czy pasjonat kina.

Ale czy duży ekran robi aż taką różnicę? Wystarczy pomyśleć o emocjach, jakie towarzyszą nam w kinie. Teraz możemy je przenieść do domu. Na telewizorze 65-calowym (lub większym) obraz wygląda bardziej realistycznie, a widz może niemal stać się częścią akcji – rozentuzjazmowanego tłumu na trybunach lub wartkiej akcji filmowej.

O nasze wrażenia zadbają telewizory Samsung Neo QLED 4K i 8K, które wykorzystują m.in. przełomową technologię Quantum Mini LED (nowy rodzaj podświetlenia), ale też niezwykle wydajny Procesor AI Neo Quantum, który przetwarza dane jeszcze szybciej, dla zapewnienia bardziej realistycznych scen.

Zarówno tych sportowych, jak i filmowych. Dodając do tego technologię przestrzennego dźwięku, możemy liczyć na kompletne wrażenia audiowizualne. Swoistą kropką nad „i” jest Smart TV, dzięki któremu obsługa telewizora i dostęp do filmowych serwisów VoD są szybkie i intuicyjne.

Zobacz również:
WYBRANE DLA CIEBIE

PROMOCJE

150. rocznica powstania kultowych Levi’s 501

To, co zaczęło się w 1873 roku od patentu na miedziane nity do spodni roboczych, w ciągu ostatnich 150 lat stało się najbardziej ikonicznym i wpływowym elementem mody, jaki kiedykolwiek powstał. Jeansy 501® to podstawa każdego stylu - charakteryzuje się wolnością, łamie zasady, granice czasu i kultury.

PROMOCJE

Przygoński „sprawdza się” nie tylko w rajdach

Odcinki specjalne, zmieniające się warunki pogodowe, trudności techniczne z maszyną to tzw. chleb powszedni kierowcy rajdowego. Jakub Przygoński, utytułowany kierowca rajdowy, wie o tym, jak mało kto. Sprawdza  się jednak nie tylko na wymagających i wyczerpujących wyścigach. W ramach kampanii „Prowadź się zdrowo” zachęca również Polaków do sprawdzenia swojej wątroby.

PROMOCJE

Huawei FreeBuds 5i – nowa odsłona cenionych słuchawek bezprzewodowych

Huawei CBG Polska wprowadza do Polski najnowsze dokanałowe słuchawki bezprzewodowe – HUAWEI FreeBuds 5i. Ten model czerpie garściami ze swojego bardzo udanego poprzednika, jednocześnie oferując szereg zmian, na których skorzysta każdy ich użytkownik.

PROMOCJE

Aktywność fizyczna kluczem do wzmocnienia wydajności mózgu

Badania ASICS pokazują, że regularne ćwiczenia zwiększają możliwości ludzkiego mózgu. W przełomowym, globalnym eksperymencie wzięli udział zawodnicy z całego świata, którzy na co dzień uprawiają sporty „umysłowe”, jak e-sport, scrabble czy szachy. Podejmując aktywność fizyczną, wszyscy zauważyli radykalną poprawę funkcji poznawczych, samopoczucia i wydajności. Przełożyło się to korzystnie na wyniki uzyskiwane w docelowych dyscyplinach.