REKLAMA

Droga do mistrzostw cyklu Super League Triathlon zaczyna się w Poznaniu

Najbardziej innowacyjna i widowiskowa liga triathlonu już w czerwcu zawita do stolicy Wielkopolski. Jedyny w Europie wyścig kwalifikacyjny cyklu Super League Triathlon będzie punktem kulminacyjnym poznańskiego święta triathlonu. W dniach 29 czerwca – 1 lipca odbędzie się również m.in. start amatorów na trzech dystansach indywidualnych i jednym sztafetowym, Junior Triathlon Poznań oraz Semilac Women Run.

triathlon fot. Materiały prasowe
fot. Materiały prasowe
Super League Triathlon to dwa cykle – kwalifikacyjny oraz mistrzowski. W ramach tego pierwszego zawodnicy walczą o punkty umożliwiające im start w imprezach mistrzowskich. Cykl mistrzowski to starty ścisłej światowej czołówki triathlonistów. W kategorii PRO Polskę reprezentować będą m.in. polskie olimpijki - Maria Cześnik oraz Agnieszka Jerzyk.

SLT to przede wszystkim innowacyjne, szybkie i bardzo emocjonujące formaty. To prawdziwa gratka dla kibiców, bowiem nigdy wcześniej rywalizacja w triathlonie nie była tak ekscytująca i atrakcyjna do oglądania.

W ramach Super League Triathlon Poznań odbędą się również starty amatorów na trzech dystansach indywidualnych oraz jednym drużynowym. To niepowtarzalna okazja dla pasjonatów triathlonu z całej Polski, aby wystartować w ramach jednej imprezy z najlepszymi zawodnikami na świecie.

Wy także możecie dołączyć do tysięcy pasjonatów triathlonu i zostać częścią tego wyjątkowego wydarzenia. Trwa rejestracja do rywalizacji amatorów, a do zawodów wciąż pozostało wystarczająco czasu na przygotowania. Więcej informacji oraz rejestracja na stronie www.superleaguepoznan.com.

REKLAMA

Komentarze

 
DODAJ KOMENTARZ
REKLAMA