Dołącz do wyzwania AllOutMile Under Armour

Under Armour powraca z wydarzeniem biegowym UA AllOutMile i po raz drugi rzuca wyzwanie biegaczom z całego świata. Tą edycją biegacze będą wspólnie celebrować Światowy Dzień Biegania poprzez walkę o swoją najszybszą milę AllOutMile między 1- 5.06.2022

All Out Mile Under Armour fot. materiały prasowe

Czym jest  UA All Out Mile?

Under Armour AllOutMile to Światowy Event biegowy. Cel? Walka o swoją najszybszą milę (1609m). Under Armour rozumie i wie jak ważny jest sport w życiu każdego z Nas. To nie tylko utrzymanie dobrej kondycji fizycznej ale przed wszystkim psychicznej. Dlatego rzuca wyzwanie nie tylko zawodowcom ale i amatorom, aby przełamywali swoje bariery i walczyli o życiową milę.

Dlaczego 1 mila?

Ten dystans jest możliwy do pokonania przez biegaczy o różnym stopniu zaawansowania. Niezależnie od tego, czy dopiero zaczynają, czy biegają od lat.

Mila – aż i tylko – to wyzwanie dla umysłu i ciała. Dlatego aby się do niej przygotować specjaliści, trenerzy i sportowcy UA z działu Human Performance opracowali wspólnie specjalny plan treningowy, który przygotuje każdego biegacza do swojej najszybszej mili.

Mila jest trudna. Ty jesteś twardszy.

Rejestrując się w UA All Out Mile, uczestnicy uzyskują automatycznie dostęp do bezpłatnego 3 – miesięcznego członkostwa UA MapMyRun™ MVP, gdzie będą mogli rejestrować milę i uzyskać dostęp do ekskluzywnych planów treningowych i wskazówek wideo podczas swojej drogi do rywalizacji.

Twoja najszybsza mila

W okresie wyzwania czyli między 1 a 5 czerwca 2022 UA All Out Mile uczestnicy są zachęcani do podjęcia wysiłku i przebiegnięcia swojej najszybszej mili w dowolnym momencie i dowolnej ilości prób. W ramach obchodów Światowego Dnia Biegania UA zorganizuje imprezy na żywo na całym świecie, w miastach na terenie USA, a także w Wielkiej Brytanii, Tajlandii, Japonii i RPA. 

Wyniki uczestników będą automatycznie pobierane z UA MapMyRun™ i pojawią się na tablicy liderów FitRankings, gdzie będą mogli zobaczyć, jak wypadają na tle biegaczy z całego świata. Czy jesteś gotowy, aby zobaczyć swoje nazwisko na tablicy rankingowej? Nagrody zostaną przyznane trzem najlepszym mężczyznom i trzem najlepszym kobietom w każdym regionie!

Harmonogram

  • 26.04.2022: start rejestracji, poprzez stronę https://www.uaalloutmilepl.com/. Rejestracja trwa do 05.06.2022, godz. 23:59
  • 01- 31.05.2022: miesiąc wyznaczania celów, poprawiania wyników i treningów
  • 01 – 05.06.2022: rywalizacja UA ALL OUT MILE