REKLAMA

Dobry wybór napoju w trasie

Często jeździsz samochodem i masz już dość energetyków? Słyszałeś już o nowych wariantach naturalnych napojów wyprodukowanych przez polską firmę SOTI Natural?

soti fot. Mat. prasowe
Na większości stacji benzynowych w Polsce m.in. BP, Orlen O!Shop, Orlen Stopcafe znajdziesz napoje SOTI Natural, które występują już aż w pięciu smakach, dwóch tradycyjnych: klasycznej zielonej herbaty Gyokuro i perłowego jaśminu oraz 3 nowych: czerwonej herbaty Rooibos z imbirem, herbaty kukurydzianej Popcorn Tea i herbaty miętowej z trawą cytrynową.

Wszystkie napoje SOTI Natural zawierają antyoksydanty - bez cukrów, bez kalorii, bez konserwantów. Funkcjonalność napoju gwarantują więc jedynie naturalne składniki i precyzyjny sposób zaparzenia tych herbat. Antyoksydanty zawarte w napojach pomagają przyspieszyć metabolizm, usprawnić trawienie, oczyścić organizm z toksyn po ciężkim weekendzie, a także pomagają w regeneracji i dodają energii w naturalny stabilny sposób. Wypróbuj już dziś właściwości napojów SOTI Natural. Więcej informacji na www.sotinatural.com.

REKLAMA

Komentarze

 
DODAJ KOMENTARZ
REKLAMA