[ X ]

Drogi Użytkowniku,

W związku z tym, że począwszy od dnia 25.05.2018 r. na terenie Polski obowiązują nowe przepisy regulujące kwestie ochrony Państwa danych osobowych, Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych), (dalej zwane RODO), Motor-Presse Polska sp. z o.o. z siedzibą we Wrocławiu (53-238) przy ul. Ostrowskiego 7, wpisana do rejestru przedsiębiorców Krajowego Rejestru Sądowego prowadzonego przez Sąd Rejonowy dla Wrocławia – Fabrycznej we Wrocławiu, VI Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego pod nr KRS: 0000151026, NIP: 8990026326, REGON: 930327847 o kapitale zakładowym w wysokości 2.860.000,00 złotych zachęcamy do zapoznania się ze zaktualizowaną treścią "Polityki prywatności" naszych Serwisów. Znajdują się w niej szczegółowe informacje na temat zasad przetwarzania danych osobowych na naszych stronach internetowych.

Kontynuując korzystanie z naszej strony internetowej (również poprzez zamknięcie tego komunikatu) z wykorzystaniem domyślnych ustawień przeglądarki internetowej w zakresie prywatności, wyrażasz zgodę na przetwarzanie danych osobowych przez Motor-Presse Polska Sp. z o. o oraz naszych Zaufanych Partnerów do celów marketingowych, w szczególności na potrzeby wyświetlania reklam dopasowanych do Twoich zainteresowań i preferencji. Pamiętaj, że wyrażenie zgody jest dobrowolne. Możesz też odmówić zgody lub ograniczyć jej zakres zmieniając ustawienia plików cookies w przeglądarce.

Kontynuuj przeglądanie

REKLAMA
REKLAMA
PODZIEL SIĘOCEŃ
5.0

Dobry wybór napoju w trasie

Często jeździsz samochodem i masz już dość energetyków? Słyszałeś już o nowych wariantach naturalnych napojów wyprodukowanych przez polską firmę SOTI Natural?

soti fot. Mat. prasowe
Na większości stacji benzynowych w Polsce m.in. BP, Orlen O!Shop, Orlen Stopcafe znajdziesz napoje SOTI Natural, które występują już aż w pięciu smakach, dwóch tradycyjnych: klasycznej zielonej herbaty Gyokuro i perłowego jaśminu oraz 3 nowych: czerwonej herbaty Rooibos z imbirem, herbaty kukurydzianej Popcorn Tea i herbaty miętowej z trawą cytrynową.

Wszystkie napoje SOTI Natural zawierają antyoksydanty - bez cukrów, bez kalorii, bez konserwantów. Funkcjonalność napoju gwarantują więc jedynie naturalne składniki i precyzyjny sposób zaparzenia tych herbat. Antyoksydanty zawarte w napojach pomagają przyspieszyć metabolizm, usprawnić trawienie, oczyścić organizm z toksyn po ciężkim weekendzie, a także pomagają w regeneracji i dodają energii w naturalny stabilny sposób. Wypróbuj już dziś właściwości napojów SOTI Natural. Więcej informacji na www.sotinatural.com.

REKLAMA

Komentarze

 
DODAJ KOMENTARZ
REKLAMA
ZOBACZ RÓWNIEŻ Zamknij