5 powodów dla których warto mieć oczyszczacz Hoover

Nie od dziś wiadomo, że czyste powietrze przekłada się również na nasze samopoczucie i zdrowie. Co zatem zrobić, aby czuć się lepiej i nie dać się alergii? – pomocny będzie oczyszczacz powietrza. Przedstawiamy 5 powodów, dla których warto mieć Hoover H-PURIFIER 700 HHP75CAH011.

Oczyszcza Hoover mat. prasowe

Czyste powietrze 

Podstawową funkcją każdego oczyszczacza, jest oczywiście zadbanie o to by czystość powietrza w mieszkaniu była bez zarzutu. W przypadku Hoover H-PURIFIER 700 HHP75CAH011 sprawi to 3-stopniowa filtracja, która  zapewnia ochronę przed zanieczyszczeniami o wielkości od 0,01 µm (mikrometra).

Troska o zdrowie 

Poza walką ze smogiem zadaniem oczyszczacza jest usuwanie z otoczenia szkodliwych alergenów i dbałość o zdrowie. W H-PURIFIER 700  filtr HEPA H13 wyłapuje, a następnie neutralizuje uczulające pyłki roślin, aby nie mogły zaszkodzić znajdującym się w pomieszczeniu alergikom. Dzięki temu, że oczyszczacz podłączony jest do aplikacji hOn możesz spersonalizować swoje urządzenie w zależności od potrzeb.

oczyszczacz Hoovermat. prasowe

Bezpieczeństwo

Inżynierowie Hoover zadbali również o to, by zapewnić użytkownikom pełne bezpieczeństwo. Wraz z sezonem grzewczym wzrasta zagrożenie zatrucia czadem. W trosce o bezpieczeństwo Twoje i Twojej rodziny, H-PURIFIER 700 został wyposażony w dedykowany czujnik CO.  Gdy tylko zwiększy się obecność tlenku węgla w powietrzu usłyszysz dźwiękowy sygnał ostrzegawczy oraz otrzymasz odpowiedni monit za pomocą aplikacji..

Aromaterapia

Hoover H-PURIFIER 700 HHP75CAH011 to idealny dyfuzor olejków mających zastosowanie w aromaterapii. Producent proponuje dwa rodzaje: H-ESSENCE – o działaniu odprężającym oraz H-BIOTICS, który zapobiega pojawianiu się i rozprzestrzenianiu drobnoustrojów. Zadbasz w ten sposób nie tylko o zdrowie fizyczne, ale także psychiczne wdychając podczas relaksacji aromatyczne zapachy kojących olejków.

Wygoda użytkowania

Hoover H-PURIFIER 700 HHP75CAH011 został zaprojektowany w taki sposób, by zapewnić ci komfort użytkowania w każdym momencie. Oczyszczacz posiada specjalny tryb nocny, który sprawi, że jego działanie skutecznie polepszy jakość oddychania i snu, nie generując przy tym głośnych dźwięków. Dzięki temu, że Hoover H-PURIFIER 700 ma okrągły kształt oraz system nawiewu 360° przefiltrowane powietrze dociera do każdego zakamarka pomieszczenia. O tym jaki stopień jest zanieczyszczeń poinformuje cię jeden z trzech kolorów pierścienia LED RING: czerwony, żółty i zielony. 

Więcej informacji: hoover.pl

REKLAMA