[ X ]

Drogi Użytkowniku,

W związku z tym, że począwszy od dnia 25.05.2018 r. na terenie Polski obowiązują nowe przepisy regulujące kwestie ochrony Państwa danych osobowych, Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych), (dalej zwane RODO), Motor-Presse Polska sp. z o.o. z siedzibą we Wrocławiu (53-238) przy ul. Ostrowskiego 7, wpisana do rejestru przedsiębiorców Krajowego Rejestru Sądowego prowadzonego przez Sąd Rejonowy dla Wrocławia – Fabrycznej we Wrocławiu, VI Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego pod nr KRS: 0000151026, NIP: 8990026326, REGON: 930327847 o kapitale zakładowym w wysokości 2.860.000,00 złotych zachęcamy do zapoznania się ze zaktualizowaną treścią "Polityki prywatności" naszych Serwisów. Znajdują się w niej szczegółowe informacje na temat zasad przetwarzania danych osobowych na naszych stronach internetowych.

Kontynuując korzystanie z naszej strony internetowej (również poprzez zamknięcie tego komunikatu) z wykorzystaniem domyślnych ustawień przeglądarki internetowej w zakresie prywatności, wyrażasz zgodę na przetwarzanie danych osobowych przez Motor-Presse Polska Sp. z o. o oraz naszych Zaufanych Partnerów do celów marketingowych, w szczególności na potrzeby wyświetlania reklam dopasowanych do Twoich zainteresowań i preferencji. Pamiętaj, że wyrażenie zgody jest dobrowolne. Możesz też odmówić zgody lub ograniczyć jej zakres zmieniając ustawienia plików cookies w przeglądarce.

Kontynuuj przeglądanie

REKLAMA
REKLAMA
PODZIEL SIĘOCEŃ
4.4

Dirtowe show w bikeparku Krossa

Czołówka rowerowych freestyle'owców rywalizowała podczas pierwszych dirtowych zawodów Kross Dirt Sessions 2011. Zobacz, co się działo podczas imprezy, oglądając filmową relację przygotowaną przez ekipę Starlai.
fot. Kross
Firma Kross na rozegrane 19 czerwca zawody w bikeparku w Przasnyszu zaprosiła najlepszych zawodników w Polsce. Dotarli prawie wszyscy, m.in. tacy specjaliści od frestylowych trików na rowerze, jak Bartek Obukowicz, Adam Glosowic, Marcin Rot, Filip Soczyński i Piotr Krajewski. Choć deszczowa pogoda wymusiła kilkukrotnie przerwy w zawodach, cała impreza okazała się dużym sukcesem, zarówno organizacyjnym, jak i sportowym.

Kross Dirt Sessions 2011 rozpoczęło się od rywalizacji na pumptracku, stworzonym przez braci Rynkiewiczów z Olsztyna. Każdy z zawodników miał do przejechania trzy okrążenia na torze, a zwycięzcą został ten, kto uzyskał najszybszy czas - okazał się nim Mateusz Kacprzak z Olsztyna, który w nagrodę dostał sportowy zegarek Casio G-Shock.

REKLAMA

Później, po krótkim pokazie skoków i trików na motocyklach, nadeszła pora na walkę na skoczniach. Od początku prym wiedli trzej znakomici riderzy: Bartek "Papież" Obukowicz, Sebastian "Vader" Chamski i Piotrek Krajewski. Choć deszcz kilka razy próbował pokrzyżować plany organizatorów, przygotowane zawczasu folie ochronne zabezpieczyły bikepark przed rozmoknięciem i publiczność mogła podziwiać zawodników, którzy dawali z siebie wszystko i popisywali się efektownymi ewolucjami: backflipami, 720, tailwhipami itd.

Zdaniem sędziów, którym przewodniczył kontuzjowany team rider Krossa Adam Glosowic, najlepsze przejazdy zaliczył tego dnia Sebiastian Chamski, który za pierwsze miejsce otrzymał nagrodę w wysokości 1300 zł. Na drugim miejscu znalazł się Bartek Obukowicz (900 zł), a na trzecim - Piotrek Krajewski (600 zł). Każdy z nich dostał również zegarek Casio G-Shock.

Zawody Kross Dirt Sessions 2011 przeszły już do historii, tymczasem ekipa Starlai zakończyła montaż filmu przedstawiającego, co też się działo na tej imprezie:

 

 

MH

Komentarze

 (1)
ZOBACZ KOMENTARZE
REKLAMA
ZOBACZ RÓWNIEŻ Zamknij