Dieta faceta - numer specjalny MH już w sprzedaży!

Setki dietetycznych porad i przepisów kulinarnych plus kompletne jadłospisy na większe mięśnie i szczupłą sylwetkę. Oto "Dieta faceta" - nowy numer specjalny Men's Health, który zrobi z Ciebie eksperta od diety i szefa kuchni w jednym.

ok
Naszym skromnym zdaniem, wydanie specjalne "MH Dieta faceta" powinno stać się obowiązkowym elementem wyposażenia kuchni każdego mężczyzny.

"Obywatelu, nie jedz bez sensu!" - to hasło przyświecało zespołowi Men's Health podczas prac nad pierwszym w historii polskiej edycji MH, liczącym aż 124 strony wydaniem specjalnym poświęconym w całości kuchni i jedzeniu.

REKLAMA

"W tym dodatku znajdziecie przepisy kulinarne, które nie tylko nie zniweczą Waszego wysiłku, by być w formie, ale też pomogą Wam ją utrzymać; znajdziecie pomysły na składniki dań, które dodadzą Wam błysku, mięśni, energii i dobrego wyglądu, i w końcu znajdziecie też instrukcje, jak wykonać to wszystko szybko, prosto i ekonomicznie. Właśnie to wszystko razem nazywamy w MH kuchnią z sensem" - wyjaśnia Marek Girulski, redaktor prowadzący "Dieta faceta".

Od samego początku w każdym numerze Men's Health zamieszczamy artykuły poświęcone zdrowemu i racjonalnemu odżywianiu, ponieważ - to oczywiste - jedzenie z sensem ma ciągle kolosalną przyszłość. Część z nich - te, które uznaliśmy za szczególnie interesujące, ważne i uniwersalne - zgodnie z Waszymi sugestiami postanowiliśmy przypomnieć w tym wydaniu specjalnym, ale aż połowę dodatku "MH Dieta faceta" stanowią zupełnie nowe, niepublikowane jeszcze w Polsce materiały. 

124 strony numeru specjalnego "Dieta faceta" podzielone zostały na 5 tematycznych części:

1. Na przystawkę: Pomysły na zdrowe przekąski, które ładują baterie, budują mięśnie i spalają tłuszcz. Dowiesz się jak zbalansować swoją dietę, czym nakarmić mózg, jak naoliwić stawy, jak zregenerować wątrobę, czym to wszystko popić i jeszcze dobrze się przy tym bawić.

2. Cały świat w jednym garnku: Dania wszystkomające z 12 krajów, które robisz i podajesz w jednym naczyniu. Łatwe w przygotowaniu, świetne, zdrowe i bardzo oryginalne. Zrobisz wrażenie na gościach!

3. Mężczyzna na łowach: Sam konkret dla łowcy, czyli wszystko o wołowinie, wieprzowinie i rybach - jak je kupować, przyrządzać, przechowywać i jeść. I też coś dla zbieraczy, czyli warzywa, po które naprawdę warto się schylić.

4. Najlepsze dla mężczyzny: Przeprowadzimy Cię bezpiecznie przez dżunglę śmieciowych produktów w supermarkecie, nauczysz się przyrządzać szybkie superśniadania i poznasz najnowsze odkrycia naukowców na temat męskiej diety, prezentowane przez naszą uroczą Panią Doktor.

5. Zamień tłuszcz na mięśnie: Kurs zarządzania jedzeniem, tak aby zmieniało się w mięśnie, energię i wytrzymałość zamiast w oponę, złożony z trzech kompletnych programów dietetycznych na cały tydzień. Plus informacje, jak zrobić upgrade dań, tak by straciły tylko kalorie, a nie smak. Z prostego diagramu dowiesz się, jak samodzielnie zbalansować swoją dietę.

"Nie wpadajcie w panikę, drodzy Czytelnicy. Redakcja MH nie dała się wciągnąć w modną ostatnio spiralę medialnego szaleństwa, w której połowa czasu antenowego w telewizjach poświęcona jest gotowaniu, zaś druga połowa odchudzaniu. A gdyby istniała jeszcze trzecia połowa, puszczaliby w niej na okrągło Taniec z gwiazdami" - uspokaja Marek.

"Żeby wszystko było jasne: lubimy gotować (czasem), nie uważamy gotowania za niemęskie zajęcie i lubimy dobrze zjeść, ale robienie fetysza z przyrządzania posiłków i celebrytów z pichcących kobiet i mężczyzn wydaje się nam naciągane. Mówiąc krótko - nadal jesteśmy normalni" - dodaje ze śmiechem.

"MH Dieta faceta" będzie dostępny w punktach sprzedaży prasy w całej Polsce od 30 lipca. Cena egzemplarza to 14,90 zł. Wydania specjalne Men's Health nie są objęte prenumeratą.

MH

Zobacz również:
W dzisiejszym świecie energia do działania potrzebna jest nam od rana do wieczora. Nie ma zmiłuj. Co zapewni nam jej największą dawkę? Dobry trening czy pilnowanie diety? Zapytaliśmy eksperta. 
ZOBACZ WIĘCEJ
REKLAMA