[ X ]

Drogi Użytkowniku,

W związku z tym, że począwszy od dnia 25.05.2018 r. na terenie Polski obowiązują nowe przepisy regulujące kwestie ochrony Państwa danych osobowych, Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych), (dalej zwane RODO), Motor-Presse Polska sp. z o.o. z siedzibą we Wrocławiu (53-238) przy ul. Ostrowskiego 7, wpisana do rejestru przedsiębiorców Krajowego Rejestru Sądowego prowadzonego przez Sąd Rejonowy dla Wrocławia – Fabrycznej we Wrocławiu, VI Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego pod nr KRS: 0000151026, NIP: 8990026326, REGON: 930327847 o kapitale zakładowym w wysokości 2.860.000,00 złotych zachęcamy do zapoznania się ze zaktualizowaną treścią "Polityki prywatności" naszych Serwisów. Znajdują się w niej szczegółowe informacje na temat zasad przetwarzania danych osobowych na naszych stronach internetowych.

Kontynuując korzystanie z naszej strony internetowej (również poprzez zamknięcie tego komunikatu) z wykorzystaniem domyślnych ustawień przeglądarki internetowej w zakresie prywatności, wyrażasz zgodę na przetwarzanie danych osobowych przez Motor-Presse Polska Sp. z o. o oraz naszych Zaufanych Partnerów do celów marketingowych, w szczególności na potrzeby wyświetlania reklam dopasowanych do Twoich zainteresowań i preferencji. Pamiętaj, że wyrażenie zgody jest dobrowolne. Możesz też odmówić zgody lub ograniczyć jej zakres zmieniając ustawienia plików cookies w przeglądarce.

Kontynuuj przeglądanie

REKLAMA
REKLAMA
PODZIEL SIĘOCEŃ
4.4

Dieta faceta - numer specjalny MH już w sprzedaży!

Setki dietetycznych porad i przepisów kulinarnych plus kompletne jadłospisy na większe mięśnie i szczupłą sylwetkę. Oto "Dieta faceta" - nowy numer specjalny Men's Health, który zrobi z Ciebie eksperta od diety i szefa kuchni w jednym.

Naszym skromnym zdaniem, wydanie specjalne "MH Dieta faceta" powinno stać się obowiązkowym elementem wyposażenia kuchni każdego mężczyzny.
"Obywatelu, nie jedz bez sensu!" - to hasło przyświecało zespołowi Men's Health podczas prac nad pierwszym w historii polskiej edycji MH, liczącym aż 124 strony wydaniem specjalnym poświęconym w całości kuchni i jedzeniu.

"W tym dodatku znajdziecie przepisy kulinarne, które nie tylko nie zniweczą Waszego wysiłku, by być w formie, ale też pomogą Wam ją utrzymać; znajdziecie pomysły na składniki dań, które dodadzą Wam błysku, mięśni, energii i dobrego wyglądu, i w końcu znajdziecie też instrukcje, jak wykonać to wszystko szybko, prosto i ekonomicznie. Właśnie to wszystko razem nazywamy w MH kuchnią z sensem" - wyjaśnia Marek Girulski, redaktor prowadzący "Dieta faceta".

Od samego początku w każdym numerze Men's Health zamieszczamy artykuły poświęcone zdrowemu i racjonalnemu odżywianiu, ponieważ - to oczywiste - jedzenie z sensem ma ciągle kolosalną przyszłość. Część z nich - te, które uznaliśmy za szczególnie interesujące, ważne i uniwersalne - zgodnie z Waszymi sugestiami postanowiliśmy przypomnieć w tym wydaniu specjalnym, ale aż połowę dodatku "MH Dieta faceta" stanowią zupełnie nowe, niepublikowane jeszcze w Polsce materiały. 

REKLAMA

124 strony numeru specjalnego "Dieta faceta" podzielone zostały na 5 tematycznych części:

1. Na przystawkę: Pomysły na zdrowe przekąski, które ładują baterie, budują mięśnie i spalają tłuszcz. Dowiesz się jak zbalansować swoją dietę, czym nakarmić mózg, jak naoliwić stawy, jak zregenerować wątrobę, czym to wszystko popić i jeszcze dobrze się przy tym bawić.

2. Cały świat w jednym garnku: Dania wszystkomające z 12 krajów, które robisz i podajesz w jednym naczyniu. Łatwe w przygotowaniu, świetne, zdrowe i bardzo oryginalne. Zrobisz wrażenie na gościach!

3. Mężczyzna na łowach: Sam konkret dla łowcy, czyli wszystko o wołowinie, wieprzowinie i rybach - jak je kupować, przyrządzać, przechowywać i jeść. I też coś dla zbieraczy, czyli warzywa, po które naprawdę warto się schylić.

4. Najlepsze dla mężczyzny: Przeprowadzimy Cię bezpiecznie przez dżunglę śmieciowych produktów w supermarkecie, nauczysz się przyrządzać szybkie superśniadania i poznasz najnowsze odkrycia naukowców na temat męskiej diety, prezentowane przez naszą uroczą Panią Doktor.

5. Zamień tłuszcz na mięśnie: Kurs zarządzania jedzeniem, tak aby zmieniało się w mięśnie, energię i wytrzymałość zamiast w oponę, złożony z trzech kompletnych programów dietetycznych na cały tydzień. Plus informacje, jak zrobić upgrade dań, tak by straciły tylko kalorie, a nie smak. Z prostego diagramu dowiesz się, jak samodzielnie zbalansować swoją dietę.

"Nie wpadajcie w panikę, drodzy Czytelnicy. Redakcja MH nie dała się wciągnąć w modną ostatnio spiralę medialnego szaleństwa, w której połowa czasu antenowego w telewizjach poświęcona jest gotowaniu, zaś druga połowa odchudzaniu. A gdyby istniała jeszcze trzecia połowa, puszczaliby w niej na okrągło Taniec z gwiazdami" - uspokaja Marek.

"Żeby wszystko było jasne: lubimy gotować (czasem), nie uważamy gotowania za niemęskie zajęcie i lubimy dobrze zjeść, ale robienie fetysza z przyrządzania posiłków i celebrytów z pichcących kobiet i mężczyzn wydaje się nam naciągane. Mówiąc krótko - nadal jesteśmy normalni" - dodaje ze śmiechem.

"MH Dieta faceta" będzie dostępny w punktach sprzedaży prasy w całej Polsce od 30 lipca. Cena egzemplarza to 14,90 zł. Wydania specjalne Men's Health nie są objęte prenumeratą.

MH

Komentarze

 (20)
ZOBACZ KOMENTARZE
REKLAMA
ZOBACZ RÓWNIEŻ Zamknij