REKLAMA

Deser bez wyrzutów sumienia, za to z dużą zawartością białka?

Pudding o smaku czekolady lub karmelu z wysoką zawartością białka, bez laktozy i bez dodatku cukru. To nowość w linii Valio PROfeel® Protein, przekąskach proteinowych z najwyżej jakości mleka z Finalndii. Teraz dostępne w Polsce.

Masz ochotę na coś słodkiego pomiędzy treningami? Sięgnij po nowość - pyszny, kremowy pudding Valio PROfeel® Protein na bazie wysokiej jakości fińskiego mleka. To proteinowa przekąska bez dodatku cukru i bez laktozy. Wyróżnia się niską zawartością tłuszczu i dużą ilością protein - aż 20 g w jednym opakowaniu (11 g / 100 g). Jest dostępna w dwóch smakach: czekoladowym i karmelowym. Już nie musisz czekać na cheat day!

Puddingi kupisz w wybranych hipermarketach Carrefour w całej Polsce oraz w Makro Cash&Carry.

REKLAMA

W linii Valio PROfeel® Protein dostępne są także serki i milkshaki.

VALIO

Najlepszy smak prosto z Finlandii Od proteinowych mlecznych przekąsek i najlepszego masła na świecie, po sery premium - wszystkie produkty Valio są wytwarzane z najlepszego fińskiego mleka. To możliwe dzięki modelowi zrównoważonego rozwoju Valio. Właścicielami Valio są farmerzy - prawie 6000 rodzin! Wszyscy traktują swoją pracę z pasją i dbają, by krowy były zdrowe i szczęśliwe, a w efekcie dawały najwyższej jakości mleko. Valio opracowało szereg przełomowych produktów jak Valio PROfeel® Protein, wprowadzając jako pierwsi na świecie produkty bez laktozy.

Więcej informacji na: https://www.valio.com/polska/profeel-protein/

Komentarze

 
DODAJ KOMENTARZ
REKLAMA