[ X ]

Drogi Użytkowniku,

W związku z tym, że począwszy od dnia 25.05.2018 r. na terenie Polski obowiązują nowe przepisy regulujące kwestie ochrony Państwa danych osobowych, Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych), (dalej zwane RODO), Motor-Presse Polska sp. z o.o. z siedzibą we Wrocławiu (53-238) przy ul. Ostrowskiego 7, wpisana do rejestru przedsiębiorców Krajowego Rejestru Sądowego prowadzonego przez Sąd Rejonowy dla Wrocławia – Fabrycznej we Wrocławiu, VI Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego pod nr KRS: 0000151026, NIP: 8990026326, REGON: 930327847 o kapitale zakładowym w wysokości 2.860.000,00 złotych zachęcamy do zapoznania się ze zaktualizowaną treścią "Polityki prywatności" naszych Serwisów. Znajdują się w niej szczegółowe informacje na temat zasad przetwarzania danych osobowych na naszych stronach internetowych.

Kontynuując korzystanie z naszej strony internetowej (również poprzez zamknięcie tego komunikatu) z wykorzystaniem domyślnych ustawień przeglądarki internetowej w zakresie prywatności, wyrażasz zgodę na przetwarzanie danych osobowych przez Motor-Presse Polska Sp. z o. o oraz naszych Zaufanych Partnerów do celów marketingowych, w szczególności na potrzeby wyświetlania reklam dopasowanych do Twoich zainteresowań i preferencji. Pamiętaj, że wyrażenie zgody jest dobrowolne. Możesz też odmówić zgody lub ograniczyć jej zakres zmieniając ustawienia plików cookies w przeglądarce.

Kontynuuj przeglądanie

REKLAMA
REKLAMA
PODZIEL SIĘOCEŃ
5.0

Debiut Rolls-Royce’a na poznańskim Motor Show

Po raz pierwszy w historii polskich targów motoryzacyjnych udział w nich weźmie jeden z najbardziej znanych producentów luksusowych samochodów. Rolls-Royce zadebiutuje na Motor Show 2013 w Poznaniu już za niespełna miesiąc!

fot. Rolls-Royce
Na stoisku firmy Rolls-Royce Motor Cars, które zlokalizowane będzie w pawilonie nr 5, pokazane zostaną dwa modele tej marki: Ghost i Ghost Extended Wheelbase.

"Bezpośrednie zaangażowanie producenta tak znaczącej marki, jak Rolls-Royce, to nie tylko świetna wiadomość dla targów Motor Show i kilkudziesięciu tysięcy osób, które targi odwiedzą. To przede wszystkim znakomita wiadomość dla całego polskiego rynku, który staje się coraz ważniejszy dla światowych potęg motoryzacyjnych" - mówi Rafał Błachowski, dyrektor targów Motor Show 2013 w Poznaniu.

REKLAMA

"Bardzo się cieszę, że zaprezentujemy modele Ghost oraz Ghost Extended Wheelbase, po raz pierwszy na poznańskim Motor Show - mówi James Crichton, Dyrektor Regionalny firmy Rolls-Royce Motor Cars na Europę i Południową Afrykę. - Nasze wystąpienie wiąże się z rosnącym znaczeniem Środkowej oraz Wschodniej Europy, gdzie przewidujemy dalsze wzrosty w nadchodzących latach".

Zwycięzca wielu nagród, czteroosobowy Rolls-Royce Ghost został zaprojektowany w duchu nadzwyczaj eleganckiej prostoty, jednakże jeździ i daje się prowadzić z dużą gracją. Model Ghost Extended Wheelbase jest samochodem dostosowanym do jeszcze wyższych wymagań, dedykowanym klientom oczekującym przestronnego, luksusowego wnętrza, bez kompromisu dla dynamiki jazdy. W porównaniu do standardowego modelu, ma zwiększony rozstaw osi o 170 mm, dzięki czemu oferuje m.in. większą ilość miejsca dla podróżujących.

Oba auta napędzane są potężnym silnikiem V12 o pojemności 6,6 litra, mocy aż 562 KM oraz momencie obrotowym 780 Nm przy zaledwie 1500 obrotów. Niesamowite wrażenia z jazdy zapewnia pneumatyczne zawieszenie.

Kiedy, gdzie i za ile?

Poznański Motor Show startuje 4 kwietnia, który będzie dniem dla mediów i biznesu. Organizatorzy targów publiczność zapraszają od piątku do niedzieli (5-7 kwietnia). Bilety na targi kosztują 17 złotych. Można je kupić już teraz, za pośrednictwem serwisu internetowego ticketpro.pl (sprzedaż potrwa do 25 marca 2013 roku) oraz w sieci sklepów Empik, Saturn i Media Markt (do 4 kwietnia). Bilety, jak co roku, można będzie nabyć również w kasach MTP, czynnych podczas targów w godzinach od 9.30 do 18.30.

Więcej informacji o poznańskich targach motoryzacyjnych znajdziesz na oficjalnej stronie www.MotorShow.pl. Magazyn Men's Health jest jednym z patronów medialnych tegorocznej imprezy.

MH

 

Komentarze

 (2)
ZOBACZ KOMENTARZE
REKLAMA
ZOBACZ RÓWNIEŻ Zamknij