– Współpraca z Kevinem w ramach kampanii H&M była tak doskonała, że musieliśmy nakręcić kolejną część. Tym razem historia jest jeszcze ciekawsza. Dobrze się bawiliśmy przy jej filmowaniu i mam nadzieję, że wszystkim się spodoba – mówi David Beckham.
– Bardzo się cieszę, że po raz kolejny mogliśmy pokazać światu to, co właściwie wszyscy wiedzą, a mianowicie, że to ja jestem prawdziwą inspiracją dla stylu Davida Beckhama. On mnie naśladuje we wszystkim – mówi Kevin Hart.
W nowym filmie reklamowym David i Kevin jadą samochodem z Los Angeles do Las Vegas na spotkanie z finansistami, którzy mają zapewnić fundusze na nowy musical. W czasie podróży Kevin coraz bardziej wczuwa się w swoją rolę. David i Kevin występują w filmie w dwóch stylizacjach z nowej kolekcji: w zapinanej na suwak kurtce pilotce z kołnierzem z imitacji futra noszonej z golfem oraz w swetrze w szerokie pasy. Kolekcja Modern Essentials selected by David Beckham na jesień/zimę 2016 będzie dostępna od 29 września w sklepach H&M.