[ X ]

Drogi Użytkowniku,

W związku z tym, że począwszy od dnia 25.05.2018 r. na terenie Polski obowiązują nowe przepisy regulujące kwestie ochrony Państwa danych osobowych, Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych), (dalej zwane RODO), Motor-Presse Polska sp. z o.o. z siedzibą we Wrocławiu (53-238) przy ul. Ostrowskiego 7, wpisana do rejestru przedsiębiorców Krajowego Rejestru Sądowego prowadzonego przez Sąd Rejonowy dla Wrocławia – Fabrycznej we Wrocławiu, VI Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego pod nr KRS: 0000151026, NIP: 8990026326, REGON: 930327847 o kapitale zakładowym w wysokości 2.860.000,00 złotych zachęcamy do zapoznania się ze zaktualizowaną treścią "Polityki prywatności" naszych Serwisów. Znajdują się w niej szczegółowe informacje na temat zasad przetwarzania danych osobowych na naszych stronach internetowych.

Kontynuując korzystanie z naszej strony internetowej (również poprzez zamknięcie tego komunikatu) z wykorzystaniem domyślnych ustawień przeglądarki internetowej w zakresie prywatności, wyrażasz zgodę na przetwarzanie danych osobowych przez Motor-Presse Polska Sp. z o. o oraz naszych Zaufanych Partnerów do celów marketingowych, w szczególności na potrzeby wyświetlania reklam dopasowanych do Twoich zainteresowań i preferencji. Pamiętaj, że wyrażenie zgody jest dobrowolne. Możesz też odmówić zgody lub ograniczyć jej zakres zmieniając ustawienia plików cookies w przeglądarce.

Kontynuuj przeglądanie

REKLAMA
REKLAMA
PODZIEL SIĘOCEŃ
5.0

David Beckham i H&M znów łączą siły!

David Beckham, jedna z największych światowych ikon oraz znany na całym świecie aktor komediowy Kevin Hart znów wystąpią razem w nowej kampanii H&M Modern Essentials selected by David Beckham. Film o ich wspólnej podróży jest kontynuacją fabuły wcześniejszej reklamy, w której Kevin przygotowuje się do odegrania roli Davida w filmie biograficznym. W nowej reklamie, w której obaj występują  w jednakowych ubraniach z kolekcji jesień/zima 2016, Kevin kontynuuje plan zagrania głównej roli  w “I, Beckham: The Musical”.   

fot. Producent
– Współpraca z Kevinem w ramach kampanii H&M była tak doskonała, że musieliśmy nakręcić kolejną część. Tym razem historia jest jeszcze ciekawsza. Dobrze się bawiliśmy przy jej filmowaniu i mam nadzieję,  że wszystkim się spodoba – mówi David Beckham.  

– Bardzo się cieszę, że po raz kolejny mogliśmy pokazać światu to, co właściwie wszyscy wiedzą, a mianowicie, że to ja jestem prawdziwą inspiracją dla stylu Davida Beckhama. On mnie naśladuje we wszystkim – mówi Kevin Hart.  

REKLAMA

W nowym filmie reklamowym David i Kevin jadą samochodem z Los Angeles do Las Vegas na spotkanie  z finansistami, którzy mają zapewnić fundusze na nowy musical. W czasie podróży Kevin coraz bardziej wczuwa się w swoją rolę. David i Kevin występują w filmie w dwóch stylizacjach z nowej kolekcji: w zapinanej na suwak kurtce pilotce z kołnierzem z imitacji futra noszonej z golfem oraz w swetrze w szerokie pasy.  Kolekcja Modern Essentials selected by David Beckham na jesień/zimę 2016 będzie dostępna  od 29 września w sklepach H&M.   

Komentarze

 (1)
ZOBACZ KOMENTARZE
REKLAMA
ZOBACZ RÓWNIEŻ Zamknij