David Beckham i H&M znów łączą siły!

David Beckham, jedna z największych światowych ikon oraz znany na całym świecie aktor komediowy Kevin Hart znów wystąpią razem w nowej kampanii H&M Modern Essentials selected by David Beckham. Film o ich wspólnej podróży jest kontynuacją fabuły wcześniejszej reklamy, w której Kevin przygotowuje się do odegrania roli Davida w filmie biograficznym. W nowej reklamie, w której obaj występują  w jednakowych ubraniach z kolekcji jesień/zima 2016, Kevin kontynuuje plan zagrania głównej roli  w “I, Beckham: The Musical”.   

fot. Producent

– Współpraca z Kevinem w ramach kampanii H&M była tak doskonała, że musieliśmy nakręcić kolejną część. Tym razem historia jest jeszcze ciekawsza. Dobrze się bawiliśmy przy jej filmowaniu i mam nadzieję,  że wszystkim się spodoba – mówi David Beckham.  

REKLAMA

– Bardzo się cieszę, że po raz kolejny mogliśmy pokazać światu to, co właściwie wszyscy wiedzą, a mianowicie, że to ja jestem prawdziwą inspiracją dla stylu Davida Beckhama. On mnie naśladuje we wszystkim – mówi Kevin Hart.  

W nowym filmie reklamowym David i Kevin jadą samochodem z Los Angeles do Las Vegas na spotkanie  z finansistami, którzy mają zapewnić fundusze na nowy musical. W czasie podróży Kevin coraz bardziej wczuwa się w swoją rolę. David i Kevin występują w filmie w dwóch stylizacjach z nowej kolekcji: w zapinanej na suwak kurtce pilotce z kołnierzem z imitacji futra noszonej z golfem oraz w swetrze w szerokie pasy.  Kolekcja Modern Essentials selected by David Beckham na jesień/zimę 2016 będzie dostępna  od 29 września w sklepach H&M.   

REKLAMA