David Beckham i H&M znów łączą siły!

David Beckham, jedna z największych światowych ikon oraz znany na całym świecie aktor komediowy Kevin Hart znów wystąpią razem w nowej kampanii H&M Modern Essentials selected by David Beckham. Film o ich wspólnej podróży jest kontynuacją fabuły wcześniejszej reklamy, w której Kevin przygotowuje się do odegrania roli Davida w filmie biograficznym. W nowej reklamie, w której obaj występują  w jednakowych ubraniach z kolekcji jesień/zima 2016, Kevin kontynuuje plan zagrania głównej roli  w “I, Beckham: The Musical”.   

fot. Producent

– Współpraca z Kevinem w ramach kampanii H&M była tak doskonała, że musieliśmy nakręcić kolejną część. Tym razem historia jest jeszcze ciekawsza. Dobrze się bawiliśmy przy jej filmowaniu i mam nadzieję,  że wszystkim się spodoba – mówi David Beckham.  

– Bardzo się cieszę, że po raz kolejny mogliśmy pokazać światu to, co właściwie wszyscy wiedzą, a mianowicie, że to ja jestem prawdziwą inspiracją dla stylu Davida Beckhama. On mnie naśladuje we wszystkim – mówi Kevin Hart.  

W nowym filmie reklamowym David i Kevin jadą samochodem z Los Angeles do Las Vegas na spotkanie  z finansistami, którzy mają zapewnić fundusze na nowy musical. W czasie podróży Kevin coraz bardziej wczuwa się w swoją rolę. David i Kevin występują w filmie w dwóch stylizacjach z nowej kolekcji: w zapinanej na suwak kurtce pilotce z kołnierzem z imitacji futra noszonej z golfem oraz w swetrze w szerokie pasy.  Kolekcja Modern Essentials selected by David Beckham na jesień/zimę 2016 będzie dostępna  od 29 września w sklepach H&M.   

Zobacz również:
WYBRANE DLA CIEBIE

PROMOCJE

150. rocznica powstania kultowych Levi’s 501

To, co zaczęło się w 1873 roku od patentu na miedziane nity do spodni roboczych, w ciągu ostatnich 150 lat stało się najbardziej ikonicznym i wpływowym elementem mody, jaki kiedykolwiek powstał. Jeansy 501® to podstawa każdego stylu - charakteryzuje się wolnością, łamie zasady, granice czasu i kultury.

PROMOCJE

Przygoński „sprawdza się” nie tylko w rajdach

Odcinki specjalne, zmieniające się warunki pogodowe, trudności techniczne z maszyną to tzw. chleb powszedni kierowcy rajdowego. Jakub Przygoński, utytułowany kierowca rajdowy, wie o tym, jak mało kto. Sprawdza  się jednak nie tylko na wymagających i wyczerpujących wyścigach. W ramach kampanii „Prowadź się zdrowo” zachęca również Polaków do sprawdzenia swojej wątroby.

PROMOCJE

Huawei FreeBuds 5i – nowa odsłona cenionych słuchawek bezprzewodowych

Huawei CBG Polska wprowadza do Polski najnowsze dokanałowe słuchawki bezprzewodowe – HUAWEI FreeBuds 5i. Ten model czerpie garściami ze swojego bardzo udanego poprzednika, jednocześnie oferując szereg zmian, na których skorzysta każdy ich użytkownik.

PROMOCJE

Aktywność fizyczna kluczem do wzmocnienia wydajności mózgu

Badania ASICS pokazują, że regularne ćwiczenia zwiększają możliwości ludzkiego mózgu. W przełomowym, globalnym eksperymencie wzięli udział zawodnicy z całego świata, którzy na co dzień uprawiają sporty „umysłowe”, jak e-sport, scrabble czy szachy. Podejmując aktywność fizyczną, wszyscy zauważyli radykalną poprawę funkcji poznawczych, samopoczucia i wydajności. Przełożyło się to korzystnie na wyniki uzyskiwane w docelowych dyscyplinach.

REKLAMA