DS Powermatic 80 – nowy klasyk od Certiny

Elegancki i stylowy, precyzyjny i ponadczasowy, o cechach miejskich, a zarazem retro, DS Powermatic 80 łączy w sobie z łatwością pozorne przeciwieństwa, co sprawia, że idealnie sprawdzi się w codziennym użytkowaniu.

Certina Certina

DS Powermatic 80 jest inspirowany popularnym modelem DS Chronograph Automatic z roku 2020. Jednak w odróżnieniu od swego poprzednika, nowy zegarek z trzema wskazówkami posiada kopertę 40 mm wykonaną z czystej stali szlachetnej lub z wykończeniem PVD w kolorze różowego albo żółtego złota.

REKLAMA

Szafirowe szkło zapewnia optymalną widoczność tarczy i przywołuje wspomnienie historycznych czasomierzy. Misternie dopracowane wskazówki potęgują wrażenie stylu vintage: smukła, klasycznie niebieska wskazówka sekundowa oraz wskazówki minutowa i godzinowa pokryte są powłoką Super-LumiNova®. Lekko wypukłe tarcze mają barwę lśniącej bieli, połyskującego złota, albo ciemnego błękitu, zieleni lub brązu

z wyrafinowanym szlifem słonecznym. Paski, które można wyjmować i wymieniać w dowolnym momencie dzięki systemowi szybkiej wymiany, stanowią modny akcent: nowoczesny pasek NATO w niebiesko-brązowe prążki lub w jednolitym kolorze grafitowym, albo pasek z jasno- lub ciemnobrązowej skóry lakierowanej.

REKLAMA