Czytelnik na okładkę MH 2010: przyjmujemy zgłoszenia!

Jeśli Twoja sylwetka, osobowość i podejście do życia to niepodważalny dowód na to, że zasady Men's Health pozwalają osiągnąć sukces, weź udział w naszym konkursie. Od dziś można wysyłać zgłoszenia do 3. edycji "Czytelnika na okładkę MH".
MPP

Tomasz Brzózka, Marcin Przyszlak i  Maciej Wolny w 2008 roku oraz Michał Gronowski w 2009 roku. Tych czterech świetnie zbudowanych facetów sprawiło, że dwa numery polskiego MH miały jedne z najlepszych okładek w historii. W tym roku po raz trzeci czekamy na facetów, których sylwetki będą ozdobą okładki Men's Health.

Od dziś możecie nadsyłać swoje zgłoszenia do konkursu, wypełniając zamieszczony na tej stronie formularz. Będzie on dostępny do 31 marca 2010 r., a ponieważ zasada "kto pierwszy, ten lepszy" w przypadku tego konkursu nie obowiązuje, radzimy nie spieszyć się z jego wypełnianiem.

"Lepiej wykorzystać te dodatkowy czas na doszlifowanie formy - radzi Marek Dudziński, szef działu fitness MH i przewodniczący komisji konkursowej. - Cztery miesiące uczciwego treningu mogą bowiem sprawić, że z szeregowego uczestnika konkursu staniesz się jego faworytem".

Zanim wypełnisz formularz, zapoznaj się z głównymi zasadami konkursu i przeczytaj regulamin konkursu. Warto także odwiedzić sekcję Czytelnik na okładkę MH, w której prezentujemy sylwetki poprzednich laureatów konkursu, ich programy i patenty treningowe, porady dietetyczne oraz dodatkowe wskazówki.

MH

Wróć do Newsroomu

REKLAMA