[ X ]

Drogi Użytkowniku,

W związku z tym, że począwszy od dnia 25.05.2018 r. na terenie Polski obowiązują nowe przepisy regulujące kwestie ochrony Państwa danych osobowych, Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych), (dalej zwane RODO), Motor-Presse Polska sp. z o.o. z siedzibą we Wrocławiu (53-238) przy ul. Ostrowskiego 7, wpisana do rejestru przedsiębiorców Krajowego Rejestru Sądowego prowadzonego przez Sąd Rejonowy dla Wrocławia – Fabrycznej we Wrocławiu, VI Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego pod nr KRS: 0000151026, NIP: 8990026326, REGON: 930327847 o kapitale zakładowym w wysokości 2.860.000,00 złotych zachęcamy do zapoznania się ze zaktualizowaną treścią "Polityki prywatności" naszych Serwisów. Znajdują się w niej szczegółowe informacje na temat zasad przetwarzania danych osobowych na naszych stronach internetowych.

Kontynuując korzystanie z naszej strony internetowej (również poprzez zamknięcie tego komunikatu) z wykorzystaniem domyślnych ustawień przeglądarki internetowej w zakresie prywatności, wyrażasz zgodę na przetwarzanie danych osobowych przez Motor-Presse Polska Sp. z o. o oraz naszych Zaufanych Partnerów do celów marketingowych, w szczególności na potrzeby wyświetlania reklam dopasowanych do Twoich zainteresowań i preferencji. Pamiętaj, że wyrażenie zgody jest dobrowolne. Możesz też odmówić zgody lub ograniczyć jej zakres zmieniając ustawienia plików cookies w przeglądarce.

Kontynuuj przeglądanie

REKLAMA
REKLAMA
PODZIEL SIĘOCEŃ
5.0

Czytelnik na okładkę MH 2010: przyjmujemy zgłoszenia!

Jeśli Twoja sylwetka, osobowość i podejście do życia to niepodważalny dowód na to, że zasady Men's Health pozwalają osiągnąć sukces, weź udział w naszym konkursie. Od dziś można wysyłać zgłoszenia do 3. edycji "Czytelnika na okładkę MH".
Tomasz Brzózka, Marcin Przyszlak i  Maciej Wolny w 2008 roku oraz Michał Gronowski w 2009 roku. Tych czterech świetnie zbudowanych facetów sprawiło, że dwa numery polskiego MH miały jedne z najlepszych okładek w historii. W tym roku po raz trzeci czekamy na facetów, których sylwetki będą ozdobą okładki Men's Health.

Od dziś możecie nadsyłać swoje zgłoszenia do konkursu, wypełniając zamieszczony na tej stronie formularz. Będzie on dostępny do 31 marca 2010 r., a ponieważ zasada "kto pierwszy, ten lepszy" w przypadku tego konkursu nie obowiązuje, radzimy nie spieszyć się z jego wypełnianiem.

REKLAMA

"Lepiej wykorzystać te dodatkowy czas na doszlifowanie formy - radzi Marek Dudziński, szef działu fitness MH i przewodniczący komisji konkursowej. - Cztery miesiące uczciwego treningu mogą bowiem sprawić, że z szeregowego uczestnika konkursu staniesz się jego faworytem".

Zanim wypełnisz formularz, zapoznaj się z głównymi zasadami konkursu i przeczytaj regulamin konkursu. Warto także odwiedzić sekcję Czytelnik na okładkę MH, w której prezentujemy sylwetki poprzednich laureatów konkursu, ich programy i patenty treningowe, porady dietetyczne oraz dodatkowe wskazówki.

MH

Wróć do Newsroomu

Komentarze

 (1)
ZOBACZ KOMENTARZE
REKLAMA
ZOBACZ RÓWNIEŻ Zamknij