[ X ]

Drogi Użytkowniku,

W związku z tym, że począwszy od dnia 25.05.2018 r. na terenie Polski obowiązują nowe przepisy regulujące kwestie ochrony Państwa danych osobowych, Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych), (dalej zwane RODO), Motor-Presse Polska sp. z o.o. z siedzibą we Wrocławiu (53-238) przy ul. Ostrowskiego 7, wpisana do rejestru przedsiębiorców Krajowego Rejestru Sądowego prowadzonego przez Sąd Rejonowy dla Wrocławia – Fabrycznej we Wrocławiu, VI Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego pod nr KRS: 0000151026, NIP: 8990026326, REGON: 930327847 o kapitale zakładowym w wysokości 2.860.000,00 złotych zachęcamy do zapoznania się ze zaktualizowaną treścią "Polityki prywatności" naszych Serwisów. Znajdują się w niej szczegółowe informacje na temat zasad przetwarzania danych osobowych na naszych stronach internetowych.

Kontynuując korzystanie z naszej strony internetowej (również poprzez zamknięcie tego komunikatu) z wykorzystaniem domyślnych ustawień przeglądarki internetowej w zakresie prywatności, wyrażasz zgodę na przetwarzanie danych osobowych przez Motor-Presse Polska Sp. z o. o oraz naszych Zaufanych Partnerów do celów marketingowych, w szczególności na potrzeby wyświetlania reklam dopasowanych do Twoich zainteresowań i preferencji. Pamiętaj, że wyrażenie zgody jest dobrowolne. Możesz też odmówić zgody lub ograniczyć jej zakres zmieniając ustawienia plików cookies w przeglądarce.

Kontynuuj przeglądanie

REKLAMA
REKLAMA
PODZIEL SIĘOCEŃ
4.9

Cyber-shot TX5 – wytrzymały maluch Sony

Świetnie radzi sobie pod wodą i w niskich temperaturach, a upadki nie robią mu większej krzywdy. Niewielki Cyber-shot TX5 to pierwszy w historii Sony aparat, który jest wodo-, mrozo- i wstrząsoodporny.

Sony Cyber-shot TX5 Sony Cyber-shot TX5
Model TX5 ma zaledwie 17,7 mm grubości - znakomicie sprawdzi się zarówno na wieczornej imprezie, jak i zimnym, błotnistym szlaku. Będzie oferowany w pięciu kolorach - czarnym, srebrnym, różowym, zielonym i czerwonym.

Kiedy jeździsz na nartach, pływasz, chodzisz po górach - albo dobrze się bawisz - najbardziej wytrzymały przedstawiciel rodziny Cyber-shot dotrzyma Ci kroku.

REKLAMA

Wodoodporność do głębokości 3 metrów daje możliwość robienia zdjęcia np. w basenie i przy pływaniu w masce. Co więcej, 3-calowy ekran dotykowy LCD umożliwia zgodną z intuicją obsługę i zmienianie ustawień nawet w rękawiczkach.

Urządzenie jest odporne na kurz i pył. Działa nawet po upadku z wysokości 1,5 m.
Niestraszny mu nawet mróz: pracuje w temperaturze do -10 °C, przez co nadaje się do zabrania na narty lub intensywną weekendową wyprawę.

Sam aparat zaopatrzono w 10,2-megapikselową matrycę współpracującą z obiektywem Carl-Zeiss o ogniskowej 25-100 mm (co odpowiada 4-krotnemu przybliżeniu optycznemu).

MH

Komentarze

 
DODAJ KOMENTARZ
REKLAMA
ZOBACZ RÓWNIEŻ Zamknij