Polityka prywatności - poznaj szczegóły » [ X ]
PODZIEL SIĘOCEŃ
4.0

Crossover na każdą drogę

Suzuki SX4 S-Cross to samochód, który pozwala zjechać poza utarte szlaki. W kompaktowym nadwoziu skrywa napęd 4x4, przestronne wnętrze i oszczędne silniki. 

Suzuki

Pod muskularnie przetłoczoną maską znajdziemy wyłącznie turbodoładowane silniki benzynowe z serii Boosterjet. Wariant o pojemności 1.0 zapewnia 112 KM, ale do wyboru jest jeszcze wersja 1.4, która oferuje 140 KM.

Obydwa silniki oferują ponadprzeciętną dynamikę w szerokim zakresie obrotów, a do tego bardzo umiarkowane spożycie paliwa. Suzuki SX4 S-Cross to samochód na każdą porę roku. Zimą napęd na cztery koła Allgrip Select pozwoli na bezpieczną jazdę po ośnieżonych górskich serpentynach, a latem zaprowadzi nas tam, gdzie już dawno skończył się asfalt.

Potrzebujesz dynamicznych osiągów? Wystarczy włączyć tryb Sport. Na liście wyposażenia znajdziemy system Hill Hold Control, który wspomoże start przy ruszaniu w górę, a tempomat z ogranicznikiem dopilnuje maksymalnej dopuszczalnej prędkości.

Podczas długich tras o rozrywkę na pokładzie zadba urządzenie multimedialne: oprócz nawigacji wyświetli zawartość Twojego smartfona na wielkim, dotykowym ekranie.

Dach panoramiczny

Dwuczęściowy, rozsuwany dach zapewnia ogromną, otwartą powierzchnię, która dostarczy niesamowitych widoków zarówno w dzień, jak i w nocy – bez względu na to, czy siedzisz z przodu czy z tyłu.

Obszerna kabina

Oferuje komfortową przestrzeń dla pięciu pasażerów.

Oszczędne silniki

Turbodoładowane silniki z serii Boosterjet zapewniają bardzo dobrą dynamikę przy spalaniu nieprzekraczającym 5,1 l/100 km (poza miastem).

Bagażnik

Standardowo pomieści aż 430 litrów. Jeśli potrzebujesz jeszcze więcej przestrzeni, złóż tylne oparcia.

Wyższy prześwit

Terenowy prześwit w nowym modelu wynosi 180 mm, dzięki zastosowaniu opon o podwyższonym profilu. To wystarczy, żeby bez obaw zboczyć z trasy.

Napęd Allgrip Select

System napędu na cztery koła Allgrip Select oferuje cztery tryby pracy napędu (Auto, Sport, Snow, Lock), które zapewnią optymalną trakcję w każdych warunkach drogowych. 

Komentarze

 
DODAJ KOMENTARZ
ZOBACZ RÓWNIEŻ Zamknij