[ X ]

Drogi Użytkowniku,

W związku z tym, że począwszy od dnia 25.05.2018 r. na terenie Polski obowiązują nowe przepisy regulujące kwestie ochrony Państwa danych osobowych, Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych), (dalej zwane RODO), Motor-Presse Polska sp. z o.o. z siedzibą we Wrocławiu (53-238) przy ul. Ostrowskiego 7, wpisana do rejestru przedsiębiorców Krajowego Rejestru Sądowego prowadzonego przez Sąd Rejonowy dla Wrocławia – Fabrycznej we Wrocławiu, VI Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego pod nr KRS: 0000151026, NIP: 8990026326, REGON: 930327847 o kapitale zakładowym w wysokości 2.860.000,00 złotych zachęcamy do zapoznania się ze zaktualizowaną treścią "Polityki prywatności" naszych Serwisów. Znajdują się w niej szczegółowe informacje na temat zasad przetwarzania danych osobowych na naszych stronach internetowych.

Kontynuując korzystanie z naszej strony internetowej (również poprzez zamknięcie tego komunikatu) z wykorzystaniem domyślnych ustawień przeglądarki internetowej w zakresie prywatności, wyrażasz zgodę na przetwarzanie danych osobowych przez Motor-Presse Polska Sp. z o. o oraz naszych Zaufanych Partnerów do celów marketingowych, w szczególności na potrzeby wyświetlania reklam dopasowanych do Twoich zainteresowań i preferencji. Pamiętaj, że wyrażenie zgody jest dobrowolne. Możesz też odmówić zgody lub ograniczyć jej zakres zmieniając ustawienia plików cookies w przeglądarce.

Kontynuuj przeglądanie

REKLAMA
REKLAMA
PODZIEL SIĘOCEŃ
4.0

Crossover na każdą drogę

Suzuki SX4 S-Cross to samochód, który pozwala zjechać poza utarte szlaki. W kompaktowym nadwoziu skrywa napęd 4x4, przestronne wnętrze i oszczędne silniki. 

Suzuki

Pod muskularnie przetłoczoną maską znajdziemy wyłącznie turbodoładowane silniki benzynowe z serii Boosterjet. Wariant o pojemności 1.0 zapewnia 112 KM, ale do wyboru jest jeszcze wersja 1.4, która oferuje 140 KM.

Obydwa silniki oferują ponadprzeciętną dynamikę w szerokim zakresie obrotów, a do tego bardzo umiarkowane spożycie paliwa. Suzuki SX4 S-Cross to samochód na każdą porę roku. Zimą napęd na cztery koła Allgrip Select pozwoli na bezpieczną jazdę po ośnieżonych górskich serpentynach, a latem zaprowadzi nas tam, gdzie już dawno skończył się asfalt.

Potrzebujesz dynamicznych osiągów? Wystarczy włączyć tryb Sport. Na liście wyposażenia znajdziemy system Hill Hold Control, który wspomoże start przy ruszaniu w górę, a tempomat z ogranicznikiem dopilnuje maksymalnej dopuszczalnej prędkości.

Podczas długich tras o rozrywkę na pokładzie zadba urządzenie multimedialne: oprócz nawigacji wyświetli zawartość Twojego smartfona na wielkim, dotykowym ekranie.

Dach panoramiczny

Dwuczęściowy, rozsuwany dach zapewnia ogromną, otwartą powierzchnię, która dostarczy niesamowitych widoków zarówno w dzień, jak i w nocy – bez względu na to, czy siedzisz z przodu czy z tyłu.

Obszerna kabina

Oferuje komfortową przestrzeń dla pięciu pasażerów.

Oszczędne silniki

Turbodoładowane silniki z serii Boosterjet zapewniają bardzo dobrą dynamikę przy spalaniu nieprzekraczającym 5,1 l/100 km (poza miastem).

Bagażnik

Standardowo pomieści aż 430 litrów. Jeśli potrzebujesz jeszcze więcej przestrzeni, złóż tylne oparcia.

Wyższy prześwit

Terenowy prześwit w nowym modelu wynosi 180 mm, dzięki zastosowaniu opon o podwyższonym profilu. To wystarczy, żeby bez obaw zboczyć z trasy.

Napęd Allgrip Select

System napędu na cztery koła Allgrip Select oferuje cztery tryby pracy napędu (Auto, Sport, Snow, Lock), które zapewnią optymalną trakcję w każdych warunkach drogowych. 

Komentarze

 
DODAJ KOMENTARZ
REKLAMA
ZOBACZ RÓWNIEŻ Zamknij