[ X ]

Drogi Użytkowniku,

W związku z tym, że począwszy od dnia 25.05.2018 r. na terenie Polski obowiązują nowe przepisy regulujące kwestie ochrony Państwa danych osobowych, Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych), (dalej zwane RODO), Motor-Presse Polska sp. z o.o. z siedzibą we Wrocławiu (53-238) przy ul. Ostrowskiego 7, wpisana do rejestru przedsiębiorców Krajowego Rejestru Sądowego prowadzonego przez Sąd Rejonowy dla Wrocławia – Fabrycznej we Wrocławiu, VI Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego pod nr KRS: 0000151026, NIP: 8990026326, REGON: 930327847 o kapitale zakładowym w wysokości 2.860.000,00 złotych zachęcamy do zapoznania się ze zaktualizowaną treścią "Polityki prywatności" naszych Serwisów. Znajdują się w niej szczegółowe informacje na temat zasad przetwarzania danych osobowych na naszych stronach internetowych.

Kontynuując korzystanie z naszej strony internetowej (również poprzez zamknięcie tego komunikatu) z wykorzystaniem domyślnych ustawień przeglądarki internetowej w zakresie prywatności, wyrażasz zgodę na przetwarzanie danych osobowych przez Motor-Presse Polska Sp. z o. o oraz naszych Zaufanych Partnerów do celów marketingowych, w szczególności na potrzeby wyświetlania reklam dopasowanych do Twoich zainteresowań i preferencji. Pamiętaj, że wyrażenie zgody jest dobrowolne. Możesz też odmówić zgody lub ograniczyć jej zakres zmieniając ustawienia plików cookies w przeglądarce.

Kontynuuj przeglądanie

REKLAMA
REKLAMA
PODZIEL SIĘOCEŃ
3.5

CrossFit: oldskul w nowej odsłonie

Dlaczego CrossFit jest tak popularny i czy jest w stanie postawić każdego na nogi - tak fizycznie, jak i psychicznie? T.J. Murphy, jeden z tych, którzy ulegli fascynacji tą nową formą treningu, szuka odpowiedzi na te pytania w inspirującej książce "Sprawność. Siła. Witalność - Jak CrossFit zmienił moje życie".

T.J. Murphy - Sprawność. Siła. Witalność - Jak CrossFit zmienił moje życie
Jeśli w ciągu ostatniego roku odwiedziłeś dowolny klub fitness, na pewno to zauważyłeś. Stare opony, młoty, liny, drewniane boksy, stalowe konstrukcje, kettlebelle i sztangi olimpijskie wyparły te piękne chromowane maszyny, na które jeszcze niedawno stawiano w pierwszej kolejności. Wszystko za sprawą CrossFitu, fitnessowego trendu, który najpierw zawładnął Ameryką, a następnie całym światem.

REKLAMA

W cieniu komercyjnych molochów fitness wyrosła nowa moda. Wyczerpujące treningi, odbywające się w surowych warunkach w garażach i starych halach, przyciągają rzesze znudzonych bieżniami i skomplikowanymi urządzeniami amatorów sportu. Szybkie efekty, wspaniali ludzie i satysfakcja z pokonywania własnych słabości przyćmiewają pot i łzy, którymi zroszone są maty w boxach. CrossFit to powrót do treningów, których głównym celem jest nie wygląd fizyczny, a wszechstronna sprawność.

"Chciałem treningiem zaatakować całe ciało. Szukałem różnorodności, zmienności i dynamiki ćwiczeń. CrossFit to dużo więcej niż siła. To szybkość, sprawność, mobilność i ciągle zwiększająca się odporność psychiczna. Zacząłem ćwiczyć w wymiarze sportowym, nie będąc sportowcem. To specyfika CrossFitu. Stajesz się zawodnikiem" – mówi Piotr "Glaca" Mohamed, wokalista Sweet Noise, jeden z wielu facetów zafascynowanych nową dyscypliną sportu.

I właśnie takiemu CrossFitowi dał się pochłonąć T.J. Murphy. Z kolanami zmasakrowanymi przez wieloletnie bieganie i perspektywą trudnej operacji stawił się na swój pierwszy trening CrossFit. Ta decyzja zmieniła jego życie. Pokonując drogę od nowicjusza do zapalonego orędownika, Murphy stara się dowiedzieć, dlaczego CrossFit jest tak popularny i czy jest w stanie postawić na nogi każdego, fizycznie i psychicznie.

Lekturę jego książki "Sprawność. Siła. Witalność - Jak CrossFit zmienił moje życie" przerywać będziecie wielokrotnie, by wykonać trening. To chyba jej największa wartość. Skorzystaj z wiedzy dostępnej dotąd tylko dla zawodowców. Rzuć swojemu ciału nadludzkie wyzwanie. I obserwuj oszałamiające rezultaty.

Premiera tej 248-stronnicowej, inspirującej książki już 18 czerwca. Możesz ją jednak kupić już teraz w przedsprzedaży już dzisiaj w internetowej księgarni Labotiga (wysyłka od 12 czerwca) - egzemplarz kosztuje 34,90 zł.

MH

Komentarze

 (2)
ZOBACZ KOMENTARZE
REKLAMA
ZOBACZ RÓWNIEŻ Zamknij