REKLAMA

Creative Sound Blaster JAM - prosta muzyka w biegu

Muzyka towarzyszy nam na każdym kroku o każdej porze dnia i nocy. Jednych uspokaja a drugich nakręca do działania. Na szczęście w dzisiejszych czasach nie trzeba brać ze sobą radia, nie musimy biegać w samotności. Bezprzewodowy zestaw słuchawkowy marki CREATIVE- Sound Blaster JAM to strzał w 10!

Nie musisz martwić się o poplątane kable podczas treningu czy porannych zakupów. Możesz od teraz skupić się na swobodnym odtwarzaniu dźwięku wysokiej jakości w bardzo wygodny sposób. Słuchawki posiadają prosty w użyciu panel sterowania umożliwiający odebranie połączenia za pomocą jednego wciśnięcia przycisku na słuchawkach. W ten sposób możesz bardzo szybko rozpocząć rozmowę i za ponownym wciśnięciem, wrócić do słuchania muzyki od miejsca, gdzie została ona zatrzymana.

Po podłączeniu przez USB będziesz miał dostęp do pakietu oprogramowania SBX Pro Studio, który umożliwia poprawę dźwięku w filmach, muzyce i grach. Sound Blaster JAM wyposażony jest również w technologie Bluetooth 4.1 i NFC, umożliwiające łatwe parowanie i odtwarzanie. Zestaw zapewnia do 12 godzin bezprzewodowego odtwarzania bez kompromisów w jakości dźwięku. Średni czas ładowania to ok. 2-3 godzin. Cena zestawu słuchawkowego Creative Sound Blaster JAM wynosi 149 PLN dostępne na  x-kom.pl

REKLAMA

Komentarze

 
DODAJ KOMENTARZ
REKLAMA