Creative Live! Mic M3

Szukasz mikrofonu do streamowania czy nagrywania podcastu? Creative Live! Mic M3 spełni Twoje oczekiwania.

Creative Live! Mic M3 fot. materiały prasowe Creative

Creative Live! Mic M3 z wbudowanym portem słuchawkowym, odłączanym magnetycznym pop filtrem i regulowanym stojakiem biurkowym to ciekawa propozycja dla komputerów typ PC lub Mac.

Mikrofon posiada wbudowaną funkcję monitorowania dźwięku, która pozwala kontrolować rejestrowany dźwięk w czasie rzeczywistym. Podłączając słuchawki do zintegrowanego portu typu jack 3,5mm, które znajduje się u dołu urządzenia, dostajemy sposobność kontrolowania jakości dźwięku, głośności, zakłóceń w trakcie nagrywania. Głośność odsłuchu można regulować za pomocą dedykowanego pokrętła umieszczonego z przedniej strony mikrofonu. Dodatkowo na przedniej obudowie mikrofonu znajduje się wyjątkowo przydatny przycisk wyciszania mikrofonu, któremu towarzyszy wskaźnik wyciszenia w postaci diody LED.

Producent dostarcza wraz z mikrofonem magnetyczny pop filtr, za pomocą, którego stłumimy niepożądane dźwięki w tle oraz zredukujemy efekty głosek plozywnych. Zastosowanie wspomnianego pop filtra polepszy jakość rozmów podczas gier i wideokonferencji. Tzw. niechciane efekty plozywne charakteryzują się zakłóceniami takimi jak nagłe trzaski w wymowie i artykulacją spółgłosek takich jak B, P, T, K czy D, które mogą brzmieć nazbyt ostro przy wysokim poziomie głośności.”

Zobacz również:
Fajnie jest móc przenosić duże ciężary. Fajnie jest przenosić ciężary szybko. A połączenie obu tych umiejętności? Bezcenne. Ten plan łączy w sobie ćwiczenia, które pozwolą Ci udźwignąć każdy ciężar, w każdej pozycji, w każdym wieku. Trenuj w systemie AMRAP (tyle rund, ile zdołasz) z timerem ustawionym na 15 minut.
ZOBACZ WIĘCEJ

Komentarze

 
DODAJ KOMENTARZ
REKLAMA