Colonia Futura All-Over Spray

Acqua di Parma przedstawia Colonia Futura All-Over Spray. Nowy sposób doświadczania ulubionej wody kolońskiej poprzez innowacyjny gest perfumowania. Zapachowe doznanie, które pozwala otulić się dynamizmem i energią Colonia Futura w dowolnym momencie. W trakcie weekendu, po zajęciach sportowych, tuż przed obiadem lub spotkaniem w pracy.

Acqua di Parma Acqua di Parma

Akcja i wygoda. Współczesny produkt do nowatorskiego zastosowania. Rytuał Eau de Cologne w bardzo nowoczesnej formie dla aktywnych mężczyzn, którzy uwielbiają eksperymentować.

Cytrusowo-aromatyczna eau de cologne na bazie 99% naturalnych składników, rozpoczyna się świetlistymi nutami bergamotki, grejpfruta i cytryny z akcentami różowego pieprzu. W sercu zielona świeżość lawendy spotyka się z aromatyczną szałwią muszkatołową. Zielona harmonia, która idealnie łączy się z wetiwerem w drzewnej bazie.

Rewolucja tkwi w opakowaniu: kompaktowe opakowanie o pojemności 100 ml z lekkiego i niezniszczalnego aluminium, idealne do przechowywania i zabierania ze sobą wszędzie. Projekt i funkcjonalność, które ułatwiają natychmiastowe i spontaniczne gesty perfumowania. Colonia Futura All Over Spray działa doskonale w każdej pozycji
i warunkach, nawet odwrócona o 180 stopni, dzięki systemowi dystrybucji. Technologia Air Spray precyzyjnie uwalnia żywe nuty Colonia Futura, natychmiast zapewniając wyjątkowe wrażenie naturalnej świeżości, dzięki czemu czujesz się całkowicie swobodnie. Nowy satysfakcjonujący rytuał dnia codziennego.

REKLAMA